Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#16 2014-05-29 23:10:59

Ayase Dorei

uke

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 29
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Kotołak
Partner: Poszukiwany!
Znaki szczególne: Uszy i puszysty ogonek? :D
Ekwipunek: Czapka ukrywająca uszka.

Re: Wąskie uliczki.

Okey. Jak tak na niego warknął to niemal narobił w gacie. Ayase podczas bycia przyciskanym do ściany odkrył, że wilkołak to same mięśnie. Nic dziwnego, że miotał nim jak szmacianą lalką. Gdyby był gejem (a uparcie twierdzi, że nie jest pomimo, że jest kilka oznaków jak np. to, że gapi się na tyłek swojego szefa z myślą, iż jest całkiem fajny.) to stwierdziłby, że jego wróg ma diabelnie przystojną twarz, a jakiego świecące żółte ślepia są niemal hipnotyzujące. Ale co z tego skoro jest okropnym dupkiem, który w tej chwili ciągnie go zupełnie nie robiąc sobie nic z odmów kotołaka. O idzie jakaś banda imprezowiczów!
Krzyczeć czy nie krzyczeć?!

Offline

 

#17 2014-05-29 23:22:41

Seth

postać specjalna ★

Zarejestrowany: 2014-05-25
Posty: 25
Punktów :   
Rasa: Wilkołak
Partner: Szukam?
Znaki szczególne: Tatuaże, złote ślepia
Ekwipunek: 2xBeretta, papierosy

Re: Wąskie uliczki.

Taak. Za to Seth wciąż przeklinał się w myślach w międzyczasie, za myślenie o tym denerwującym kocie jak o kimś, z kim mógłby się przespać. Cóż, co prawda kiedyś popełnił taką gafę i gdy był młodszy uprawiał seks z jednym z kotołaków, jednak to się źle skończyło. W sumie dla obu stron. A mowa tu oczywiście o gniewie i karze jaką zastosował ojciec Seth'a. I wnioskując z tego co się nauczył przez te lata: kotołaka można przelecieć, ale nie można się z nim kochać. Każdy wilkołak to rozumiał, nie ważne jak dziwnie to brzmiało. I nikt nawet nie myślał o dyskutowaniu o tym, czy wyjawianiu swojej niechęci co do tej zasady.
I tak Seth, masz w tej chwili przejebane, skoro myślisz o tych wielkich oczętach i nawet zastanawiasz się, gdzie podział się jego puszysty ogon. Przejebane jak cholera. Ale tak, udawaj wielkiego, złego wilka. To na pewno pomoże. Mężczyzna nawet nie zwracał uwagi na otoczenie, choć zarejestrował grupkę imprezowiczów, którzy się do nich zbliżali. I nie pomyślał nawet, że kot może być tak głupi, żeby zacząć krzyczeć.

Offline

 

#18 2014-05-29 23:32:48

Ayase Dorei

uke

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 29
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Kotołak
Partner: Poszukiwany!
Znaki szczególne: Uszy i puszysty ogonek? :D
Ekwipunek: Czapka ukrywająca uszka.

Re: Wąskie uliczki.

Chyba już gorzej być nie może. Wziął głęboki oddech i nim zdążył choćby pisnąć został przyciśnięty do mężczyzny i wszelkie odgłosy zostały całkowicie stłumione przez usta wilkołaka. Ayase otworzył szeroko oczy wpatrując się zszokowany w złośliwe iskierki migające w ślepiach Setha. Kiedy grupa imprezowiczów przeszła nie zwracając na nich większej uwagi jego usta zostały uwolnione. Kotołak odskoczył od  niego na tyle na ile pozwalał mu uścisk przytrzymującej go ręki i zaczął przecierać usta skrawkiem bluzy , krzywiąc się i prychając rozzłoszczony.
- Pojebało Cię?! - tym razem to Ayase nie szczędził w słownictwie.


nie gniewasz się za buziaka? :D

Offline

 

#19 2014-05-29 23:42:38

Seth

postać specjalna ★

Zarejestrowany: 2014-05-25
Posty: 25
Punktów :   
Rasa: Wilkołak
Partner: Szukam?
Znaki szczególne: Tatuaże, złote ślepia
Ekwipunek: 2xBeretta, papierosy

Re: Wąskie uliczki.

- Nie bardziej niż Ciebie. - odparł sucho, patrząc mu prosto w oczy. Nie wyglądał jakby był z siebie zadowolony, z tego pocałunku. Jednak nie dramatyzował tak jak Ayase.
To nie było zbyt strategiczne i obmyślone posunięcie. Faktycznie, trochę go poniosło, ale hej! Kto by się przejmował. Byli tu tylko oni. A zdanie tego kota raczej nie interesowało Seth'a. - I nie ekscytuj się tak. Nie użyłem nawet języka. - dorzucił ironicznie, a na jego ustach błąkał się szelmowski uśmieszek. I szli dalej. Prawdę mówiąc do apartamentu Wilka niewiele im zostało, więc będą musieli się jeszcze trochę pomęczyć. Mężczyzna westchnął poirytowany tym całym ciągnięciem chłopaka za sobą. W pewnym momencie stanął i bez słowa przerzucił sobie kota przez ramię. Tak było mu znacznie wygodnie, a że młody był leciutki, tym lepiej. Przytrzymał go oczywiście ramieniem pod pośladkami, a drugą dłoń ułożył gdzieś w okolicach zgięcia kolan chłopaka.


// Szczerze? Sama miałam coś takiego napisać xD więc nie gniewam się, hah.

Ostatnio edytowany przez Seth (2014-05-29 23:45:08)

Offline

 

#20 2014-05-29 23:53:56

Ayase Dorei

uke

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 29
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Kotołak
Partner: Poszukiwany!
Znaki szczególne: Uszy i puszysty ogonek? :D
Ekwipunek: Czapka ukrywająca uszka.

Re: Wąskie uliczki.

Ayase zatkało na tak bezczelną odzywkę mężczyzny. Już miał odpyskować coś równie wrednego, kiedy ten nachylił się nad nim i przerzucił go sobie przez ramię jak worek kartofli. Tego to się już zupełnie nie spodziewał. Miauknął, gdy został podrzucony w celu lepszego ułożenia go sobie na ramieniu.  Czuł się jak w jakiejś taniej kreskówce, w której to czarne charaktery porywają niewinne niewiasty. Zwisał głową w dół nie zdolny nawet do jakiegokolwiek mocniejszego uderzenia. Co robić? Jego ogon wyrwał się z ukrycia uderzając wilka w twarz.
- Daj spokój Montgomery, podobno nie chcesz mnie zabić więc postaw mnie na ziemi i pozwól mi cieszyć się życiem!

Offline

 

#21 2014-05-30 00:15:41

Seth

postać specjalna ★

Zarejestrowany: 2014-05-25
Posty: 25
Punktów :   
Rasa: Wilkołak
Partner: Szukam?
Znaki szczególne: Tatuaże, złote ślepia
Ekwipunek: 2xBeretta, papierosy

Re: Wąskie uliczki.

Kiedy ni stąd ni zowąd przed nosem wilkołaka pojawił się czarny, puchaty ogon, przez myśl przemknęło mu coś w stylu "co to kurw jest?". I dopiero po chwili zorientował się, że musiał być on schowany pod ubraniami chłopaka. Seth uśmiechnął się idiotycznie zadowolony, jak głupi dzieciak który dostał wymarzony prezent pod choinkę. Nie myśląc długo, po prostu przejechał dłonią wzdłuż długości ogona, by na końcu pociągnąć go lekko u nasady. Złośliwie, ale cóż. Nikt nie powiedział, że znęcanie się nad kotami jest zabronione. A przynajmniej nikt jemu nie bronił tego robić.
- Ty mnie znasz. - odparł spokojnie - Ja Cię jakoś nie kojarzę. Masz jakieś imię czy wolisz żebym zwracał się do Ciebie kociaku? - znaleźli się właśnie w dzielnicy, gdzie Seth miał swój apartament. Wysoki wieżowiec, dobrze strzeżony wraz z obsługą. Facet nie próżnował. Lubił luksus. - I tak na marginesie: ja Cię nie zabiję, ale znajdzie się kto inny chętny. - rozkazy były jasne. Jeśli zobaczy się kotołaka, należało go odprowadzić do głównej siedziby watachy, a tam inni się nim zajmą. Seth wcale nie musiał go zabijać. Zrobi to za niego ktoś inny.

Offline

 

#22 2014-05-30 00:24:16

Ayase Dorei

uke

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 29
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Kotołak
Partner: Poszukiwany!
Znaki szczególne: Uszy i puszysty ogonek? :D
Ekwipunek: Czapka ukrywająca uszka.

Re: Wąskie uliczki.

Syknął rozeźlony kiedy został pociągnięty za ogon, który jest tak bardzo wrażliwym organem.
-Obecnie jestem workiem kartofli, miło mi. 
Zrobiło mu się słabo, gdy weszli do wielkiego, wypasionego wieżowca. Ma przesrane na całej linii. Dlaczego to jego zawsze spotyka to co najgorsze?


/// x2 zt

Ostatnio edytowany przez Ayase Dorei (2014-05-30 01:17:39)

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yaoi-no-ai.pun.pl