Ogłoszenie
Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo

#1 2013-07-30 21:19:19

Tatsurou Mishike

przelotny czytelnik

Tatsurou Mishike, aka Yoru no Koutei.

1. Imię:
Tatsurou

2. Nazwisko:
Mishike

3. Smoczy tytuł:
Yoru no Koutei

4. Data urodzenia:
21 sierpnia

5. Wiek:
ukończony okres gadzi, 18 lat ludzkich

6. Status:
Wolny

7. Typ:
Seme

8. Ulubiony kolor:
Czarny, granatowy, srebrny, szary

9. Pochodzenie:
Odizolowana wyspa w pobliżu Japonii

10. Obecne miejsce zamieszkania:
Do niedawna włóczęga, obecnie mieszka w tym pokoju.

11. Motto:
"Nie człowiek w ciele smoka, a smok w ciele człowieka"

12. Ranga:

Książę (spadkobierca rodu)

13. Rasa:
Smok (nocy/czarny)

14. Informacje o rasie:Tatsurou jest smokiem. Posiada umiejętność przemiany w smoka, zwykle kontrolowaną lub - w wypadku ogromnych emocji - niekontrolowaną. Smoki nawet w powłoce ludzkiej posiadają wyczulone zmysły, szczególnie słuch oraz dotyk, zawsze są nieco silniejsze od ludzi, posiadają niesamowitą trzeźwość umysłu (smoka nie upijesz). Gdy zostanie zraniony w ciele człowieka, może przemienić się w smoka - a wtedy ogromna rana na brzuchu stanie się zadrapaniem na łuskach. Jednakże, gdy powróci do ludzkiej postaci, rana stanie się na powrót groźna. Smok potrafi ziać ogniem oraz latać, ma również zdolność telepatii ograniczoną odległością. Nie potrafi mówić w formie gadziej. Smoki mogą również dokonywać częściowej przemiany - na przykład przemienić tylko głowę, czy plecy, by uzyskać ogień lub skrzydła. Smoki rodzą się w formie gadziej, w której przeżywają 60 lat smoczych (odpowiednio:20 lat ludzkich) i dopiero wtedy mogą zmienić się w człowieka, a są wtedy w ciele czteroletnim.
(Po ludzku: smok musi przeżyć jako gad 20 lat ludzkich, a wtedy zmienia się w czteroletnie dziecko). Smok nocy widzi świetnie w nocy, co jest oczywiste. Smoki mają to do siebie, że gdy uznają coś za swoje, to jest ich, i nie ma zmiłuj. A gdy spróbować im to zabrać... O matulu... Wojna wybuchnie, choćby to był skrawek papieru.(ewentualne szczegóły dopiszę później, możliwe, że zapomniałem o czymś)

15. Wygląd:

15a. Człowiek:
Tatsurou jako człowiek to wysoki chłopak, mierzy wzrostem 182 cm. Patrząc na niego widzimy szczupłego, ważącego 62 kg, aczkolwiek dobrze zbudowanego bruneta. Cechą szczególną chłopaka są wyjątkowo długie, oczywiście czarne włosy, sięgające mu prawie do pasa. Są miłością Mishike i bardzo o nie dba. Smok jest lekko umięśniony, ale nie przesadnie. Gdy się porusza, kroczy dumnie i pewnie, jak gdyby cały świat należał do niego. Budzi w co niektórych niejaką grozę, wynikającą z podstawowych instynktów - niektórzy spotykający go ludzie wyczuwają, że spotykają bestię. Tatsurou ma ładnie zbudowane stopy, co wiele osób może podziwiać, ponieważ smok nigdy nie nosi butów. Nigdy. Naprawdę. Równie niechętnie nosi górną część ubrania, a gdy już ją musi włożyć, preferuje koszule - białe, zapięte, lub czarne i rozpięte. Nosi materiałowe, czarne spodnie. Co do twarzy Mishike, ma ona zazwyczaj spokojny i łagodny wyraz (chyba, że naprawdę się wkurzy, wtedy proszę uciekać), choć nieco lekceważący i zbyt pewny siebie. Ma ciemne, prawie czarne oczy, które zwykle są obojętne, ciężko w nich odnaleźć choćby krztynę ciepła - przypominają otchłań, w której możesz zginąć. Na lewym policzku, na wysokości nosa, ma niewielki pieprzyk. Kształt jego twarzy nie oddaje jego charakteru do końca - jest delikatny i owalny. Cerę ma pozbawioną zanieczyszczeń i bladą, jak to na istotę wolącą noc przystało.

15b. Smok:
Po przemianie chłopak zmienia się w dość sporego gada, wielkości dwóch dużych busów
(nie miałem zielonego pojęcia, jak wyrazić tę wielkość D: ), oczywiście nie wliczając w to rozłożystych skrzydeł ani smagłego ogona. Tatsurou jednak nie jest jednym z ogromnych i niesamowicie silnych smoków - jego atutem jest zwinność, szybkość i wyostrzone zmysły. Jego łuski mają barwę najmroczniejszej nocy, a w świetle zdarza się, że połyskują granatowo lub ciemnofioletowo. Ma wężowe ciało o długim ogonie, zakończonym cienko, bez żadnych specjalnych wypustek z kolcami czy innych rzeczy. Ale kolce, owszem, posiada - zakrzywione, w prostej linii kręgosłupa od tyłu głowy, aż do końca ogona, choć na jego końcu są one znacznie mniejsze, niż na początku. Skrzydła to cienka błona, lekko wystrzępiona na krawędziach. Bestia posiada cztery mocne łapy, zakończone "dłońmi" z pięcioma palcami i ogromnymi pazurami, twardymi jak diament. Pysk gada jest smukły i wyprofilowany. Na jego szczycie znajdują się dwa nozdrza, z których mogą ulatywać strużki dymu, jednak źródłem ognia jest sam pysk, wyposażony w szorstki, ciemnoniebieski język i dwa błyszczące rzędy zębów na górze i na dole szczęk. Ponad pyskiem znajduje się para inteligentnych, ciemnych oczu - nic nie różni ich od oczu Tatsurou-człowieka. Jeszcze wyżej znajduje się para uszu, pokrytych delikatnymi łuskami. Uszy są wrażliwym punktem, podobnie jak brzuch, gdzie łuski są słabsze.


16. Charakter:
Tatsurou jest smokiem. Smoki są z natury gwałtowne, polegają na emocjach i instynkcie, gdy je rozgniewasz, nie potrafią się uspokoić - jedyną ulgę przynosi przemiana. Mimo tej zasady, Tatsurou jest wyjątkowo opanowany i spokojny - bardzo trudno wprowadzić go w wściekłość. Ma dosyć prześmiewczy stosunek do świata, jest egoistą. Uważa się za lepszego od innych, ale tak został wychowany - na smoczego arystokratę. Jest chłodny i zazwyczaj obojętny. Wyjątkowo trudno zdobyć jego zaufanie, jest też bardzo skryty i niewiele informacji udziela o sobie. Ma wyjątkowe podejście do rozmów - używa minimalnej ilości słów, woli posługiwać się mową gestów, mimiki czy spojrzeń - wiele potrafi wyrazić tym ostatnim. Podczas konwersacji bardzo zbliża swoją twarz do rozmówcy, chcąc wyczuć jego zapach i spojrzeć mu głęboko w oczy. Nietrudno się domyślić, że Mishike będzie trudno obdarzyć kogoś uczuciem. Chłopak jest pewny siebie i władczy, zwykle traktuje ludzi z szacunkiem, choć wyraźnie widać, że zwraca się do nich, jak do służących. Nie zna wartości pieniądza - jego ród (smoczy) ma niesamowite bogactwa i dla Tatsurou wszystko jest dostępne, choć nie trwoni pieniędzy na zabawy czy gadżety. Mishike jest bardzo honorowy - to cecha charakterystyczna jego rodu, podobnie jak duma. Jak dotąd Tatsurou nie spotkał się z prawdziwą miłością - rodzina odnosiła się do niego surowo, wymagając wiele od spadkobiercy, zaś wszystkich innych przyciągał jego status lub pieniądze. Chłopak ma niesamowitą zdolność logiki i dość dużą, wrodzoną inteligencję. W okresie gadzim przeczytał wiele ksiąg i zwojów, zarówno spisanych ręką smoczą, jak i dzieł ludzkich czy innych ras. Uczyniło to z niego mądrego człowieka.


17. Historia:Tatsurou urodził się jako jedyne dziecko w najbardziej prestiżowym smoczym rodzie - rodzie smoków nocy. Jego ojciec, przywódca rodu, wychowywał go na swego zastępcę. Tatsurou spędzał okres gadzi na ćwiczeniach, nauce i obeznawaniu świata. Po przeistoczeniu (pierwszej przemianie), które jest ogromnym świętem w życiu każdego smoka, do obowiązków dołączyła walka bronią białą, nauka bycia poliglotą, pisania i wielu innych rzeczy. Gdy Mishike ukończył w ciele ludzkim dwanaście lat, co, doliczając okres gadzi, oznacza u smoków pełnoletność, wyprawiono wielkie święto, na które sproszono cały ród czarnych smoków i co bardziej ważnych gości z innych rodów (smoki nie mają jednego przywódcy, każdy ród ma swojego). Wtedy najbardziej znienawidzony przez smoki nocy ród, ród smoków światła - niesamowicie podstępny i zły, wbrew nazwie - zaatakował z całą swą siłą. Wywiązała się ogromna bitwa, a ukryta na nieznanych morzach jedna z Smoczych Wysp(są porozrzucane po całym świecie) spłynęła krwią. Tatsurou był jeszcze mały i zdołał ukryć się pod skrzydłem jednego z powalonych smoków. Został niedobitkiem, podobnie jak jeszcze kilkoro czarnych smoków. Uciekł z smoczej wyspy, zabierając wszystkie skarby - złoto, klejnoty, pieniądze, książki, zwoje, obrazy i pisma - należące do swojego rodu i ukrył je w bezpiecznym miejscu. Podróżował po świecie bez celu, szukając czegoś, co zastąpi mu ród, sens życia.

18. Zdolności:~ zianie ogniem w obu postaciach
~ latanie
~ częściowa lub całkowita przemiana
~ ograniczona odległością telepatia (w postaci gada)
~ dziecko ognia i powietrza (ograniczona władza nad tymi żywiołami)
~ dziwny związek z błyskawicami
~ rozszerzanie swoich źrenic
~ w obu formach czulsze zmysły, niż człowieka
~ odporność na wszelkie halucynogeny, narkotyki, alkohol czy inne środki mamiące umysł

19. Umiejętności:~ poliglotyzm
~ walka bronią białą wszelkiego rodzaju
~ gra na harmonijce
~ śpiew
~ mocno ograniczone, podstawowe umiejętności magiczne, z których nie lubi korzystać
~ bezszelestne poruszanie się
~ "odstraszanie" innych samym spojrzeniem
~ zna się na roślinach, ziołach, potrafi przyrządzać z nich różne rzeczy, eliksiry, nalewki, kadzidła, praktycznie wszystko - zawdzięcza to odpowiedniemu szkoleniu na Smoczej Wyspie

20. Rodzina:Wymordowana

21. Ciekawostki:~ jest koneserem sztuki i zna się na sztuce każdej rasy
~ nienawidzi zdrabniania swojego imienia, do innych również zwraca się pełnym imieniem
~ mięsożerca - niejednokrotnie zdarzyło mu się pożreć człowieka i nie uważa tego za złe
~ ma ukryty talent do poezji i pisania pieśni, stara się z niego nie korzystać i nie chce go rozwijać
~ zwykle "szlaja" się przy nim jednolicie czarny, agresywny kot o żółtych oczach
~ koty to jedyne zwierzęta, których nigdy nie jadł i które toleruje
~ nie potrafi spać w nocy
~ dyplomata, aczkolwiek nie lubi mieszać się w politykę
~ gdy już raz ktoś poruszy jego emocje, nie potrafi się opanować, dopóki się nie przemieni
~ kocha swoje włosy
~ lepiej nie pytać go o jego rodzinę czy dzieciństwo, ponieważ wywołuje to u niego złe wspomnienia
~ uczulony na kakao
~ bardziej polega na węchu, słuchu i dotyku. Lepiej zapamiętuje zapach danej osoby, niż jej twarz. Wiele potrafi dowiedzieć się o istocie, gdy wychwyci jej zapach.
~ gdy już uda się komuś zmusić go do konwersacji, porażająco stosuje wszelkie luki w rozmowie, jest sarkastyczny i wredny do bólu.

22. Ekwipunek:~ zdobiona smoczymi runami, opisująca historię rodu harmonijka, niewiarygodnie droga, pamiątka, stanowczo najważniejsza z skarbów ocalałych z wyspy. Ulubiona rzecz Tatsurou.
~ część przedmiotów rodowych
~ tomik elfiej poezji
~ smocza rycina przedstawiająca legendarnego, pierwszego smoka nocy
~ słabo widoczny medalion na srebrnym łańcuszku. Jest to prostokątna blaszka z srebra, na której wybito złożoną z dwóch błyskawic literę T. To amulet zaklęty przez pięciu magów różnego typu, chroni jego nosiciela.

Ostatnio edytowany przez Tatsurou Mishike (2013-08-27 17:49:15)

 

#2 2013-07-30 21:37:39

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Re: Tatsurou Mishike, aka Yoru no Koutei.

z wielką przyjemnością ~ akcept. ^^

http://oi39.tinypic.com/16hlzqd.jpg

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yaoi-no-ai.pun.pl