Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





  • Index
  •  » Eventy
  •  » Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

#16 2013-08-13 00:04:03

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Przyjrzał się uważnie dokumentowi i skinął delikatnie głową. Nie musiał wcale mu tego pokazywać. Uwierzyłby na słowo.
- To ja z kolei mam zupełnie odwrotnie. Większość osób zawsze myśli, że jestem starszy, niż w rzeczywistości. Naprawdę tak staro wyglądam? - Zmarszczył delikatnie czoło, w głębokim zastanowieniu. Zaraz jednak westchnął cicho do siebie i wsunął się bardziej na łóżko, siadając na nim po turecku. Wygodniej. Wzrokiem powędrował na jego ucho, licząc w myślach każdy kolejny kolczyk. Rzeczywiście czternaście. Całkiem sporo. Uśmiechnął się nieco szerzej, ukazując linię zębów.
- Niesamowite...Na ciele? To ile tych wszystkich kolczyków masz? - Zapytał, przechylając głowę delikatnie na bok. Jedną z dłoni ułożył na swojej łydce, zaś drugą dalej trzymał na wysokości swojej szyi i bawił się wisiorkiem.
- Na ten moment nie jestem co do końca pewny tego kolczyka. Możliwe, że to była taka.... Chwilowa zachcianka, chociaż przyznam, że to mi się podoba. Jak będę wiedział czy na pewno tego chcę, to się do Ciebie zgłoszę.

Ostatnio edytowany przez Ethan Einar (2013-08-13 00:05:17)



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#17 2013-08-13 00:32:54

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Staro? Nie wydaje mi się. Wyglądasz po prostu dorosłe, poważnie.
Odparł.
na jego twarzy pojawił się tajemniczy uśmiech. Przez chwilę zastanowił się, czy podać ich realną ilość, czy może troszkę chłopaczka nastraszyć....jednak się rozmyślił i postawił na prawdę. natura niezaprzeczalnie wygrała.

- W samych uszach mam ich dwadzieścia, tak w sumie. Jak widzisz, mam włożony jeszcze ten w wardze. Tutaj - dotknął wargi po prawej stronie - również ma dziurkę, tylko nie włożony kolczyk. - odwrócił sie do chłopaka plecami i odgarnął włosy. - W karku mam dwa, jak widzisz. - wskazał palcem "na czuja" dwa kolczyki w kształcie rybich ości. odwrócił się z powrotem przodem do niego i naciągnął nieco dekolt koszulki (da sie zauważyć kawałek tatuaża) - tutaj, na mostku jeden. - puścił koszulkę i wyciągnął do niego rękę z kolczykiem w nadgarstku na widoku - i tu ostatni. W sumie, dwadziescia pieć.


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#18 2013-08-13 00:43:24

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Nie jestem pewien czy mam się z tego powodu cieszyć, czy też ubolewać. W sumie. Wszystko jedno na ile wyglądam. - Uniósł dłoń i machnął nią niedbale, dając znak, że to dla niego niezbyt istotne. Tą samą dłoń oparł za sobą, delikatnie się na niej podpierając. Na łóżku wodnym nie było to takie proste. Po chwili jednak wyprostował się, robiąc przy tym niezadowoloną minę. Uważnie słuchał towarzysza, przyglądając się uważnie każdemu z pokazywanych kolczyków. Wydawałoby się, że to kolczyk w mostku najbardziej go zainteresował, jednak nie było to do końca prawdą. Była to wina tatuażu. Zarumienił się lekko, orientując się, że gapi się trochę dłużej niż powinien i spuścił nieco głowę, starając się to zatuszować.
- Sporo. Nie wiem czy bym się odważył na taką ilość. - Mruknął, odgarniając z czoła niesforną grzywkę, która bardzo lubiła wchodzić mu do oczu.
- Widziałem tatuaż. Masz tylko jeden czy może także ich jest więcej?



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#19 2013-08-13 00:50:41

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Lubię robić sobie kolczyki.
Lekko się uśmiechnął.
Zerknął na niego i odgadnął powód spuszczenia głowy. Chłopak bez krępacji zdjął koszulkę, którą miał na sobie i odwrócił się do Ethana.

- Nie, mam tylko ten. Przynajmniej na razie.
Powiedział.
Czarno-biały wąż ciągnął się od łokcia, przez ramię, cały czas go oplatając. Dopiero na piersi pojawiała się głowa, która pożerała krwistoczerwoną róże. Podziękował sobie w myślach, ze nie dawno był na poprawieniu kolorów. Dzięki temu tatuaż wyglądał, jakby został niedawno zrobiony.

- nie mam pomysłu na następny. Może chcesz coś podsunąć?


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#20 2013-08-13 00:59:33

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- W to nie wątpię. Widać. - Uśmiechnął się szeroko, skinąwszy delikatnie głową. Spojrzenie swoich ultramarynowych oczu skupił na tatuażu blondyna. Podobał mu się ten motyw. Z resztą tak samo jak kolorystyka. Nie przesadna. No. Najzwyczajniej w świecie najbardziej dla takiego tatuażu odpowiednia.
- Przepraszam, że o to pytam, ale... Czy ten tatuaż ma jakieś znaczenie? - Nie odwracał wzroku od węża. Przez moment chciał dotknąć skóry towarzysza, jednak szybko się powstrzymał. Przecież drugi mógłby to źle odebrać. Pokręcił delikatnie głową, słysząc jego pytanie.
- Brak jakichkolwiek rozsądnych propozycji.

Ostatnio edytowany przez Ethan Einar (2013-08-13 00:59:53)



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#21 2013-08-13 01:11:14

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Znaczenie...cóż. Można powiedzieć, że je posiada. Ale jeśli chcesz je poznać, musiałbyś przeczytać, co pisze* na jednym z płatków róży.
Odparł.
Wskazał płatek, który, jako jedyny z całej róży "odpadł" i nie jest w paszczy węża. I jeśli się przyjrzeć, dało się zauważyć małe literki przy konturze. Hikaro przejechał po nim palcem i lekko się uśmiechnął. Lubił dotykać tego tatuażu. zawsze przypominało mu się tamte lato.

- Jeśli chcesz, oczywiście. I nie będzie mi przeszkadzać, jeśli chcesz go dotknąć.
Zauważył drgnięcie ręki chłopaka.


* tam jest napisane "semper amare proximum"


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#22 2013-08-13 01:21:53

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- To tam jest coś napisane? - Najwyraźniej było to tak małe, że bez okularów nie był w stanie tego dostrzec. Westchnął cicho, przez chwilę zastanawiając się czy wstać po okulary, czy też tego nie robić. Niestety ciekawość w tej chwili z nim zwyciężyła. Zszedł powolnie z łóżka, zaraz podchodząc do swojej jeszcze nierozpakowanej walizki. Odsunął małą kieszonkę i wyjął z niej futerał z okularami, które już chwilę później miał na nosie. Nie przepadał za nich noszeniem, ale przynajmniej mógł wtedy coś przeczytać. Wrócił na swoje miejsce i pochylił się delikatnie nad blondynem, by móc przyjrzeć się tatuażowi. Zaczerwienił się ponownie słysząc jego kolejne słowa.
- Wiem tylko tyle, że semper oznacza zawsze. Nigdy nie miałem cierpliwości do łaciny. - Odparł po chwili, nieco zrezygnowany. Opuszkami palców delikatnie dotknął płatka, który "odparł". Skóra nowo poznanego była taka przyjemnie ciepła. Ethan, o czym ty myślisz. Zganił siebie w myślach, dalej przyglądając się napisowi.

Ostatnio edytowany przez Ethan Einar (2013-08-13 01:23:28)



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#23 2013-08-13 01:38:33

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Napis oznacza "zawsze, do następnego zakochania".
Westchnął, czując jego palce na skórze.
- To był mój pierwszy eksperyment z moim ciałem. I wiąże się z pewnym chłopakiem...dość długa historia, która pewnie by cię znudziła.
Rzucił cicho.
Patrzył na chłopaka, skupiając się bardziej na jego dłoni. Jego dotyk był nawet bardzo przyjemny. A na kogoś, kto nie miał w swoim łóżku nikogo od dłuższego czasu, podziałało to dość silnie.


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#24 2013-08-13 01:45:21

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Zmarszczył brwi, zastanawiając się na głębią napisu. W sumie nie było to takie trudne. Uniósł spojrzenie na jego twarz, jednocześnie wolną dłonią poprawiając okulary na nosie. Zrobił to bardziej odruchowo, gdyż te wcale się nie zsuwały.
- Jeśli chcesz o tym opowiedzieć, to ja z chęcią posłucham. Spędzimy tu razem tydzień, więc czasu w sumie mamy aż nadto. Wiesz, ale jeśli nie chcesz, to nie nalegam. - Odparł łagodnie i rozsiadł się nieco wygodniej na łóżku, zabierając dłoń od skóry chłopaka. Zrobił nieco przerażoną minę, gdy łóżko pod nim zafalowało i niemal poleciał do tyłu. W miarę szybko złapał jednak równowagę i zaśmiał się cicho. No. Szczęście, że z tego łóżka nie spadł.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#25 2013-08-13 02:01:53

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Zastanowił się przez chwilę, czy warto rozgrzebywać przeszłość. W końcu, chłopak miał rację - czasu mieli aż nadto. W ten sposób odpowiedź sama się nasunęła.
- Pamiętaj tylko, ze to nie jest bajka na dobranoc.
Mruknął.
- Było to latem, kończyłem wtedy szesnaście lat. Obchodziłem je razem z przyjaciółmi. Było już późno, wszyscy byliśmy wstawieni. Ktoś rzucił, ze powinniśmy się kąpać w jeziorze.
Powiedział cicho.
Skierował spojrzenie na pościel, która była położona na łóżko.Wszystko, by nie patrzeć chłopakowi w oczy. Nie chciał, by widział emocje na jego twarzy,.
- Mój chłopak się topił. Skacząc z pomostu, uderzył głową o dno. Jeden z bardziej trzeźwych go wyłowił. Od tamtego czasu są razem. Zawsze mi powtarzał, że nic nas nie rozdzieli. Zawsze gadał sentymentalne bzdety. Stad te słowa. Zawsze, aż się nie zakocha w kimś innym.
Westchnął, kończąc historię.
Nie zauważył, ze po jego policzku spłynęła samotna łza. Kto by pomyślał, że otworzy się na tyle.


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#26 2013-08-13 02:12:25

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Wyjął z kieszeni gumkę do włosów. Przerzucił swoje farbowane kudły na prawą stronę, tylko po to by zaraz zapleść je w długi, gruby warkocz. Zawsze to robił, gdy te zaczynały już go irytować. W końcu, kogo by nie męczyło ciągłe zasłanianie widoku i to ogólne gorąco. Owszem. Mógł je ściąć, ale za bardzo je uwielbiał żeby to zrobić. Wsłuchiwał się uważnie w każde słowo blondyna, nie odwracając wzroku od jego twarzy. Najwyraźniej ta cała sytuacja dalej go bolała. Nawet jeśli odrobinę to zawsze. Normalnie w takim momencie Ethan by go przytulił jednak teraz... Nie był w stanie tego zrobić, szczególnie, że towarzysz był dla niego tak naprawdę całkiem obcą osobą. Po chwili zastanowienia ułożył dłoń na jego ramieniu, delikatnie zaciskając na nim swoje palce.
- Ja... - Mruknął cicho, jednak więcej nie powiedział. Nigdy nie był najlepszy w pocieszaniu. Poza tym... Czy pocieszanie na siłe było czymś dobrym? Na twarzy zielonowłosego malowało się współczucie. Tyle powinno wystarczyć.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#27 2013-08-13 02:27:58

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Westchnał i starł głupią łzę. Jak ona w ogóle mogła spłynąć po jego policzku? Już dawno wyleczył się z miłości, wiedział to na przykładzie swoich "związków". Był po prostu beznadziejnym przypadkiem, bez szans na weselszą diagnozę.
Spojrzał na Ethana a po jego twarzy przebiegł cień smutku.

- Nie martw się. Znam ból aż za dobrze, złamane serce nie orbi mi różnicy.
O dziwo, uśmiechnął się.
Wstał ze swojego miejsca i przeszedł do kuchni.

- Jesteś głodny? Mogę coś zrobić na szybko.
Mruknął.
Musiał czymś koniecznie zając ręce i dłonie inaczej nie wytrzyma i coś sobie zrobi. Zawsze tak reagował na emocje.


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#28 2013-08-13 02:36:57

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

Znam ból aż za dobrze. W tym momencie Ethan zrobił nieco dziwną minę i jakby trochę sposępniał. Nie podobało mu się to co powiedział blondyn, bo nikt nie zasłużył na to by ciągle odczuwać ból, jednak nie odezwać się w tej kwestii. Pokręcił tylko przecząco głową, zabierając dłoń z jego ramienia.
- Szczerze mówiąc, to troszkę tak. Umiesz gotować? - Uniósł jedną z brwi ku górze, przyglądając mu się z uwagą. Postukał się się palcem wskazującym po dolnej wardze, jakby zastanawiając się nad czymś. Miał ochotę na kawę, jednak na to było już chyba za późno. Westchnął cicho nieco zrezygnowany. Dzisiaj nie miał kawy w ustach. Zaskakujące, bo normalnie pił ją kubek, za kubkiem.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 

#29 2013-08-14 14:57:23

Hikaro Kagami

seme

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-23
Posty: 50
Punktów :   
Status: seme
Rasa: człowiek
Partner: jak ktoś wytrzyma...
Znaki szczególne: łańcuszek od ucha do ust
Ekwipunek: kilka takich tam bzdetów..

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Żyje sam dla siebie, wiec trochę umiem.
Odparł.
Zajrzał do lodówki i zastanowił się przez chwilkę, przeszukując jej zawartość.

- Chyba uda się zrobić przekąskę na winie.
Westchnął i spojrzał na towarzysza.
- Wiesz, bierzesz garnek i wrzucasz wszystko, co się nawinie.
Spróbował zażartować, by rozładować nieco napięcie.
Nigdy nie był zbytnio zabawowy, ale nie mógł już znieść tej ciężkiej atmosfery. Nie cierpiał wręcz skrępowanego milczenia. Czuł się w nim jak ktoś ciężko chory.


~ Hikaro ~



Machasz tym swoim "kocham cię" jak dziwka torebka....

http://i58.tinypic.com/5ts6rr.jpg

Offline

 

#30 2013-08-14 15:28:52

Ethan Einar

uke

Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 54
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Khe?
Znaki szczególne: Wisiorek w kształcie litery A
Ekwipunek: Klucze, telefon i portfel.

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~

- Całe szczęście. Ja osobiście mieszkam sam od roku, a dalej nie nauczyłem się gotować. Nigdy nie byłemw tym zbyt dobry. - Ściągnął z nosa okulary i przetarł palcami kąciki oczu. Męczące. Odłożył swoje "drugie oczy" na jedną z nocnych szafek, po czym podniósł się leniwie z łóżka. Przez chwilę przyglądał się blondynowi, dale podziwiając jego tatuaż. Póki drugi tego nie widział, to chyba mógł to robić, prawda?  Podszedł nieco bliżej niego, słysząć wzmiankę o przekąsce.
- W winie? Brzmi smacznie. - Uśmiechnął się delikatnie, przeczesując grzywkę palcami. Nie znosił kiedy wchodziła mu do oczu. Przechylił delikatnie głowę na bok i zaśmiał sie cicho.
- Wszystko co się nawinie? Oj. Obawiam, że to mogłoby nieco źle się skończyć.



Shall we drink a cup of coffee?

http://oi40.tinypic.com/24fch29.jpg

KP

Offline

 
  • Index
  •  » Eventy
  •  » Pijana swatka ed. I. Apartament 5. ~morski~
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs. pojemnik na piasek i sól 160l