Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-01-19 14:25:48

Kou Yukina

seme

Skąd: Sapporo, Hokkaido
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 13
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Kisa Shouta
Znaki szczególne: arafatka; dużo kolczyków
Ekwipunek: pierścionek zaręczynowy, szaa!

Opera Populare w Paryżu

Wreszczie udało mu się umówić z Kisą na najprawdziwszą randkę ! Bardzo go to nakręciło i dlatego chciał, aby tym razem wyszło wszystko jak należy.
Tymbardziej, że ostatnio z ich spotkaniami było dość...różnie. Jego chłopak miał bowiem mnóstwo pracy i z tego powodu ich randki musiały zostawać odwoływane. W rezultacie ostatnim razem widzieli się jakieś dwa tygodnie temu. A wiadomo przecież, że zwykłe sms-y i rozmowy telefoniczne nie wystarczą, żeby utrzymać dobry związek.
Oczywiście Kou za każdym razem mówił, że nic nie szkodzi... że spróbują następnym razem się spotkać... Jego chłopak już i tak miał za dużo spraw na głowie, nie chciał go dodatkowo martwić.
Jednak dzisiaj miało być inaczej. Wreszcie udało im się umówić ! Tak się cieszył !!! Oby tym razem się udało. Ich randki są tak żadko. Praktycznie w ogóle ich nie mają... i dlatego Kou chciałby się postarać, żeby było jak najbardziej idealnie.
Jako zajęcia na wieczór wybrali wspólnie wieczór w operze, a potem ewentualnie jakaś kolację. Tak więc chłopak posłusznie czekał na partnera przed operą, tak jak się umówili. Jednak gdy tego długo nie było, zwyczajnie zaczął go szukać. I tak oto znalazł się w tym właśnie miejscu.
Gdzie może być ten Kisa ? Miał niestety najgorsze przeczucia...

Offline

#2 2013-01-20 17:05:27

 Kisa Shouta

uke

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 11
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: Kou Yukina
Znaki szczególne: młody wygląd

Re: Opera Populare w Paryżu

Niech w najgorętsze, piekielne czeluście pochłoną te autorki, które spóźniają się z terminami!!! Czasem naprawdę nienawidził swojej roboty. Na przykład właśnie teraz. Czy chociaż raz nie może się udać?! Już ostatnio musiał odwołać spotkanie z Yukiną. A teraz, kiedy wszystko miało się udać, taki numer! No, cholera!! Biegł jak szalony, n a złamanie karku. Musi się udać, musi!! Kisa uważał to spotkanie jako ostatnią szansę. Jeśli znowu mu się nie uda, a Kou potraktuje to tak jak zawsze, to ten związek nie miał racji bytu. Przynajmniej dla niego.
~ Matko, czy tu musi być tak dużo ludzi?!?!? Szybciej, szybciej, szybciej!! Jeszcze kilka ulic i Opera. Ruchy, ruchy!! Czas, czas, czas!!!!
Mówił sam do siebie w myślach.
Wreszcie! Wleciał jak poparzony do opery i zaczął się rozglądać za Yukiną. Gdzie ty, kurna, jesteś?

Ostatnio edytowany przez Kisa Shouta (2013-01-20 17:17:03)

Offline

#3 2013-01-20 17:18:38

Kou Yukina

seme

Skąd: Sapporo, Hokkaido
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 13
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Kisa Shouta
Znaki szczególne: arafatka; dużo kolczyków
Ekwipunek: pierścionek zaręczynowy, szaa!

Re: Opera Populare w Paryżu

Hmm... coś mu się wydawało, że raczej nie powinno go tu być. Mały pokoik, w którym się znajdował raczej nie był przeznaczony do zwiedzania. Tym bardziej, że w tym miejscu raczej Kisy nie znajdzie.
Wyjrzał więc zza drzwi i wpatrzył się w tłum ludzi, czekających na otwarcie sali. Wypatrywał Kisy. Jeśli jednak gdzieś tutaj jest, a on go w miarę szybko nie znajdzie, istnieje niebezpieczeństwo, że mogą się minąć.
Na szczęście w końcu go dostrzegł. Był prosto przy wejściu, aż na samym końcu korytarza. Westchnął cicho i zaczął się jak najszybciej przedzierać przez tłum.

Offline

#4 2013-01-20 17:21:40

 Kisa Shouta

uke

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 11
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: Kou Yukina
Znaki szczególne: młody wygląd

Re: Opera Populare w Paryżu

Stał, próbując rozpatrzyć się w tłumie, co było nieco niemożliwe przez jego wzrost. Czy wszyscy muszą być tacy wysocy?! Było to trochę wkurzające....Ale nie o tym teraz powinna być mowa. Gdzie jest Yukina? Miał nadzieję, że się czasem nie minęli, albo, co gorzej, że chłopak już nie poszedł. Próbując złapać oddech, myślał o tym, co będzie, jeśli okaże się, ze znowu nawalił. Niemal już słyszał słowa Kou - "nic nie szkodzi". Gdyby tylko wiedział, jak go to denerwuje i smuci jednocześnie...
~ Yukina...chyba znowu nawaliłem...
Powiedział do swoich myśli.

Offline

#5 2013-01-20 17:31:01

Kou Yukina

seme

Skąd: Sapporo, Hokkaido
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 13
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Kisa Shouta
Znaki szczególne: arafatka; dużo kolczyków
Ekwipunek: pierścionek zaręczynowy, szaa!

Re: Opera Populare w Paryżu

Naprawdę nienawidził przedzierać się przez tłum. Już i tak miał dość tych tłumów w sklepie. Ludzie za nic w świecie nie chcieli zrobić przejścia, tak jakby nie rozumieli, że ktoś próbuje właśnie ratować swój związek !
Nie miał wyboru, zaczął się rozpychać łokciami. Starał się jednak uważać, by nikomu nie zrobić krzywdy. Gdy znalazł się na tyle blisko, żeby nikogo nie zirytować krzyczeniem w operze, ale jednocześnie i żeby Kisa mógł go usłyszeć, zaczął nawoływać chłopaka po imieniu. Machał przy tym ręką, chcąc dodatkowo zwrócić na siebie jego uwagę.
Jeszcze nie wyszedł...całe szczęście. I nareszcie udało mu się do niego dobiec - jeszcze większe szczęście.

Offline

#6 2013-01-20 17:38:04

 Kisa Shouta

uke

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 11
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: Kou Yukina
Znaki szczególne: młody wygląd

Re: Opera Populare w Paryżu

Matkooo! Czemu wszyscy go otaczający ludzie musieli się urodzić tacy wysocy a on tacy niski?! Szlag mógł cie trafić na miejscu. Kisa westchnął cicho, stojąc w miejscu. To było najlepsze rozwiązanie. Po prostu tu postoi. Przecież ma wysokiego chłopaka, łatwiej mu będzie wypatrzyć go w tłumie. Rozwiązał szalik i rozpiął kurtkę. Poczeka godzinę. Jeśli do tego czasu nie spotka Yukiny, to znaczy, ze ten związek od początku był skazany na niepowodzenie. I będzie musiał...będzie musiał z nim zerwać. Tylko czemu ta myśl sprawia mu niemal fizyczny ból? Jakby świadomość, że Kou może zniknąć z jego życia była tragedią. Ale przecież on nie był pierwszy. Wielu zerwało z nim, on zerwał z wieloma. Więc co teraz się zmieniło...? Czyżby to było...prawdziwe? Czyżby wreszcie zakochał się nie w urodzie, a w sercu?
~ Nie, nie, nie. Jestem na coś takiego za stary. Ale z drugiej strony, jestem za stary na zakochiwanie się jak nastolatka w urodzie....I co ja mam teraz zrobić?! Przecież nie mogę kochać Yukiny tak na prawdę. Przecież kocham jego urodę...prawda? A jeśli nie?Nie wiem, co mam teraz zrobić...nie wiem, jak mam się zachowywać...nie przywykłem do takiego stanu

Ostatnio edytowany przez Kisa Shouta (2013-01-20 17:38:22)

Offline

#7 2013-01-20 17:46:33

Kou Yukina

seme

Skąd: Sapporo, Hokkaido
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 13
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Kisa Shouta
Znaki szczególne: arafatka; dużo kolczyków
Ekwipunek: pierścionek zaręczynowy, szaa!

Re: Opera Populare w Paryżu

Gdy tylko do niego podszedł, obdarzył go jednym ze swoich serdecznych uśmiechów. Poczuł wielką ulgę. Bardzo mu na nim zależało i dlatego to spotkanie było dla niego aż tak bardzo ważne.
- No, tu mi uciekłeś. Już myślałem, że nie przyjdziesz !
Powiedział i poklepał go po ramieniu.
- Stęskniłem się od ostatniego razu, wiesz ?
Nagle i jemu zaczęło się robić gorąco, więc również rozpiął kurtkę. Po chwili przewiesił ją sobie przez ramię wraz z arafatką, która była jego nierozłącznym atrybutem.
Nadal nie mogąc się nacieszyć z tego szczęścia, splótł jego palce ze swoimi i powoli ustawił się w coraz większej kolejce na kontrolę biletów.
Nie przejmował się tym, co inni ludzie o nich myślą. W każdym bądź razie nie krył się z takimi rzeczami w miejscach publicznych. Jednak nie pomyślał, że nie wszystkim to może odpowiadać. A w szczególności jednej bardzo ważnej dla niego osóbce.

Offline

#8 2013-01-20 18:04:46

 Kisa Shouta

uke

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 11
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: Kou Yukina
Znaki szczególne: młody wygląd

Re: Opera Populare w Paryżu

- Przepraszam za spóźnienie. Edytorka dosłownie przed chwilą przysłała scenopis...
Powiedział, leciutko zadzierając głowę do góry.
- Wiem...ja też się stęskniłem... I przepraszam, ze musiałem odwołać ostatnie spotkanie.
Dodał cicho.
Gdy ten go złapał za rękę, Kisa mocno się zarumienił i zabrał dłoń pod pretekstem zdjęcia kurtki. Zawsze got akie zachowanie Yukiny peszyło. Przecież ot było miejsce publiczne. Pełne ludzi. Każdy mógł ich zobaczyć, przecież byli na widoku. A on nie lubił, gdy inni się na niego gapili i szeptali potem sobie na ucho. Było to strasznie denerwujące i zawstydzające jednocześnie. Dlatego zaraz po zdjęciu kurtki włożył ręce do kieszeni spodni, tak na wszelki wypadek.

Ostatnio edytowany przez Kisa Shouta (2013-01-20 18:05:03)

Offline

#9 2013-03-31 15:51:53

Kou Yukina

seme

Skąd: Sapporo, Hokkaido
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 13
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Kisa Shouta
Znaki szczególne: arafatka; dużo kolczyków
Ekwipunek: pierścionek zaręczynowy, szaa!

Re: Opera Populare w Paryżu

- Ech, ta edytorka. Jakby nie wiedziała, że ty też masz swoje prywatne życie!
Powiedział z lekkim uśmiechem.
Oczywiście nie był zły. Nigdy nie był na niego zły, zwyczajnie... nie potrafił. Czy było mu przykro ? Może tylko trochę. W końcu kochał Kisę i chciał spędzać z nim każdą swo...albo raczej jego wolną chwilę. Na szczęście umiał doskonale tuszować swoje rozczarowanie. Nie chciał go w końcu dodatkowo martwić.
- Nic nie szkodzi, ważne, że teraz jesteśmy razem.
Zaśmiał się przyjaźnie.
Na sytuację z kurtką i trzymaniem się za ręce zareagował podobnie - śmiechem. Kisa był taki nieśmiały w miejscach publicznych! W pewnym sensie było to nawet urocze.
Tymczasem kolejka zbliżała się coraz bardziej w stronę kasy.

Offline

#10 2013-04-20 00:32:37

 Kisa Shouta

uke

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 11
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: Kou Yukina
Znaki szczególne: młody wygląd

Re: Opera Populare w Paryżu

Chłopak na przemian obserwował podłogę i swojego chłopaka. na jego twarzy gościł rumieniec i nie było wiadome, czy to od wysiłku związanego z biegiem, natłokiem ludzi, czy Yukiną. Jednak, najprawdopodobniej, to właśnie ten ostatni element sprawiał, ze krew w jego policzkach wrzała.
Chłopak niemal niezauważalnie przysunął się do niego bliżej. Przymknął oczy i delikatnie oparł głowę o jego ramię.

Offline

#11 2013-05-26 20:15:10

Kou Yukina

seme

Skąd: Sapporo, Hokkaido
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 13
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Kisa Shouta
Znaki szczególne: arafatka; dużo kolczyków
Ekwipunek: pierścionek zaręczynowy, szaa!

Re: Opera Populare w Paryżu

Chociaż wiedział, że w obecności ludzi Kisie może się to nie spodobać, nie mógł się powstrzymać, żeby nie sięgnąć ręką i nie zmierzwić mu włosów. Tak więc zrobił to, z tym swoim uśmieszkiem na ustach.
Tymczasem kasjerka, najwidoczniej nieco zniecierpliwiona, odchrząknęła i gestem dłoni zaprosiła ich do okienka. Jakoś szybko zleciało to czekanie...
Kou podszedł więc, zapłacił i odebrał bilety.
- Loża środkowa, drugie wejście, miejsce czwarte i piąte.
Odczytał na głos, po czym podziękował i razem z ukochanym skierował się w stronę wskazaną na bilecie.
Opera Populare nie należała do najtańszych. A tym bardziej miejsce w głównej loży. Najwidoczniej Kou chciał sprawić przyjemność Kisie i jakoś wynagrodzić mu ciężką pracę w wydawnictwie. Czyżby się okazało, że wydał na to większość pieniędzy, które zarobił na czarowaniu klientek w księgarni? Możliwe. Jednak mimo wszystko jakoś nieszczególnie mu to przeszkadzało. Ważne, żeby ich randka się udała.

Offline

#12 2013-05-31 20:34:28

 Kisa Shouta

uke

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 11
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: Kou Yukina
Znaki szczególne: młody wygląd

Re: Opera Populare w Paryżu

Zawstydzil sie i wcisnal glowe między ramiona, by nie widac bylo, jak ta drobna pieszczota na niego podzialala. Chcial ukryc krwistoczerwony rumieniec i przyspieszony oddech. Nic nie mogl poradzić na to, ze jego cialo tak reagowalo na ukochanego.
Spojrzal mu nieśmiało w oczy.
-Nie musieliśmy isc do tak ekskluzywnego miejsca...wystarczyłoby kilka chwil z toba
Powiedzial

Offline

#13 2013-08-14 13:00:18

Kou Yukina

seme

Skąd: Sapporo, Hokkaido
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 13
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Kisa Shouta
Znaki szczególne: arafatka; dużo kolczyków
Ekwipunek: pierścionek zaręczynowy, szaa!

Re: Opera Populare w Paryżu

Na ten widok uśmiechnął się sam do siebie. Kisa, chociaż dużo starszy od niego, zachowywał się czasami tak dziecinnie, że aż robiło mu się ciepło na sercu.
- To dla mnie żaden problem. Pracowałem ostatnio nieco dłużej, żebym mógł cię tu zabrać.
Uśmiechnął się serdecznie, biorąc chłopaka pod rękę i wprowadzając go na salę. Rozejrzał się wokół, po czym spojrzał jeszcze raz na bilety, aby się upewnić, że usiądą we właściwych miejscach. Szybko odnalazł rząd i wskazał kochankowi fotel, po czym sam usiadł tuż obok.
Było jeszcze kilka minut do rozpoczęcia opery, dlatego też mieli czas, aby się dobrze rozsiąść. Yukina kątem oka zerknął na swojego towarzysza, po czym uśmiechnął się delikatnie pod nosem.

- Rumienisz się, Kisa-san.
Stwierdził, przybliżając twarz bliżej niego.
- To urocze.
Jego uśmiech nieco się poszerzył, a właściciel owego uśmiechu pocałował z czułością swojego partnera. A tym, że na sali byli już ludzie, jakoś się nie przejmował. Niech sobie patrzą :3

Offline

#14 2013-08-31 22:02:52

 Kisa Shouta

uke

Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 11
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: Kou Yukina
Znaki szczególne: młody wygląd

Re: Opera Populare w Paryżu

- Nie musiałeś...
Odparł zawstydzony.
Pozwolił się poprowadzić ukochanemu na ich miejsca. Zanim usiadł zdjął kurtkę i szalik, które trafiły po prawej stronie fotelu. Zajął miejsce i nagle się okazało, że znalazł się bliżej Yukiny, niż by należało w miejscu publicznym, co przyprawiło jego, już bledszą twarz, o kolejny rumieniec.

- To p-przez to, ze tu biegłem..
Burknął cicho.
No bo przecież nie powie prawdy na głos! I już miał się odwrócić, gdy poczuł wargi Kou na swoich. Speszony Kisa chciał się jak najszybciej odsunąć, ale nie mógł tego zrobić kochankowi. Nie powstrzymało go to jednak od wypieków od czubka głowy po sam dekolt bluzki.

Ostatnio edytowany przez Kisa Shouta (2013-08-31 22:03:51)

Offline

#15 2013-09-07 21:26:58

Kou Yukina

seme

Skąd: Sapporo, Hokkaido
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 13
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Kisa Shouta
Znaki szczególne: arafatka; dużo kolczyków
Ekwipunek: pierścionek zaręczynowy, szaa!

Re: Opera Populare w Paryżu

Pocałunek, chociaż czuły i delikatny, trwał dość długo. Ze względu na to, że dawno się nie widzieli, był bardzo spragniony. Kou całował tak, jakby miał już nigdy nie zobaczyć kochana. Gdyby nie konieczność wzięcia oddechu, mógłby tak trwać i bez końca. Jednak niestety mężczyzna był zmuszony przerwać. Odsunął się, jednak nadal nie spuszczał ukochanego z oczu.
- Dla ciebie wszystko.
Powiedział, przykładając dłoń do jego policzka.
- Przez to, że biegłeś, tak? Ciekawe... Jak cię zobaczyłem, nie miałeś rumieńców, no i w kolejce staliśmy dość długo, wiesz?
Od razu go przejrzał, jednak nie powiedział nic więcej, nie chcąc przypadkiem zawstydzić go jeszcze bardziej. Zamiast tego uśmiechnął się ciepło. Tymczasem sala znacznie się zapełniła, a światła zaczęły powoli przygasać.
- Oho, zaraz się zacznie.
Powiedział, prostując się i siadając "en face" do sceny. Jednak mimo tego nadal trzymał Kisę za rękę. W końcu to była ich randka, co nie?

Offline

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywnaie kaset vhs sosonowiec