Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#16 2013-08-16 04:05:46

Aiden

uke

Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 80
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Chyba Takeshi... *Blush*
Znaki szczególne: Male, owalne blizny na brzuchu
Ekwipunek: Otwierany medalik na szyi.

Re: Pokoje do wynajęcia

Powolutku chyba udawało mu się opanowywać drżenie. Teraz, kiedy mężczyzna przestał wyglądać tak strasznie, było to coś dużo, dużo prostszego...
Zerknął na niego niepewnie, bawiąc się nerwowo krańcem swojej koszulki. Chciał zacząć od początku...? Więc po co zaczynał ten temat...?
Nie, stop. Nie powinien o tym myśleć. Jeżeli klient chciał o tym zapomnieć - nic mu do tego. Takie były zasady. Nawet gdyby jemu to nie pasowało - słowo Pana jest świętością.
-T-tak jest...- Powiedział cichutko, ponownie spuszczając wzrok.
Miał nadzieję, że teraz mężczyzna nie wpadnie na coś gorszego... W końcu te "od początku" nie musiało być wcale miłe, prawda? Zwłaszcza że mieli do czynienia z osobą, która zamówiła dwóch chłopców na raz. To nigdy nie wróżyło nic dobrego. Z tym szczegółem, że zazwyczaj to kilka osób płaciło Pani Grace "ekstra", biorąc więcej niż jednego chłopca... A nie jeden.

Ostatnio edytowany przez Aiden (2013-08-16 04:05:58)

Offline

#17 2013-08-18 19:29:29

Tetsu Isoruko

postać specjalna ★

Skąd: Syberia, czaisz?
Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 84
Punktów :   
Status: seme
Rasa: wampir
Partner: hahahahah, nie.
Znaki szczególne: czy ja wiem - kły?
Ekwipunek: Pierścionek - sekretnik

Re: Pokoje do wynajęcia

Uśmiechnął się do obu chłopców.
Cieszył się, ze udało mu się choć trochę załagodzić sytuacje. Gdyby tak nie było, mogło by być nieco kłopotliwie, zwłaszcza patrząc na strach chłopaczków. Nie lubił, gdy inni się go bali. To było dobre w średniowieczu, nie w tak nowoczesnych czasach.

- Chciałem najpierw poznać trochę waszej historii, jeśli zechcecie mi powiedzieć.
Rzucił, siadając między nimi.
- Od ilu lat już tu pracujecie?
Spytał na początek.
Miał w dziwnej manii pytania o przeszłość. Czemu? Może jego własna ciągle go prześladowała. W końcu, mordował i zabijał dla własnej przyjemności przez prawie dwieście lat swojego, za długiego na normalne, życia. Ale on też uczył się na błędach i teraz wiedział dużo więcej, niż przed kilkuset lat. Jedną z nich właśnie było to, ze dawcy nie trzeba zabijać - można z niego skorzystać, wymazać pamięć i dalej żyć.


~ Tetsu ~

With nothing useful to say and no one to listen to it
Filling the deep with the pain, I slowly sink into it
Consider questionable things to try to get me through it
I've tried to push it away but I always give into it
Long for the taste of all the rain that finally helps subdue it
And washes this all away
Under this crushing wait
I'm sinking
It never goes away
The thinking
Echoes in empty rooms
Are saying
Time to erase the rest
...of me

Offline

#18 2013-09-11 20:45:28

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Re: Pokoje do wynajęcia

Kyoshiemu nieco ulżyło, jednak nie aż tak bardzo, żeby przestał  słyszeć bicie własnego, przerażonego serduszka. Co prawda Tetsu zaczął "wszystko od początku" i tej całej sprawy z wiarą w wampiry nie było, jednak nawet gdyby naprawdę nie zaistniała, chłopak i tak drżałby ze strachu jak listek na jesiennym wietrze. Miał tak praktycznie przy każdym kliencie. Pani Grace często go przez to karała, tłumacząc, że dla klientów ma być zdrowym i zadbanym chłopaczkiem, a nie trzęsącą się galaretą, jednak Kyo nie mógł nic poradzić na swoją wrodzoną strachliwość. Nad niektórymi reakcjami organizmu zwyczajnie nie da się zapanować. A przynajmniej w całości. Kyoshi nauczył się w miarę panować nad swoim strachem, dlatego teraz dreszcze ustały. Jedynie oczy zdradzały jego prawdziwe uczucie. I to bicie serca.
Poznać historię? Po co? Na co mu była ich historia? Przecież i tak jest tylko klientem. Osobą, która ich wykorzysta, a później odejdzie i zwyczajnie zapomni. Nic z tego nie rozumiał, jednak musiał posłusznie odpowiedzieć.

- J-ja od dwóch proszę pana. Trafiłem tu w wieku dwunastu lat...
Odpowiedział, patrząc gdzieś na sąsiednią ścianę i co jakiś czas zerkając nerwowo w stronę Aidena. Czy on czuł to samo? Też się bał? Może i wyglądał na przestraszonego, ale z pewnością maskował to dużo umiejętniej od niego. Tak czy siak Kyo musiał się w końcu nauczyć, że współlokator nie będzie przy nim wiecznie. Musiał przestać szukać w nim oparcia, pomocy. Przestać traktować go jak starszego brata. Jednak z jakiegoś powodu nie mógł. Miał wrażenie, że chłopak jako jedyny go rozumie...

Offline

#19 2013-09-22 18:53:49

Aiden

uke

Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 80
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Chyba Takeshi... *Blush*
Znaki szczególne: Male, owalne blizny na brzuchu
Ekwipunek: Otwierany medalik na szyi.

Re: Pokoje do wynajęcia

Chlopiec przez caly czas sobie powtarzal, ze nie moze okazywac strachu. Z wymazaniem strachu nawet nie probowal, wiedzial ze to nic nie da. Tak samo jak Kyo-chan, odczuwal w tym momencie ogromny strach, jednak ze wzgledu na mlodszego, staral sie go zamaskowac jak najlepiej, co mu chyba nawet wychodzilo.
Drgnal ze zdziwieniem, slyszac ze mezczyzna chce cos o nich uslyszec. Po co? Przeciez i tak wyjdzie stad i o tym wszystkim zapomni. Sa dla niego tylko jednorazowym epizodem w zyciu, niewiele znaczacymi zabawkami sluzacymi do rozladowania frustracji seksualnej, a moze i nie tylko seksualnej.
Kiedy Kyo skonczyl mowic, uznal ze teraz jego kolej.
-Ja okolo pol roku, Prosze Pana... - Powiedzial, zgrabnie omijajac fakt, ze wczesniej... Hmmm... Pracowal na uslugach prywatnych. W koncu, mozna powiedziec ze w zawodzie byl od ponad dwoch lat. Do Pandemonium trafil juz jako wytresowane zwierzatko, co zaoszczedzilo mu sporo nieprzyjemnosci ze strony Pani Grace.

Offline

#20 2013-11-01 18:46:27

Tetsu Isoruko

postać specjalna ★

Skąd: Syberia, czaisz?
Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 84
Punktów :   
Status: seme
Rasa: wampir
Partner: hahahahah, nie.
Znaki szczególne: czy ja wiem - kły?
Ekwipunek: Pierścionek - sekretnik

Re: Pokoje do wynajęcia

- Kawał czasu, nie ma co.
Odparł nieco dziwnym tonem.
- W końcu to najstarszy zawód świata, gdzie się nie pójdzie, trafi się na miejsce takie jak to.
Westchnął.
Wampir potrząsnął nieco głową, jakby chcąc wyrzucić zbędne myśli z głowy. Była to po części prawda - niektóre rzeczy przypominają ludziom ich własną historie. Tak też było w tym przypadku, a Tetsu nie chciał psuć sobie humoru przypominkami. Wolał tu i teraz.

- Cóż, mniejsza z tym.
Objął obu chłopców w pasie.
- Przecież tutaj nie chodzi o gadanie, no nie?
Zaśmiał się cicho.
- Chciałbym zobaczyć, co potraficie.
Spojrzał po nich.
Cóż, przecież w końcu po to tu przyszedł, prawda?


~ Tetsu ~

With nothing useful to say and no one to listen to it
Filling the deep with the pain, I slowly sink into it
Consider questionable things to try to get me through it
I've tried to push it away but I always give into it
Long for the taste of all the rain that finally helps subdue it
And washes this all away
Under this crushing wait
I'm sinking
It never goes away
The thinking
Echoes in empty rooms
Are saying
Time to erase the rest
...of me

Offline

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yaoi-no-ai.pun.pl