Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





  • Index
  •  » Eventy
  •  » Pijana swatka ed. I. Apartament 2. ~pastelowy~

#16 2013-12-14 23:46:30

Lucas Clavel

seke

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-22
Posty: 94
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: cukierki
Znaki szczególne: torba pełna pocky

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 2. ~pastelowy~

Na jego twarzy pojawił się nieco podejrzany uśmieszek po tym, jak chłopak patrzeć mu prosto w oczy się oblizał. Jednak mając w pamięci to, że chłopak już dużo przeszedł, nie mógł go potraktować normalnie, prawda? Tak wiec, pochylając się w jego stronę szepnął mu do ucha:
- Czego sobie życzysz, Mademoiselle?
Spytał kuszącym szeptem.
Dość rzadko posługiwał się rodowitym językiem, jednak nie zapomniał go nigdy. Z reszta, często ojciec przymusza go do rozmowy po francusku. Posiada to swoje plusy i minusy - wśród czerwonych róż i światła świec "język miłości" jest jak znalazł. Jednak nie każdy rozumie podstawowe słowa i potem musi się tłumaczyć. Jednak teraz uznał, ze będzie on idealny.

- Spełnię każdą fantazję, jeśli tylko mi ją powiesz...
Polizał płatek jego ucha.
Oczywiście, mógł sam pokombinować  z tym, co chłopakowi się spodoba, jednak mógł go po drodze znudzić. dlatego najpierw wolał usłyszeć to, co miał on do powiedzenia.


~ Lucas ~



A może się skusisz...?

http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2013/249/a/4/ssssss_by_krejtopri1998-d6l9eqh.jpg

Offline

 

#17 2013-12-23 02:38:08

Miyo Yuki

uke

Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 34
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: skupiam się na klientach.
Znaki szczególne: kabaretki . BAM .
Ekwipunek: lepiej nie wiedzieć...

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 2. ~pastelowy~

Miyo westchnął z przyjemnością.
- Czego sobie życzę?
W tym miejscu się chwile zastanowił. Szczerze, to nikt go jeszcze nigdy o to nie pytał. Mężczyźni robili z nim co tylko chcieli, nie patrząc na jego potrzeby czy zachcianki. Chociaż w większości przypadków i tak zgadzały się one z upodobaniami chłopaka. Jednak na takie pytanie nie był przygotowany i szczerze to odrobinę zbiło go z tropu. Ale mimo wszystko nie dał tego po sobie poznać, nadal zachowując znaczące spojrzenie i lubieżnie się uśmiechając.
- Posiądź mnie całego, więcej mi nie potrzeba. Nie mam jakichś szczególnych zachcianek, jednak przeszedłem już dużo i czekam aż ktoś mnie zaskoczy. Chcę topić się w rozkoszy, jaką mi dasz. Chcę krzyczeć twoje imię tak głośno, żeby usłyszeli mnie w całym hotelu. To tyle.
Odpowiedział jak gdyby nigdy nic, po czym puścił do niego oczko, zmieniając uśmiech na nieco bardziej figlarny.

Ostatnio edytowany przez Miyo Yuki (2013-12-23 02:38:37)


Ooh, strong man - Queen of the balls,
Some brotherly love is a pleasure for all.
Come out! Open your eyes! It's a matter of size!
~
Now remember: There's a big difference
between kneeling down and bending over


http://puu.sh/5VU4k/da3a5d4dcf.jpg

Offline

 

#18 2013-12-23 23:10:29

Lucas Clavel

seke

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-22
Posty: 94
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: cukierki
Znaki szczególne: torba pełna pocky

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 2. ~pastelowy~

Na jego twarzy pojawił się zadowolony uśmieszek. Cóż, taka odpowiedź w pełni go satysfakcjonowała. Przynajmniej wiedział, czego chłopak oczekuje od partnera, a tyle mu w zupełności wystarczyło. Wykorzysta tą wiedzę w najlepszy możliwy sposób. Bo przecież wystarczyło tylko stymulować jego ciało do tego stopnia, by krzyczał od najlichszego dotyku.
- Zgodnie z życzeniem.
Uśmiechnął się zawadiacko.
Położył chłopaka w wodzie, jednocześnie przesuwając dłońmi po jego ciele. Wisząc nad nim, wolno przesuwał usta po jego skórze, lekko go unosząc. Wszechobecna woda tylko mu pomagała w zadaniu. Oh, jak on uwielbiał wspólne kąpiele i ogromne wanny !! Takie miejsca były wręcz stworzone do seksu. A Lucas, bardzo tego świadomy, uwielbiał to wykorzystywać ! W końcu do seksu powinny być odpowiednie miejsce.
Całując skórę jego piersi nie mógł się powstrzymać przed paroma malinkami. W końcu, czemu by nie? Będą razem przez cały tydzień, do tego czasu zdąży wszystko zejść. Rzadko kiedy miał taką okazję z racji bycia jednostrzałowcem - jeden chłopak, jedna noc. Jednak jego ciało zdobiło parę świeższych i starszych plamek. Cóż, nie zawsze się dominuje, czasem trzeba zostać zdominowanym. Chłopakowi takie coś ani trochę nie przeszkadzało. Dzięki temu rzadko spędzał noc sam.


~ Lucas ~



A może się skusisz...?

http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2013/249/a/4/ssssss_by_krejtopri1998-d6l9eqh.jpg

Offline

 

#19 2014-03-23 01:52:53

Miyo Yuki

uke

Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 34
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: skupiam się na klientach.
Znaki szczególne: kabaretki . BAM .
Ekwipunek: lepiej nie wiedzieć...

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 2. ~pastelowy~

Miyo nie musiał zbytnio się oswajać z sytuacją. To co teraz robił nie różniło się w końcu aż tak bardzo od jego codziennych zajęć. W sumie różnica była tylko jedna i praktycznie nic nie znacząca. Otóż chłopak jeszcze nigdy nie współżył poza pracą. Sam do końca nie wiedział dlaczego tak się stało. Przecież ze swoimi zboczeństwami wyciągnie sobie faceta nawet i z kościoła i to w trakcie trwania mszy! Ten zaskakujący wypadek był prawdopodobnie spowodowany tym, że Miyo za dużo uwagi poświęcał dla swojego zawodu. Zajęty lataniem od jednego faceta do drugiego nie zaprzątał sobie głowy szukaniem kogoś dla siebie. A z resztą... jaki normalny mężczyzna byłby zdolny pokochać męską dziwkę, które daje dupy, stojąc w kolejce w supermarkecie!? Ehh te wspominki.
Ale wracając do rzeczywistości. Miyo również należał do zwolenników współżycia podczas kąpieli. Kafelki, położone w prawie każdej łazience, stwarzają akustykę wprost idealną do wielogodzinnego jęczenia! Chłopak zbytnio nie przejmował się tym, że po rurach wszystko się niesie, dzięki czemu jego zadowolenie mają okazję usłyszeć wszyscy mieszkańcy danego budynku.
Uśmiechnął się pod nosem, czując zarówno palce jak i usta Lucasa na swoim ciele. Chciał czuć jeszcze więcej i więcej. Tu, tam... wszędzie. Jednak wiedział, że powinien cierpliwie poczekać. Wtedy nagroda będzie o wiele przyjemniejsza.


Ooh, strong man - Queen of the balls,
Some brotherly love is a pleasure for all.
Come out! Open your eyes! It's a matter of size!
~
Now remember: There's a big difference
between kneeling down and bending over


http://puu.sh/5VU4k/da3a5d4dcf.jpg

Offline

 

#20 2014-03-27 19:53:50

Lucas Clavel

seke

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-22
Posty: 94
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: cukierki
Znaki szczególne: torba pełna pocky

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 2. ~pastelowy~

Lucas dotykał tylko opuszkami palców jego ciała, uśmiechając się przy tym tak, jakby rozpakowywał prezent na święta. Delikatnie, by nie uszkodzić prezentu, powoli, by przeciągnąć oczekiwania. Chłopak bawił się reakcjami partnera, wykorzystując najprostsze rzeczy - zakończenia nerwowe. Bo czym innym, jak nie tym doprowadzić chlopaka do stanu, w którym nie będzie w stanie myśleć? No wlasnie
Zsuwal palce wzdluz jego piersi, nie przestając się bawić. Zatrzymali się na dluzej przy skutkach chlopaka, gdzie powoli, wręcz sadystycznie muskal ich czubki. Patrzył przy tym cały czas w twarz partnera z tym dziecinnym, rozbrajajacym uśmiechem. Wyczekiwał reakcji, która potwierdziła by jego stan. Jednak twarz potrafi być zdradziecka, prawda?

- Może po wiesz mi trochę o sobie?

Spytał, jakby to była najnormalniejsza rzecz na świecie.
Cały Lucas - dyskretny jak wiertarka udarowa. Ale takie zachowanie tylko dodawało mu uroku, którego i tak mu natura nie poskąpiła

Ostatnio edytowany przez Lucas Clavel (2014-03-27 19:55:15)


~ Lucas ~



A może się skusisz...?

http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2013/249/a/4/ssssss_by_krejtopri1998-d6l9eqh.jpg

Offline

 

#21 2014-11-30 01:44:14

Miyo Yuki

uke

Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 34
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: skupiam się na klientach.
Znaki szczególne: kabaretki . BAM .
Ekwipunek: lepiej nie wiedzieć...

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 2. ~pastelowy~

Miyo przymknął delikatnie oczy, skupiając całą swoją uwagę na przyjemności, jaką dawał mu dotyk Lucasa. Tak, to było to na co czekał od samego rana. Gorące ciało kochanka, które rozgrzeje i jego do granic możliwości. I chociaż woda nie była już wcale taka ciepła, można wręcz było stwierdzić, że stała się nieco letnia, chłopak i tak odczuwał gorąco, spowodowane bliskością drugiego ciała. Długo jednak nie potrafił wytrzymać bez spojrzenia na partnera, dlatego też szybko otworzył oczy. Kiedy zobaczył jak się do niego uśmiecha, Miyo przeszła pierwsza fala podniecenia. Coś mu podpowiadało, że ta cała zabawa dopiero się zaczyna. Chłopak jęknął, gdy poczuł jak palce Lucasa wędrowały po jego klatce piersiowej. Coraz bliżej i bliżej... Jego dotyk był bardzo delikatny, przez co Miyo miał wrażenie, że zaraz oszaleje. Ale to dobrze, w końcu właśnie o to tutaj chodziło.
- Najpierw zapraszasz mnie do wanny, a dopiero potem chcesz się o mnie czegoś dowiedzieć?
Chłopak zaśmiał się, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że on sam był wcale nie lepszy.
- W porządku, co jeszcze chcesz wiedzieć?
Głos Miyo był miękki i odrobinę przyciszony. Dodatkowo mówił z lekką chrypką, charakterystyczną dla swojego stanu. Gdy wpatrywał się w uśmiech Lucasa, musiał przygryźć delikatnie dolną wargę, aby uspokoić swój oddech. W końcu był zawodowcem i chociaż w większości przypadków swojej kariery kończył na dole, nie oznaczało to jednak, że będzie dyszał jak jakaś pierwsza lepsza dziewica.


Ooh, strong man - Queen of the balls,
Some brotherly love is a pleasure for all.
Come out! Open your eyes! It's a matter of size!
~
Now remember: There's a big difference
between kneeling down and bending over


http://puu.sh/5VU4k/da3a5d4dcf.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Eventy
  •  » Pijana swatka ed. I. Apartament 2. ~pastelowy~
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa