Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





  • Index
  •  » Eventy
  •  » Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

#1 2013-08-11 23:11:54

Tatsurou Mishike

przelotny czytelnik

Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

W apartamencie numer cztery wystrój to czerń i wszystkie odcienie fioletu. Gdy wchodzimy, pojawiamy się w ładnie urządzonej, acz skromnej kuchni o czarnych kafelkach i takich samych blatach. Na ścianach fioletowa tapeta z czarnym wzorkiem. Przechodzimy do salonu. Tutaj również jest czarna podłoga - tym razem to panele - a na ścianach widzimy ciemnofioletową farbę. Ktoś wymalował tutaj czarne róże, ciągnące się przez całe pomieszczenie na wysokości klatki piersiowej przeciętnie wysokiej osoby. A w dodatku owe kwiatki pojawiają się na ścianach w innych różnych miejscach. Meble tutaj są zrobione z hebanu, a więc widzimy czarną komodę, czarną witrynę, za którą znajdują się małe bibeloty z motywami kwiatów i motyli - jednak nie kolorowych, wciąż utrzymane jest wszystko w czerni i fiolecie. Ciemnofioletowa kanapa i dopasowane fotele otaczają ławę, również z czarnego drewna. Wykończenia w wszystkich meblach zostały zrobione wymyślnie i z użyciem wielu zawijasów i łuków. Na ścianie plazmowy telewizor, zaś jako wyjątkowy "dodatek" w tym apartamencie znajdziemy dwa wysokie okna, które zostały przerobione na siedziska. Widok z nich rozciąga się albo na miasto tętniące życiem, albo na pola i lasy za miastem - zależy, w którą stronę się usiądzie. Siedząc na fioletowych poduchach można dostać wielu ataków weny. Dalej z tego pokoju dostaniemy się do łazienki i sypialni. Łazienka jest luksusowa, jak na apartament przystało. Kafelki mają barwę ciemnego, niemal czarnego fioletu. W rogu stoi prysznic, tuż obok niego wanna, w kolorze jasnofioletowym. Dalej mamy szeroką umywalkę, a po obu jej stronach wysokie, wąskie szafki. Ponad umywalką duże lustro, a jeszcze dalej, za nią, jest toaleta. Pomiędzy wanną a prysznicem znajduje się wieszak z puszystymi ręcznikami z logo hotelu, a w szafkach znajdziemy szampon w saszetkach, małe mydełka i podobne pierdoły. W sypialni kolory fioletu działają kojąco i usypiająco. Na podłodze mamy o dziwo nie panele, a wykładzinę, w ciepłej purpurze, a na ścianach ciemnofioletową tapetę w jaśniejsze ciapki. Dwie czarne szafy i dopasowane szafki nocne z eleganckimi lampkami. No i oczywiście dwa łóżka, czarny, metalowy szkielet z rurek, oczywiście powyginanych ozdobnie w różne łuki, zaś w środku wyjątkowo miękki materac i fioletowa pościel. W tym apartamencie światło to przygaszone, gustowne żyrandole.

Uczestnicy:
~ Takeshi Mikami
~ Kaito Miyazaki

 

#2 2013-08-12 01:11:38

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

Wszedłem z zaciekawieniem do apartamentu, ciągnąc za sobą swoją walizkę. Kieszenie miałem obciążone workami z kulkami, które mi się nie zmieściły do walizki. Zamknąłem drzwi za sobą i przeszedłem przez kuchnię, nawet się nie zatrzymując. W salonie zostawiłem walizkę i poszedłem zbadać pozostałe dwie pary drzwi. Zajrzałem do łazienki, a potem trafiłem na sypialnię i to tam zaciągnąłem swój bagaż, odnajdując szafy. Rzuciłem walizę na jedno z łóżek i otworzyłem. Skrzywiłem się, patrząc, co podróż wyczyniała z moimi wszystkimi ubraniami. Wszystkie starannie poprasowane koszule były pogniecione. Mimo to otworzyłem jedną z szaf i zacząłem ładować  wszystko na wieszaki. Potem na półce poukładałem starannie złożone spodnie i spojrzałem na w połowie pełną walizkę. Leżało tam kilka książek, które poukładałem na szafce nocnej, ale głównie znajdowały się tam jeszcze szklane kulki w foliowych woreczkach, bez których nie mógłbym się obyć. Troskliwie schowałem je wszystkie do wnętrza szafki, wyciągając także te z moich kieszeni i zostawiając sobie tylko kilka, które zawsze miałem przy sobie. Zamknąłem walizkę i włożyłem ją na dno szafy, po czym szafę również zamknąłem. Zadowolony wyszedłem do salonu. Usiadłem w jednym z okien, patrząc w miasto. Wystrój apartamentu spodobał mi się, jednak tylko kolorystycznie - jak dla mnie, mogłoby być trochę mniej motywu róży. Wtedy byłoby bardziej elegancko.
Ale co ja tutaj robiłem? Właściwie powinienem być na zebraniu Shiyami, jednakże, mogli pożyć ten tydzień beze mnie. Zbliżała się noc i właśnie powinno się zaczynać. Ale ja wolałem być tutaj, w nadziei, że spotkam kogoś interesującego, kogoś dla mnie. Wyciągnąłem z kieszeni dwie szklane kulki i zacząłem pocierać je o siebie w jednej dłoni. Wywoływało to nieprzyjemny zgrzyt dla uszu innych, jednak mnie się ten dźwięk podobał. Czekałem, aż przybędzie ów chłopak, z którym miałem tu spędzić tydzień. Nic o nim nie wiedziałem.

P.S. Takeś siedząc w oknie i patrząc na miasto jest odwrócony tyłem od wejścia z kuchni, także jak będziesz wchodzić, to Takeś cię nie zobaczy -3-

 

#3 2013-08-12 01:30:38

Kaito Miyazaki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 64
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: -||-
Ekwipunek: neonowe słuchawki

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

Tak jak myślał. Ta karteczka do wypełnienia z księgarnii była jakas dziwna. Ale on się na tym nie znał to też nie wydziwiał uzupałniając ją i wysyłając. Tylko adres taki dziwny... Trzeba było być naprawdę nieogarniętym człowiekiem żeby pomieszać tak różne karteczki. Ale skoro losowanie dobiegło końca i wszystko było już zaplanowane.. poza tym przydałoby się tydzień wolnego. Może wykorzysta ten czas na odpoczynek tudzież skończenie kolejnego tomu mangi, którą ostatnio sobie kupił.
Skręcił  w prawo, w korytarzyk, kierując się do przydzielonego pokoju. Stanął przed drzwiami z numerem 4 i poprawiając niewielką torbę sportową na ramieniu, nacisnął klamkę. Otworzył pokój, wpierw wkładając głowę. Powiedzieli mu, że ktoś juz tu ma być, ale póki co nikogo nie widział. Spokojnie wszedł do środka, już ciągnąc torbę po ziemi. Przeszedł przez kuchnię aż do jakże fioletowego salonu. Był tak przytłumiony kolorystyką, że nie bardzo zwracał uwagę na szczegóły. A konkretniej na ludzi. Powlókł się bez słowa do..łazienki? Zamknął drzwi, otwierajac te drugie. Sypialnia. A więc tu będzie spał... i znów ten fiolet. Przyłożył rękę do serca, wzdychajac do własnych myśli "szczerze obiecuję, że znienawidzę fiolet jeśli w ogóle tu przeżyję". Kolory go tak 'zabiły', że stracił większość entuzjazmu z jakim tu przyjechał. później się rozpakuje to też położył torbę obok łóżka. Dziwne.. mówili mu, że będzie współlokator a tu wszystko takie nieruszone. Podszedł do szafy, otwierajac ja z rozmachem.
-O. Ubrania- stwierdził z spostrzegawczością detektywa. To znaczyło, że nie był tu sam. Więc przeszedł się po apartamencie po chwili zauważajac, siedzącego do niego tyłem chłopaka.
-Eee.. Cześć- rzucił krótko na powitanie, jeszcze przelotnie patrząc na te wszystkie ozdoby w salonie.

Ostatnio edytowany przez Kaito Miyazaki (2013-08-12 01:41:32)

Offline

 

#4 2013-08-12 02:04:05

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

// siedzi przodem do niego, dla ścisłości. Orientacja w terenie, bijacz//
Nie poruszyłem się z miejsca, gdy chłopak przeszedł obok mnie i wszedł pierw do łazienki, a potem do sypialni. Po chwili wrócił, tym razem bez torby. Pociągnąłem po nim oceniającym spojrzeniem (a co XD), krytycznie oceniając jego wygląd. Nie przestawałem trzeć w dłoni kulek.
- Witaj - odpowiedziałem po chwili, uśmiechając się szeroko i bacznie uważając na reakcję szatyna.
//proszę pamiętać (upominam o tym każdą osobę piszącą z Take XD), że Takeś ma trójkątne ząbki i pionowe źrenice//

 

#5 2013-08-12 02:13:41

Kaito Miyazaki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 64
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: -||-
Ekwipunek: neonowe słuchawki

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

Również zlustrował postać siedzącego chłopaka. Z góry na dół i z dołu do góry. Zatrzymał wzrok wpierw na jego oczach, które wydawały się dziwne, a potem na tym uśmieszku. W końcu spojrzał na kulki, które ciemnowłosy tarł w dłoni. Wydawały taki.. dosyć nieprzyjemny dźwięk. Postanowił to w miarę możliwości olać. I tyle by było. Siadł sobie na ciemnej kanapie. ciemnofioletowej. Mruknął c oś pod nosem do siebie. Szlag go trafi z tym fioletem. Ciekawe czy w pozostałych apartamentach też jest tak fioletowo.

Offline

 

#6 2013-08-12 03:02:56

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

Nieco mnie podrażniło to, że chłopak po prostu mnie olał. Inaczej - było to mocno niekulturalne, o. A ja takich rzeczy nie lubiłem. Oj, nie. Nie zapowiada się to najlepiej. Wstałem z siedziska i podszedłem do niego, żeby mnie wyraźnie usłyszał.
- Jestem Takeshi. Skoro mamy tu spędzić tydzień, proszę o jedną rzecz - uniosłem na wysokość jego oczu moje dwie kulki. - Gdziekolwiek zobaczysz takie kulki, to proszę, nie ruszaj ich, dobrze?

 

#7 2013-08-12 03:17:01

Kaito Miyazaki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 64
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: -||-
Ekwipunek: neonowe słuchawki

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

Coś wyczuł jakiś zgrzyt między nimi. Bo nagle atmosfera nieco skisła. Pokręcił nosem na to wszystko. Kiedu chłopak się ruszył i podszedł do niego, pokazując mu kulki, zzezował na nie, przyglądajac się im
- jak nie będą się walać w moich rzeczach to bez obaw nie mam potrzeby ich dotykać.- odparł spokojnie. Nieswoich rzeczy po prostu się nie rusza. No chyba, że.. nieważne. Dopiero teraz chyba dotarło do niego, że się nie przedstawił. Pacnął się w czoło i zaraz, o dziwo, się uśmiechnął
- Jestem Kaito-powiedział pośpiesznie.

Offline

 

#8 2013-08-12 04:57:50

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

- Miło mi ciebie poznać - stwierdziłem uprzejmie, kłaniając się płytko, tak, jak mnie wychowano. Schowałem kulki do kieszeni i usiadłem obok niego w nienagannie wyprostowany sposób. - Skąd pochodzisz? - zainteresowałem się, grzebiąc w kieszeni. Nie potrafiłem rozmawiać bez trzymania czegoś w dłoniach, także złapałem swoją talię kart i zacząłem je mimowolnie tasować i przerzucać.

 

#9 2013-08-12 15:27:12

Kaito Miyazaki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 64
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: -||-
Ekwipunek: neonowe słuchawki

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

-Mi Ciebie chyba też- chyba, bo nigdy nic nie wiadomo. Odruchowo skinął do niego głową. Zerknął na niego uważnie, przyglądając się jego twarzy.
-Z Japonii?- odpowiedział dziwnie, bo nie wiedział właściwie o co chodzi z tym pytaniem. Chyba widać skąd jest. A może nie.. Wzrok skierował zaraz na karty. Mimowolnie drgnął mu kącik ust w lekkim uśmiechu. Zawsze jak próbował tasować tak z przerzucaniem, to wszystkie karty fruwały po pokoju.
- Ty zapewne też- odpowiedział za niego. Nie będzie się głupio pytał. A co mu tam.

Offline

 

#10 2013-08-13 03:37:06

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

- Pytałem o region, albo miasto, jak mieszkasz w jakimś większym - uściśliłem, składając równiutko karty i rozwijając je w wachlarz. - Ja od urodzenia mieszkam w Tokio, choć wiele podróżowałem, byłem na wszystkich kontynentach.

 

#11 2013-08-13 03:46:29

Kaito Miyazaki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 64
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: -||-
Ekwipunek: neonowe słuchawki

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

- prefektura Kanto- uściślił. Dalej patrzył się jak ten bawi się kartami. trzeba było przyznać, że tygodniowy współlokator ma zwinne palce od tych kart i kulek.
-Ale za to nie podróżuję za dużo- dodał.

Offline

 

#12 2013-08-14 23:57:49

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

- Dlaczego? - spytałem, uśmiechając się lekko. - Podróże kształcą, i pozwalają się wielu rzeczy dowiedzieć o ludziach. No i samo zobaczenie świata jest wystarczająco zachęcające, nieprawdaż? - zagryzłem wargę, przypominając sobie swoje podróże. Głównie były w interesie Shiyami, ale organizacja mnie nie ograniczała i pozwalała sobie robić nawet miesięczne opóźnienia podczas zleceń, co wykorzystywałem, zwiedzając, poznając i ucząc się.

 

#13 2013-08-16 17:40:55

Kaito Miyazaki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 64
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: -||-
Ekwipunek: neonowe słuchawki

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

Popatrzył na niego, unoszac nieznacznie brwi.
- Może kształcą i zachęcajac, ale na takie wycieczki trzeba mieć też czas i pieniądze- powiedział wzruszajac ramionami. Może pozwoli sobie na podróże za kilka lat, kiedy to będzie miał własny majątek. Westchnął i wstał, przeciągajac się leniwie. Rozejrzał sie po pokoju, nieco się krzywiąc. Ten fiolet naprawdę potrafił człowieka nie uspokoić, a zdenerwować.
-Mamy tu siedzieć cały tydzień? Bez wychodzenia na zewnątrz?- zapytał skiwnąwszy głową w stronę drzwi.

Offline

 

#14 2013-08-27 22:39:50

Takeshi Mikami

przelotny czytelnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~

- Nosa nie można stąd wytknąć - potwierdziłem. Zresztą, głupie pytanie. Każdy, kto się zapisał, chyba doskonale wiedział, na co się pisze, prawda? Złożyłem na powrót karty, wpatrując się w tę na wierzchu. Królowa pik, jedna z moich ulubionych w tej talii. Oczywiście talii zaprojektowanej przeze mnie. - Potrafisz w coś grać? - zapytałem, machając kartami, na znak, że to o nie mi chodzi.

 
  • Index
  •  » Eventy
  •  » Pijana swatka ed. I. Apartament 4. ~poetycki~
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.beattheboredom.pl/jakie-technologie-sa szkolenie z makijażu permanentnego