Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





  • Index
  •  » Eventy
  •  » Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

#16 2013-08-14 19:47:50

Ryurein

seke

Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Partner: brak
Znaki szczególne: białe pasemka
Ekwipunek: torba pełna książek i szabla

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

Mimo szoku spowodowanego bólem mój umysł pracował na pełnych obrotach. Dziwna reakcja na książkę i symbole religijne... Blada cera i , teraz to sobie uświadomiłem, zbyt zimne ręce... Apteczka z zawartością... I to pytanie o wiarę w istoty nadprzyrodzone... Podświadomość natomiast wyła: Nie, nie, nie to niemożliwe! Po prostu coś mi się miesza w głowie. On nie może być wa... nie to niemożliwe. Niemożliwe! Dałem jej mentalnie w łeb, bo przecież innego rozwiązania nie ma. Raczej wątpliwe jest, żeby ktoś chciał obcą osobę tak nabrać. Zwłaszcza, że nie wiedział na kogo trafi i mógł się spodziewać wszystkiego łącznie z inkwizytorem w przebraniu. a w takim wypadku głupi żart mógłby się źle skończyć. Z odrętwienia wyrwała mnie fala zimnej wody na poranionej dłoni. Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że on mnie gdzieś ciągnął. MÓGŁ NAS ZJEŚĆ! wydarła się podświadomość, którą znów uciszyłem kopniakiem. Nie mógł, bo jak wtedy by się wytłumaczył ze zwłok? W końcu to program jest. Spojrzałem na Tetsu i wyartykułowałem swoje pytanie.
- Jesteś... Jesteś wampirem?

Ostatnio edytowany przez Ryurein (2013-08-14 19:48:47)

Offline

 

#17 2013-08-14 19:58:25

Tetsu Isoruko

postać specjalna ★

Skąd: Syberia, czaisz?
Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 84
Punktów :   
Status: seme
Rasa: wampir
Partner: hahahahah, nie.
Znaki szczególne: czy ja wiem - kły?
Ekwipunek: Pierścionek - sekretnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

Zmroziło go. Dosłownie. Dało się wyczuć nawet nieco ochłodzenie jego i tak za zimnej dłoni. Spojrzał na chłopaka i zaśmiał się nieco głupkowato. Wiedział jednak, ze jest na przegranej pozycji
- Eee...wampirem? Przecież to tylko brednie.. Ale masz wyobraźnie!
Podrapał się po karku, bo wyczuł w swoim głosie beznadziejny fałsz.
Jak tak łatwo mógł sobie to wszystko poskładać?! Cholera by to... Chłopak starał się grać, jak tylko się da. Niestety, nadal nie mógł wymyśleć wiarygodnego kłamstwa na temat krwi w apteczce.. Westchnął i skierował spojrzenie gdzieś indziej. W jego głowie panowało teraz ogromne zamieszanie. "Powiedzieć prawdę, czy nie. A może wykasować mu pamięć? Czy może..." Porzucił te rozmyślania z cichym westchnieniem.Cóż. Nie pozostało nic innego jak...

- A jeśli powiem, ze tak, to co? Uciekniesz z krzykiem? Zaczniesz się....modlić? - przy ostatnim słowie nieco się zakrztusił. - Wystawisz mnie na słońce? Zawołasz egzorcystów?
Spytał cicho i skierował swoje spojrzenie na różową wodę w zlewie.

Ostatnio edytowany przez Tetsu Isoruko (2013-08-14 19:59:06)


~ Tetsu ~

With nothing useful to say and no one to listen to it
Filling the deep with the pain, I slowly sink into it
Consider questionable things to try to get me through it
I've tried to push it away but I always give into it
Long for the taste of all the rain that finally helps subdue it
And washes this all away
Under this crushing wait
I'm sinking
It never goes away
The thinking
Echoes in empty rooms
Are saying
Time to erase the rest
...of me

Offline

 

#18 2013-08-14 20:42:56

Ryurein

seke

Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Partner: brak
Znaki szczególne: białe pasemka
Ekwipunek: torba pełna książek i szabla

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

Te zdania tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że mam rację. Nie wiem czemu, ale bylem święcie przekonany, że jakby nim nie był, to po prostu by mnie wyśmiał i wyzwał od idiotów. A nie próbował obrócić wszystko w żart. Taaak mój mózg czasami bardzo dziwnie pracuje. Zastanowiłem się nad odpowiedzią na jego pytanie.
- Nie wiem... Raczej nic z tych rzeczy. W końcu jeszcze mnie nie zabiłeś i tak myślę, że tego nie zrobisz. Za dużo problemów by to na ciebie sprowadziło. A przynajmniej ja na twoim miejscu, bym tego nie chciał. W końcu każdy chce żyć, więc skoro mi nie zagrażasz, to czemu ja miałbym tobie. W najgorszym wypadku dostaniesz szablą przez łeb. Albo jeszcze lepiej. Przywalę ci "Lelewelem", więc czuj się ostrzeżony i miej to na uwadze. - mówiąc to zachichotałem i lekko oparłem się o Tetsu. - Słabo mi trochę. Chyba muszę usiąść.

Offline

 

#19 2013-08-18 19:23:21

Tetsu Isoruko

postać specjalna ★

Skąd: Syberia, czaisz?
Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 84
Punktów :   
Status: seme
Rasa: wampir
Partner: hahahahah, nie.
Znaki szczególne: czy ja wiem - kły?
Ekwipunek: Pierścionek - sekretnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

- Czuję się  ostrzeżony
Odetchnął z ulgą.
A więc jednak na świecie ostali się tacy ludzie, którzy nie maja problemu z zaakceptowaniem wszystkiego, co ich spotyka. A przynajmniej miał nadziej, ze tak jest. Inaczej oznaczałoby to koniec dla nowego wtajemniczonego. A śmierć wcale nie była dobrym posunięciem..

- Daj, opatrzymy ranę i się położysz.
Posadził chłopaka na brzegu wanny.
Z wampirzą prędkością skoczył do recepcji i "pożyczył" apteczkę. Po drodze również skoczył po swoją trumnę
(nie ma to jak priorytety). Całość zajęła mu jakieś pięć sekund, po czym, po zostawieniu trumny w sypialni na swoim łóżku, znalazł się ponownie w łazience.
- Trzeba się pozbyć pozostałych szkieł w ranie...
Westchnął, otwierając apteczkę.
Najchętniej zrobiły to po swojemu - po prostu wyssał by z rany całe szkło. Jednak wiedział, ze to będzie złe posunięcie, dlatego zdecydował się na wodę utlenioną, którą solidnie polał ranę.


~ Tetsu ~

With nothing useful to say and no one to listen to it
Filling the deep with the pain, I slowly sink into it
Consider questionable things to try to get me through it
I've tried to push it away but I always give into it
Long for the taste of all the rain that finally helps subdue it
And washes this all away
Under this crushing wait
I'm sinking
It never goes away
The thinking
Echoes in empty rooms
Are saying
Time to erase the rest
...of me

Offline

 

#20 2013-08-18 21:38:34

Ryurein

seke

Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Partner: brak
Znaki szczególne: białe pasemka
Ekwipunek: torba pełna książek i szabla

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

Poprzez zawirowania w głowie poczułem jak Tetsu sadza mnie na wannie i znika. Dosłownie zniknął. I zaraz pojawił się z powrotem. Zamrugałem kilkakrotnie, ale nim zdołałem zadać pytanie poczułem przeraźliwe pieczenie na dłoni. Syknąłem z bólu i odruchowo chciałem wyszarpnąć rękę, ale Tetsu trzymał mnie mocno. Zacisnąłem więc mocno oczy i żeby odwrócić uwagę od dyskomfortu zacząłem w myślach puszczać wiązanki znanych sobie przekleństw. To trochę złagodziło ból. Po minucie czy dwóch otworzyłem oczy i zerknąłem na swojego towarzysza. Był bardzo skupiony na tym co robił. Minie zaś zaczęła nurtować jedna sprawa.
- Tetsu, ty jesteś wampirem, prawda? A to jakby nie było jest krew. I tak się zastanawiam, czy tobie to nie przeszkadza. Znaczy, czy nie... - Jak o to zapytać żeby się nie wydać impertynenckim? - Możesz nie odpowiadać, albo nawet mi przywalić za to, ale czy nie masz ochoty spróbować? Znaczy.. no... bo... - Zaplątałem się zupełnie i opuściłem głowę znów czując lekkie rumieńce. Czemu ja muszę wszystko wiedzieć?...

Ostatnio edytowany przez Ryurein (2013-08-18 21:46:34)

Offline

 

#21 2013-08-18 22:22:04

Tetsu Isoruko

postać specjalna ★

Skąd: Syberia, czaisz?
Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 84
Punktów :   
Status: seme
Rasa: wampir
Partner: hahahahah, nie.
Znaki szczególne: czy ja wiem - kły?
Ekwipunek: Pierścionek - sekretnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

Usmiechnal sie delikatnie, słysząc jego pytanie. Rzeczywiscie odczuwal pragnienie krwi, jednak mial juz swoje lata i potrafil sie kontrolować.
- To, ze jesten wampirem nie zmienia faktu, ze odczuwam pragnienie krwi. Jednak nauczylem sie je kontrolowac, bo bylo to bardzio kłopotliwe.
Zachichotal.
Gdy upewnil sie, ze rana jest calkiwicie czysta, przylozyl do niej gaze i obwinal reke bandazem.
- Teraz nie powinno krwawic.
Powiedział, wstajac.
- Choc, lepiej bedzie, gdy sie polozysz.
Pomogl mu wstac.
Ostroznie pokierowal go w strone sypialni i posadzil chlopaka na lozku.


~ Tetsu ~

With nothing useful to say and no one to listen to it
Filling the deep with the pain, I slowly sink into it
Consider questionable things to try to get me through it
I've tried to push it away but I always give into it
Long for the taste of all the rain that finally helps subdue it
And washes this all away
Under this crushing wait
I'm sinking
It never goes away
The thinking
Echoes in empty rooms
Are saying
Time to erase the rest
...of me

Offline

 

#22 2013-08-18 23:06:19

Ryurein

seke

Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Partner: brak
Znaki szczególne: białe pasemka
Ekwipunek: torba pełna książek i szabla

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

Łóżko było twarde, ale o dziwo wygodne. Siedząc na nim oparłem się o ścianę i obserwowałem swojego towarzysza. W ogóle nie sprawiał wrażenia krwiożerczej bestii o jakich się naczytałem. Może to też jakieś przystosowanie do współczesnego świata? Jakby wyglądał od razu jak wampir to pewnie wszyscy bo od niego uciekali, albo chcieli zabić. Ewentualnie miał kontakt z fankami pewnej serii książek i zaczął się dla bezpieczeństwa lepiej ukrywać. Cóż nie dowie się jak nie zapyta. Zwłaszcza, że współlokator nie wyrażał chęci do agresywnych zachowań.
- Wybacz, że cię tak męczę i co chwila o coś pytam. Ale po prostu nie mogę się powstrzymać, - Taki mam już zły charakter. - więc, jeśli będziesz miał mnie dość to powiedz a się zamknę. Na początek czy mógłbyś mi powiedzieć czy to, że nie wyglądasz jak taki typowy wampir to jakieś przystosowanie do obecnego wieku, czy po prostu książki kłamią. Po drugie, co mi grozi za poznanie prawdy o tobie. I na koniec, jak na razie (xd), co wampir robi w reality show? Mnie znajomi wkopali i głupio było rezygnować jak wszystko już załatwione.- Dodałem celem wyjaśnienia i popatrzyłem na rozmówcę.

Offline

 

#23 2013-08-19 11:25:42

Tetsu Isoruko

postać specjalna ★

Skąd: Syberia, czaisz?
Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 84
Punktów :   
Status: seme
Rasa: wampir
Partner: hahahahah, nie.
Znaki szczególne: czy ja wiem - kły?
Ekwipunek: Pierścionek - sekretnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

- Pozwol, ze odpowiem w innej kolejnosci
Usmiechnal sie.
- Zycie, tak długie jak moje, z czasem robi sie nudne. Ogladalem powstawanie i upadki imperium, zagłady cywilizacji i ich odbudowę. Zylem, gdy na swiecie ludzie mordowali sie dla glupich przekonań. Mialem okazje byc przy największych bledach ludzkości. Nawet istota bez duszy chce sie zabawic, a nie oglądać tylko zle rzeczy.
Odparl.
Na jego twarzy, przez jedna sekunde, byl widoczny smutek. Wspomnienia to okrutna sprawa. Nie pozwalaja o sobie zapomniec i dodatkowo czesto dopraszaja sie o uwagę. Westchnal i potrzasna glowa. Nie czas na pamiec. W koncu, musial siezajac kilkoma ważnymi sprawami.
- Coz...wtajemniczenie to sprawa dosc klopotliwa. W moim swiecie, wlasnie stales sie czescia mojego haremu. Tylko nie mysl sobie jakis dziwnych rzeczy - wiem, ze w waszych czasach harem wiąże sie z seksem, ale wampiry nadal posiadaja sredniowieczne zasady.
Zasmial sie.
- Oznacza to mniej wiecej tyle, ze jestes pod moja opieką i nikt nie ma prawa cie tknac.
Odparł.
- A co do ksiazek....zalezy jeszcze jakie. W niektórych sa elementy prawdy. Ludzie od wiekow byli ciekawi i poznali wiele z naszych sekretow. Prawdą jest to, ze mamy zimna skórę, jestesmi nieco bladzi, ale da sie temu zaradzić lykaniem witaminy D. Slonce nas spala, musimy spac w trumnie i mamy pare super mocy. Czytales moze Kroniki Wampirow? Jest to jedna z najtrafniejszych historii o nas.


~ Tetsu ~

With nothing useful to say and no one to listen to it
Filling the deep with the pain, I slowly sink into it
Consider questionable things to try to get me through it
I've tried to push it away but I always give into it
Long for the taste of all the rain that finally helps subdue it
And washes this all away
Under this crushing wait
I'm sinking
It never goes away
The thinking
Echoes in empty rooms
Are saying
Time to erase the rest
...of me

Offline

 

#24 2013-08-20 00:12:22

Ryurein

seke

Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Partner: brak
Znaki szczególne: białe pasemka
Ekwipunek: torba pełna książek i szabla

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

- Wiesz nie musisz być aż taki protekcjonalny. To, że jestem człowiekiem nie znaczy, ze jestem gorszy. - mruknąłem do siebie mając nadzieję, że jednak Tetsu tego nie usłyszy. W końcu pyskowanie komuś na jego poziomie może się nie najlepiej skończyć.
- Chyba rozumiem twój punkt widzenia. Jakbym sam miał tyle lat co ty i tyle przeżył, to też bym wolał raczej jakieś rozrywki, nawet najdziwniejsze. A właściwie ile masz lat? – Zainteresowałem się. I jednocześnie poczułem smutek. W końcu pewnie wiele stracił przez te lata. Nie wiem, czy sam był sobie dał z tym radę. Miałem ochotę jakoś go wesprzeć, ale nie bardzo wiedziałem jak. Poprzestałem tylko na pokrzepiającym uśmiechu.
- Czyli mogę się czuć bezpiecznie, jakby kiedyś przyszło mi obcować z innymi wampirami? I bym o tym nie wiedział, oczywiście. A czy jakiś znak tego wtajemniczenia jest? Czy po prostu inni wiedzą jakoś, z braku lepszego określenia powiem, magicznie? – Sprawę haremu i jego pojmowania wolałem przemilczeć. W końcu nie będę się permanentnie rumienić! -  A co będzie jeśli zrobię coś nie tak, albo wbrew zasadom, bo ich nie będę znać? Są jakieś kary, sankcje za coś takiego? I kto je wykonuje?
- Kroniki Wampirów czytałem. Jednak nie wszystkie. To faktycznie jeden z najlepszych opisów wampirów i ich społeczności, zasad i funkcjonowania z jakim się spotkałem. Naprawdę ciekawa literatura. A teraz ty mówisz mi, że najbliższa prawdzie. Czyżby Ann też była jednym z was?

Offline

 

#25 2013-08-20 09:19:50

Tetsu Isoruko

postać specjalna ★

Skąd: Syberia, czaisz?
Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 84
Punktów :   
Status: seme
Rasa: wampir
Partner: hahahahah, nie.
Znaki szczególne: czy ja wiem - kły?
Ekwipunek: Pierścionek - sekretnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

-Przepraszam, odebralem dosc skomplikowane wychowanie.
Zasmial sie.
Podszedl do swojej trumny i postawil ja na podlodze. Nie byla to jednak taka zwykla trumna - posiadala jedwabne obicie wypelnione puchem a w wieku znajdowal sie ekran. Byla tez nieco większa i przede wszystkim glebsza, tak, ze mozna bylo sie w niej bez problemu poruszac.
Zastanowił sie przez chwilke, co mu powiedziec.
- Urodzilem sie w latach wloskiego renesansu, chociaż w moim kraju panowało nadal ciezkie sredniowiecze.
Odparł, nie patrzac na niego.
Dobrze, o dziwo, pamietal swoje ludzkie wspomnienia. Jednak nawet one juz blakly w jego glowie. Czasem sie zastanawiał, jak to mozliwe, ze pamietal twarz każdej osoby, ktora zabil, a twarzy matki, czy ojca widział za mgla...
Westchnal i wrocil mysla do tu i teraz.
- Jestes bezpieczny, nawet nie swiadom tego, ze jest w twoim otoczeniu wampir. Mozna powiedziec, ze wlasnie stales sie krzyzem panskim. - Tu sie skrzywil nieco - Nie dadza rady cie zobaczyć.
Zasmial sie.
- Znak? Jest ich pare. Samo przebywanie ze mna jest najbardziej oczywiste. Potem masz naznaczenie - kazdy harem powinien miec swoj wlasny znak, ktory nadaje pan poprzez pocalunek. No i jest jeszcze ugryzienie.
Rzucil.
- Zasady ustanawia wampir, ale sa trzy, ktore ustanowily jeszcze prastare rody. Po pierwsze, ty sam nikomu nie mozesz wyznac prawdy. Po drugie, musisz strzec tajemnicy nawet za cene swojego zycia. A po trzecie, nalezysz teraz do naszej spolecznosci i obowiązują cie teraz nasze zasady
Powiedział z powaga, po czym zaczal sie smiac.
- Ale wystarczy, ze będziesz pamietal ta pierwsza. A co do kar...tez jest ich kilka. A kto je wymierza, zalezy od tego, co przeskrobales.
Usmiechnal sie.
- Nie, Anna miala wyjatkowy zaszczyt poznac zausznika. Za pozwoleniem swego pana, wyznal jej kilka sekretow, ktore ona umieściła w swoich powieściach. Stad to podobieństwo, ktore schlebia mojemu gatunkowi. Wiele wampirow posiada te ksiazki z autografami autorki. Ja tez mam w moim Zimowym Pałacu jej ksiazki


~ Tetsu ~

With nothing useful to say and no one to listen to it
Filling the deep with the pain, I slowly sink into it
Consider questionable things to try to get me through it
I've tried to push it away but I always give into it
Long for the taste of all the rain that finally helps subdue it
And washes this all away
Under this crushing wait
I'm sinking
It never goes away
The thinking
Echoes in empty rooms
Are saying
Time to erase the rest
...of me

Offline

 

#26 2013-08-20 22:04:05

Ryurein

seke

Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Partner: brak
Znaki szczególne: białe pasemka
Ekwipunek: torba pełna książek i szabla

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

- To naprawdę musiałeś wiele przeżyć będąc w takim wieku. – Powiedziałem jakby sam do siebie, praktycznie nie zastanawiając się, że to może być obraźliwe. Później znowu wsłuchałem się w wyjaśnienia dotyczące znaków i kar. – Czyli nawet po zakończeniu tego programu będę musiał przebywać w pobliżu ciebie? Mam się przeprowadzić na Syberię? Tam jest zimno i ogólnie chyba raczej średnio przyjemnie, z tego co kojarzę. – Zamyśliłem się nad kwestią Syberii i jej klimatu, kiedy nagle dotarło do mnie ostatnie zdanie wypowiedziane przez Tetsu. – Powiedziałeś „pałac”? Czyli masz bibliotekę?! Całą, własną, dużą, zapewne pełną białych kruków i innych niedostępnych dzieł? – Byłem pewien, że moje oczy świecą z entuzjazmu. Już na samą myśl o ewentualnym ujrzeniu księgozbioru wiekowego wampira przechodziły mnie ciarki ekscytacji. Nawet pobyt w zimnie zaczął  wydawać się genialnym pomysłem. Dobra, Ryu, opanuj się, bo zaraz wpadniesz na pomysł, żeby dostać się tam na piechotę. Skup się na czymś innym. O jaka fajna trumna, z wbudowanym ekranem. Normalnie nowoczesność zawitała do branży trumiennej. Nieźle, nieźle. Podniosłem się z łóżka i podszedłem, żeby z bliska zobaczyć to cudo grobowej technologii. Nachyliwszy się do wnętrza pomacałem wyściółkę. O rany, to chyba jedwab.
- Ja pierdziu, w życiu by mnie na coś takiego nie było stać. Najtańsza jesionka i tyle, a nie takie luksusy. – Mruknąłem do siebie po polsku. Odwróciłem głowę, żeby zobaczyć z bliska ekran i moje spojrzenie zawadziło o wampira. Jego mina była dosyć dziwna. Kurdek może to jakieś tabu a ja się z łapami pcham. Natychmiast skończyłem obmacywać jego, było nie było, łóżko i przysiadłem na podłodze, starając się wyglądać jak najbardziej niewinnie. Miałem nadzieję, że to nie było wbrew jakimś zasadom.

Offline

 

#27 2013-08-20 22:29:50

Tetsu Isoruko

postać specjalna ★

Skąd: Syberia, czaisz?
Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 84
Punktów :   
Status: seme
Rasa: wampir
Partner: hahahahah, nie.
Znaki szczególne: czy ja wiem - kły?
Ekwipunek: Pierścionek - sekretnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

- Brałem udział w każdej wojnie, która odbyła się w Europie, wiec dość sporo.
Mruknął oględnie.
Nie lubił rozpamiętywać całej swojej przeszłości. Wolał o niej tylko mruczeć kilka zdań. tak się łatwiej żyło. I sumienie lżej oddychało.

- Nie, nie będziesz musiał ze mną mieszkać, to nie jest konieczne. masz wolną wolę - możesz robić co chcesz.
Zachichotał.
- Mogę cie znaczyć jako swojego lub nie, mi to obojętnie.
Rzucił.
Miał swoich dawców i kilka sług, więc po co mu ktoś więcej? Z resztą, on za bardzo się przywiązywał, a ludzkie życie trwało dla niego mrugnięcie okiem. Niestety, ta smutna prawda napełniała go melancholią. Na szczęście, ukrył ją pod maską lekkiego uśmiechu. Nie ma to jak ćwiczyć aktorstwo od pięciu wieków.

- A Syberia nie jest taka zła, zwłaszcza, gdy siedzi się przy kominku i ogląda przez wielkie okna zorzę polarną i gwiaździste, idealnie czyste niebo...
Rozmarzył się na chwilkę.
Szybko jednak wrócił do stanu poprzedniego, słysząc jego pytanie. Zapał na twarzy Ryu spowodował u wampira lekki uśmiech. Czyżby trafił na pasjonata literatury? Mógł się tego w końcu domyślić, patrząc na lektury rozweselające.

- Tak, pałac. Przynajmniej ja go tak nazywam. Jest to stara warownia, ale całą salę balową i salon przerobiłem na bibliotekę. tak wiec, w sumie, mam pięciopiętrową bibliotekę wypełnioną po szczyt książkami. Zbierałem je przez całe życie. Wątpię jednak, by coś cie zaciekawiło. Przynajmniej połowa dotyczy mojego świata. Jednak, jeśli chodzi o ludzkich autorów, wszystkie są z autografami, a wiele z nich zaginęło w czasie i nikt o nich nie słyszał...wiele musiałem tez przepisywać na języki, które są obecnie. Mój ojciec pozostawił mi kolekcję wielu tajemniczych ksiąg.
Na jego twarzy pojawił się entuzjazm, ale minimalny w porównaniu z entuzjazmem towarzysza.
Oglądał jego poczynania ze swoja trumną, a jego twarz przybrała nieco dziwny wyraz. W końcu, moment, w którym kładł się do łóżka, był najbardziej niebezpieczny. A wolał, z jakiejś dziwnej przyczyny, by nikt nie oglądał zabezpieczeń trumny z bliska.
Zaśmiał się słysząc jego słowa.

- Bogaciłem się od wieków, stać mnie na bardzo wiele.
odparł również po polsku.
Znał naprawdę wiele języków i potrafił się nimi biegle posługiwać. Zwłaszcza, ze jego stwórca przyłożył się do jego nauki.


~ Tetsu ~

With nothing useful to say and no one to listen to it
Filling the deep with the pain, I slowly sink into it
Consider questionable things to try to get me through it
I've tried to push it away but I always give into it
Long for the taste of all the rain that finally helps subdue it
And washes this all away
Under this crushing wait
I'm sinking
It never goes away
The thinking
Echoes in empty rooms
Are saying
Time to erase the rest
...of me

Offline

 

#28 2013-08-20 23:28:13

Ryurein

seke

Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Partner: brak
Znaki szczególne: białe pasemka
Ekwipunek: torba pełna książek i szabla

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

Pięciopiętrowa biblioteka. Pięć pięter wypełnionych książkami. PIĘĆ!! Miałem wrażenie, że zaczynam się ślinić. To było niewiarygodne. Niesamowite. A jeszcze jak Tetsu opisał wieczory przy kominku. Ech dodajmy do tego dobrą książkę i gorącą herbatkę z rumem. Po prostu żyć nie umierać. W sumie on właśnie to robi.
- Takimi opisami tylko mnie zachęcasz do przyjazdu do ciebie. Naprawdę. A już zwłaszcza książki o twoim świecie. Jak teraz wiem, że istnieje to chyba zwariuję jak nie poczytam czegoś na jego temat. Tak jakoś mam, że jak mnie coś zainteresuje, to uczepię się tego tematu i nie puszczę dopóki nie dotrę do sedna. To chyba jakaś skaza charakteru. - Uśmiechnąłem się delikatnie. - A zmieniając temat. Nie czujesz się czasem samotny? Znaczy sam w takim wielkim zamku, tylko z książkami i zorzą. Nie masz jakiegoś towarzysza. Nie, dobra, cofam to pytanie. Było impertynenckie i w ogóle nie powinno paść. Wybacz. Udajmy, że to nie zaszło i powiedz jakie znasz języki. Bo polski to na pewno perfekcyjnie opanowałeś. Byłeś kiedyś w Polsce? Jak ci się podobało?  I w ogóle czym taki wiekowy wampir się interesuje. - Starałem się jak najszybciej zmienić temat. I miałem nadzieję, że nie poczuł się urażony. Przeniosłem się również z powrotem na łóżko po drodze kopiąc przypadkowo swoją torbę. Podniosłem ją i wyciągnąłem szablę, która tam jeszcze leżała. Pogładziłem delikatnie zdobioną pochwę i rogową rękojeść. Jej dotyk zawsze dodawał mi odwagi. Spojrzałem w oczy Tetsu czekając na odpowiedź.

Offline

 

#29 2013-08-21 00:01:27

Tetsu Isoruko

postać specjalna ★

Skąd: Syberia, czaisz?
Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 84
Punktów :   
Status: seme
Rasa: wampir
Partner: hahahahah, nie.
Znaki szczególne: czy ja wiem - kły?
Ekwipunek: Pierścionek - sekretnik

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

- Jeżeli kiedykolwiek zrobi ci się za gorąco, zapraszam do krainy lodu i zorzy polarnych. Na pewno się nie zawiedziesz.
Odparł z uśmiechem.
- Miałem podobnie, zaraz po przemianie. Ciekawość to nic złego, grzechem by było nie dążyć do wiedzy.
Rzucił tonem Konfucjusza.
- Samotność to straszna trwoga, jednak od niedawna jestem sam..
W jego głosie zadźwięczał smutek.
Sam żył już od ponad stu lat, kiedy jego stwórca został zabity przez łowców. Od tamtego czasu rzadko o tym mówił. Jednak, jeśli ktoś już poruszył temat, nie miał temu za złe. Jak już wcześniej było powiedziane "grzechem by było nie dążyć do wiedzy".

- Mój stwórca, brat i najlepszy przyjaciel odszedł. Od tamtego czasu nie szukam kolejnego towarzysza. To za bardzo boli.
Dodał po chwili milczenia.
Zanim odpowiedział na jego pytanie, musiał przez chwilę postać z zamkniętymi oczami, próbując odgarnąć złe wspomnienia. Słyszał już w głowie echo krzyków torturowanego ciała. Po jego ciele rozszedło się wzdrygnięcie.

- Byłem w Polsce podczas powstania styczniowego i listopadowego. Tych ludzi podziwiam do dziś.
Uśmiechnął się lekko.
- Znam francuski, niemiecki, rosyjski, polski, japoński, mandaryński, mongolski, szwedzki, norweski, angielski, łacinę, grekę, arabski, węgierski, holenderski, rumuński, fiński, islandzki i jeszcze wiele, wiele innych, o których nawet nie słyszałeś.

Ostatnio edytowany przez Tetsu Isoruko (2013-08-21 00:01:49)


~ Tetsu ~

With nothing useful to say and no one to listen to it
Filling the deep with the pain, I slowly sink into it
Consider questionable things to try to get me through it
I've tried to push it away but I always give into it
Long for the taste of all the rain that finally helps subdue it
And washes this all away
Under this crushing wait
I'm sinking
It never goes away
The thinking
Echoes in empty rooms
Are saying
Time to erase the rest
...of me

Offline

 

#30 2013-08-21 00:45:14

Ryurein

seke

Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Partner: brak
Znaki szczególne: białe pasemka
Ekwipunek: torba pełna książek i szabla

Re: Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~

- Nie omieszkam skorzystać. - Uśmiechnąłem się po raz kolejny. Gdy zaczął opowiadać o stracie swojego towarzysza poczułem się strasznie winny. Nie powinienem dla własnej głupiej ciekawości wchodzić z butami w cudze życie. Naprawdę muszę nauczyć się szanować cudzą prywatność i powstrzymywać własną ciekawość. Gdy Tetsu zamknął oczy i starał się pozbyć jakiś wspomnień, podniosłem się i zbliżyłem do niego, po czym delikatnie położyłem dłoń na jego ramieniu w geście cichego wsparcia. Nigdy nie byłem zbyt dobrym pocieszycielem. Sam zresztą nie cierpiałem, jak ktoś rzuca pustymi frazesami. Lepiej po prostu wspierać swoją obecnością, a nie niepotrzebnym gadaniem.Taką wyznaję zasadę i się do niej stosuję. Po chwili złe wspomnienia odeszły, a przynajmniej ukryły się na jakiś czas.
- Cóż, w takim razie powinieneś przyjechać do Polski teraz i ją trochę pozwiedzać. W czasie powstań pewnie nie było takiej okazji. A naprawdę jest tam, co oglądać. I nocne życie kwietnie w wielu miastach, więc się nie zanudzisz. A jakbyś potrzebował przewodnika to się polecam. - Dopiero teraz zorientowałem się, że wciąż trzymam dłoń na jego ramieniu. Zdjąłem ją szybko i kontynuowałem wypowiedź. - A i piękne noce pod gwiazdami, też da się zorganizować. No chyba, że nie przepadasz za górami, bo tam jednak nocne niebo jest najpiękniejsze. - Dodałem lekko rozmarzonym tonem.
- Niesamowite. A ja się cieszę swoimi czterema. - Aż otwarłem usta za zdumienia słysząc ile zna języków. Chociaż jakbym miał tyle lat co on, to też bym się douczył. - Czy wszystkie wampiry są tak wykształcone?- Znowu zadałem pytanie. Dobrze, że Tetsu podchodzi do nich spokojnie, bo bym miał przegwizdane.

Offline

 
  • Index
  •  » Eventy
  •  » Pijana swatka ed. I. Apartament 7. ~biegunowy~
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia ślubne studio kopiowania