Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-08-09 22:32:02

Tetsu Isoruko

postać specjalna ★

Skąd: Syberia, czaisz?
Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 84
Punktów :   
Status: seme
Rasa: wampir
Partner: hahahahah, nie.
Znaki szczególne: czy ja wiem - kły?
Ekwipunek: Pierścionek - sekretnik

Tetsu ~

Imię: Tetsu
Nazwisko: Isoruko
Status: seme
Rasa: wampir
Krótko o rasie: Wampir – pacjent szpitala neuropsychiatrycznego ciągle potrzebujący transfuzji krwi. Wampiry lubią sobie possać to i owo, zawsze wstają kiedy inni idą się już walić. Żywią się innymi niczym pasożyty. Podstawowym źródłem ich sił witalnych są jednak nieskalane niczyją ręką ani innym członkiem dziewice. W związku z tym ich gatunek jest wysoce zagrożony ze względu na drastycznie wyczerpujące się pokłady niewinnych kobiet. Z wyglądu przypominają nieco Paris Hilton po odwyku, jednak są bardziej przy kości. Mają na wieczność podkrążone oczy, dzięki użyciu cienia do powiek Margaret Astor. Na twarzy bardzo białe. Da się zauważyć pewne podobieństwo do Michaela Jacksona, mają jednak zazwyczaj swoje nosy. Lubują się w metalowo-skórzanych pieszczoszkach, przez co często są mylone z satanistami. Cechą charakterystyczną są dwa kły znajdujące się pod górną wargą, przypominające nieco odwrócony szczyt Siula Grande oraz ściekająca po brodzie strużka krwi z rozwalonego podczas sparingu z Andrzejem Gołotą nosa. Nie noszą beretów. Mają zakola. Można je zabić na rozstaju dróg. Nie można ich zabić srebrną kulą ani sześcianem. Nie przepadają za światłem słonecznym, które robi z nich chińską zupkę w proszku z Radomia, ale za to chętnie korzystają z solarium. Te których nie stać, opalają się przy użyciu żarówki, jak słynny Tofik. Dobrym sposobem na pozbycie się wampira jest też wbicie mu w serce osikanego kołka. Wampiryzm można wyleczyć, ale jeszcze nie wiemy jak. Zapewne ma coś wspólnego z niepohamowaną żądzą krwi, przez co lekarze i specjaliści doszukują się związku z wampirami.
Miejsce zamieszkania: na Syberii ma swój własny domek, ale pojawia się w wielu miejscach
Wiek: przyznaje się do 109, ale w prawdzie ma około 439 lat
Para: hahahahahahah, nie
Wygląd: Tetsu nie nosi czarnej peleryny, nie ma na ramieniu nietoperza i nie nosi ubrań z piętnastego wieku. Jest zdrowym na umyśle (żart jakiś) chłopakiem o ciemnoszarych włosach z białymi końcówkami, jasnoniebieskich oczach, które wiele osób przypomina do lodowca oraz bladą, przystojną twarz. Ubiera się modnie, z wyczuciem. I żadnej czerni! Ma zawsze przy sobie swój pierścionek - małe, okrągłe oko, które się otwiera. W środku trzyma kosmyk włosów. Kogo? Zadaj mu te pytanie sam. Tylko nie w sypialni, bo może się to skończyć pogryzieniem. A nigdy nikt go nie szczepił na wściekliznę, ostrzegam!
Charakter: Tetsu to rozrywkowa istota. Często kręci się po klubach (nie tylko nocnych). jest bystry i zabawny, co szybko pokazuje podczas rozmowy. łatwo z nim nawiązać kontakt, jest bardzo łatwy w stosunkach. Dosłownie. Zdarza mu się zdenerwować - wtedy nie potrafi hamować kłów i w efekcie się zdradza. Wtedy jest zmuszony skorzystać ze swoich zdolności. Coś do tego? Ah tak. Czasem zdarza mu się "zawieszać" - mówi wtedy kilka historii ze swojego życia. A że życie miał raczej długie, może ci powiedzieć, na przykład, cały przebieg licznych wojen, w których brał udział.
Historia postaci: napisze ja, ale najpierw muszę wymyśleć xD
Umiejętności:
* potrafi się "zlać" z cieniem oraz wymazać pamieć
* robi zeza w zewnętrzna stronę
Dodatkowe informacje:
* przez cała jego pierś przechodzi poszarpana blizna - pamiątka po starym przyjacielu...
* nienawidzi czarnego koloru
* wcale się nie boi spać w swojej trumnie bez zapalonego światła! wcale a wcale!

Ostatnio edytowany przez Tetsu Isoruko (2013-08-09 22:34:48)


~ Tetsu ~

With nothing useful to say and no one to listen to it
Filling the deep with the pain, I slowly sink into it
Consider questionable things to try to get me through it
I've tried to push it away but I always give into it
Long for the taste of all the rain that finally helps subdue it
And washes this all away
Under this crushing wait
I'm sinking
It never goes away
The thinking
Echoes in empty rooms
Are saying
Time to erase the rest
...of me

Offline

 

#2 2013-08-09 22:36:49

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://dominikasurma.pl/ more