Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-01-22 17:53:07

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Offline

#2 2013-08-12 05:42:05

Tatsurou Mishike

przelotny czytelnik

Re: Muzeum kultury

Maszerowałem przez pamiątkową wystawę z dziesiątego wieku. Szukałem dawno zgubionej przez smoki pamiątki, o której dowiedziałem się z starych zapisków. Mogła być tutaj, dlatego uważnie obserwowałem wszystkie eksponaty. Moja dusza była na szczęście niezmącona, o idealnym spokoju, jednakże czułem, że mogę niedługo zacząć się irytować z powodu niepowodzenia. Przystanąłem przy wyjątkowo dobrze zachowanym mieczu samurajskim, katanie, z tamtych czasów. Przyglądałem się rękojeści, szukając małego, ledwo widocznego symbolu, oznaki, że broń należała do smoków. Nawet nie zauważyłem, gdy ktoś koło mnie stanął.

#3 2013-08-12 05:53:24

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Muzeum kultury

Sam nie wiem co tu robiłem. Chciałem odpocząć od ludzi, a tu było wyjątkowo cicho więc nie zastanawiałem się długo nad wejściem do środka. Szedłem wolnym krokiem i rozglądając się podziwiając eksponaty. Lubiłem takie przechadzki, nie dość, że spokój to jeszcze ciekawe rzeczy mogę pooglądać. Nagle moją uwagę przykuła dobrze zachowana japońska katana, lecz zanim zdążyłem podejść ktoś inny już się tam znalazł. Zawahałem się lekko, ale zebrałem się w sobie i podszedłem do nieznajomego. Stanąłem obok i spojrzałem na miecz, któremu tak się przyglądał.
-Ano, hej, nie przeszkadzam?- spytałem trochę nieśmiało. Nie wiedziałem w sumie czemu go zaczepiłem, ale jego wygląd sprawiał, że nie dało się przejść obok niego obojętnie.

Offline

#4 2013-08-12 06:11:50

Tatsurou Mishike

przelotny czytelnik

Re: Muzeum kultury

Przytaknąłem niemo, kiwając tylko głową. Po chwili obdarzyłem nieco uważniejszym wzrokiem chłopaka. Wzbudził we mnie podejrzenia swoim zainteresowaniem mieczem i kolorem włosów. Mógł to być biały smok... ale jednocześnie zwykły człowiek z farbą na głowie. A poza tym białe smoki miały czerwone oczy. Zawsze. Wzdrygnąłem się na wspomnienie czerwonych ślepi tych bestii. Powróciłem do oglądania eksponatu, nie zwracając już uwagi na białowłosego.

#5 2013-08-12 06:19:03

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Muzeum kultury

To przytaknięcie uznałem za zgodę na przebywanie w jego towarzystwie. Mój wzrok znów skierował się na miecz. Zawsze podobały mi się te katany, miały w sobie coś co przyciągało moją uwagę. Po chwili jednak mój wzrok znów podążył na chłopaka, uśmiechnąłem się lekko i wyciągnąłem w jego stronę dłoń.
-Haruki, Haruki Kanashi- powiedziałem dość cicho. Czekałem na jego reakcję. A co jak się wygłupiłem? Nie wyglądał mi na zadowolonego z mojego towarzystwa, ale postanowiłem tak szybko się nie poddawać.

Offline

#6 2013-08-12 13:42:56

Tatsurou Mishike

przelotny czytelnik

Re: Muzeum kultury

- Tatsurou Mishike - wymamrotałem. Nie widziałem sensu w przedstawianiu się obcemu, ale skoro on to zrobił, to nic mi nie szkodziło. Nie byłem zbytnio przejęty tym, że tutaj jest, a raczej było mi to obojętne. Nie przeszkadzał mi jak na razie w moim zadaniu poszukiwania owego symbolu. Nachyliłem się jeszcze bliżej do szyby, za którą znajdowała się katana, badając wzrokiem każdy milimetr broni. Niemal byłem pewien, że trafiłem - eksponat był bardzo w stylu wykonania smoków, ale żeby mieć pewność musiałem zobaczyć ten symbol. Był umieszczany na każdym przedmiocie wykonanym przez smoki - na przykład na mojej harmonijce.

#7 2013-08-12 21:02:52

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Muzeum kultury

Stałem tak nie mając pojęcia czemu przygląda się tak tej katanie. No dobra była ładna, i świetnie wykonana, a do tego utrzymała się w doskonałym niemal stanie, ale żeby od razu tak uważnie ją obserwować? Z zamiarem dowiedzenia się tego również zacząłem oglądać eksponat nieco dokładniej, w końcu musiało być coś w tym mieczu interesującego. Gdy się tak przyglądałem moją uwagę przykuł jakiś dziwny symbol znajdujący się na końcu rękojeści, mały prawie, że niezauważalny. Pochyliłem się nieco niżej i wytężyłem wzrok aby móc ujrzeć jego kształt, lew? Nie to chyba było jakieś inne zwierzę, ale nie byłem w stanie dostrzec tego dokładnie.
-Przepraszam, wiesz może co to za symbol?- wskazałem drobinkę, która tak zaprzątała moje myśli.

Offline

#8 2013-08-13 00:29:17

Tatsurou Mishike

przelotny czytelnik

Re: Muzeum kultury

Rzuciłem okiem na to, co pokazywał Haruki i nie powstrzymałem triumfalnego syknięcia. Było to nic innego, jak wydrapana, czarna głowa smoka. Wiedziałem, że to jest smocza robota! Ludzie nigdy by nie zrobili czegoś, co by przetrwało tyle lat! Teraz potrzebowałem planu, jak wykraść ten miecz z muzeum - bo nie mogłem po prostu przebić łapą szyby i sobie z tym pójść.
- Nie wiem, nie znam tego symbolu - skłamałem gładko, jednakże nachyliłem się jeszcze bliżej tafli szkła, wpatrując się w smoczą głowę.

#9 2013-08-13 02:16:42

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Muzeum kultury

Kiedy usłyszałem odpowiedź zamilknąłem znów wpatrując się w ten symbolik. Wąż? Nie, to był smok, mały smok. Gdzieś czytałem o takich symbolach.
-Ponoć przedmioty z takim symbolem były tworzone przez smoki, ponoć były bardziej wytrzymałe od innych, ale to tylko stare legendy- powiedziałem i uśmiechnąłem się lekko. Teraz jak tak patrzyłem an ten miecz to te legendy mogły by być prawdą. Eh, o czym ja w ogóle myślę. Odsunąłem się trochę od eksponatu i spojrzałem na niego.
-Idziesz może dalej?- spytałem już nieco śmielej.

Offline

#10 2013-08-13 02:28:11

Tatsurou Mishike

przelotny czytelnik

Re: Muzeum kultury

- Ciekawe, co ty możesz wiedzieć o smokach - mruknąłem prowokująco, pociągając palcami za końcówki swoich włosów. - Nigdzie się nie wybieram.
Potrzebowałem jakiegoś planu, ale jak na razie chciałem jeszcze popatrzeć na ten miecz. W sumie tylko o niego mi chodziło, bo o żadnych innych smoczych skarbach nie wiedziałem. Smokom bardzo trudno było coś wykraść, pilnowaliśmy zawzięcie swoich dobytków. Jednak zaciekawiło mnie, co może ów chłopaczyna wiedzieć o mojej rasie - słowa o symbolu nie były powszechnie znane, mało który człowiek o nim wiedział.

#11 2013-08-13 02:52:55

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Muzeum kultury

Słysząc jego słowa nadąłem lekko poliki.
-No wiesz co, może i nie wiem za dużo, a poza tym to tylko brednie więc po co ta spina- odezwałem się urażony. Może i jestem nieśmiały, ale nie lubię takiego traktowania.
-Dużo czytam, no i znalazłem kiedyś jakąś dziwną książkę, no i było tam opisane, że właśnie smoki wytwarzają takiego rodzaju przedmioty, i że traktują je jak skarb. Jeśli cię w jakiś sposób uraziłem to przepraszam- skończyłem mój wywód i spojrzałem na niego.

Offline

#12 2013-08-13 02:56:34

Tatsurou Mishike

przelotny czytelnik

Re: Muzeum kultury

- Widać, że jeszcze nie znasz świata - skomentowałem tylko, w końcu się prostując i rozglądając. Zacząłem szukać w sali kamer i miejsc, w których stoją ochroniarze, a także potencjalnych kryjówek. Mogłem tutaj wrócić nocą, gdy będę miał jakąś przewagę nad ludźmi. Ewentualnie mogę także się przemienić, jednakże wtedy mogłyby mnie znaleźć białe smoki, a to mógłby być koniec mojego rodu. A to nie mogło się zdarzyć. Nigdy.

#13 2013-08-13 03:23:11

Haruki

uke

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 83
Punktów :   
Status: Ukeś~
Rasa: Człowieczyna~
Partner: Chisato Yami ^-^
Znaki szczególne: Twarz, lol
Ekwipunek: Prezerwatywy, żart, a może nie
WWW

Re: Muzeum kultury

Nie chciałem być nachalny, ale czułem, że on sam nie jest skory do rozmowy.
-Więęęęc...szukasz tu czegoś czy co? Wyglądałeś na na prawdę zainteresowanego tą kataną, a wiesz, że od czasu do czasu robią pokaz zabytków? Można wtedy obejrzeć przedmiot kiedy nie jest za szybą, to na prawdę fajne, ale też jest to niezła gratka dla złodziei- powiedziałem i uśmiechnąłem się lekko.
-O ile kojarzę to juro będzie można obejrzeć właśnie zabytki z tego działo, a do tego właśnie zalicza się też ta katana, jak jesteś zainteresowany to możesz wpaść- starałem się mówić o czymkolwiek, a nóż jakiś temat go zainteresuje.

Offline

#14 2013-08-14 22:41:39

Tatsurou Mishike

przelotny czytelnik

Re: Muzeum kultury

Spiąłem się, słuchając o tym pokazie. Jeśli to ma być jutro, to koniecznie musiałem jakoś zabrać tę broń przed tym. Mało czasu. Nie mogłem pozwolić, by na takim pokazie ktoś mnie uprzedził i gwizdnął katanę,
- Jutro, mówisz - mruknąłem, mrużąc oczy i przeczesując palcami włosy. - Kiedy?
Mało czasu na planowanie, nie byłem też pewny, czy sam dam radę. W końcu kamery i inne takie. Choć kamery mogłem stopić. O. Dobry pomysł.

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs mokotów studio kopiowania