Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-09-23 21:49:04

Ayato Sakamaki

postać specjalna ★

Zarejestrowany: 2013-09-22
Posty: 11
Punktów :   
Status: seme
Rasa: wampir
Partner: ten i tamten...
Znaki szczególne: emm..kly? po za tym oczy
Ekwipunek: ktos do zjedzenia?

Ayatoś .3.

Imię: Ayato
Nazwisko: Sakamaki
Rasa: wampir
Status: seme
Wiek:dużo więcej niz wygląda
Para: to i owo się przez "trumnę" przewineło...
Skąd: kto by chcial to pamiętać


Krótko o rasie: Co tu się rozchodzić. Wampir jak to wampir, gryzie i wysysa to i owo. Powinien nosić strój rodem z XIII wieku lub ubiór prosto z wybiegu, w zależności od charakterystyki. Coś jeszcze? Ah, mogą posiadać super moce, ale tylko na użytek własny. Ze smutkiem dodam, ze nie działają na nie żadne kościelne i kuchenne atrybuty - krzyże i czosnek zostawcie na swoich miejscach. Słońce też ich nie zmienia w proszek, przykro mi. Jedynym plusem tej rasy jest porywający wygląd.
Charakter Ayato to trudny…osobnik, typ buntownika, który nie chce mieć nic wspólnego z dobrem drugiego. Jest arogancki i nie liczy się ze zdaniem kogokolwiek innego. Jeśli ktoś myśli odmiennie niż on, od razu pokazuje mu swoją rację w bardzo „oczywisty” sposób – torturami. Wampir ma do nich ogromne skłonności, a jego ulubionym narzędziem jest Żelazna Dziewica stojąca w jego pokoju. Trzeba tu też dodać, że jest sadystą, czasem nawet masochistą. Zachowuje się bardzo narcystycznie i samolubnie. Najważniejsze jest jego dobro i niczyje inne. Należy do osób strasznie niecierpliwych i wybuchowych, co daje nieciekawy charakterek. Jednak nie wszystko w nim jest takie złe –  „ja” Ayato jest raczej winą matki niż jego samego. W stosunku do osób, na których mu zależy jest zaborczy i pragnie je chronić za wszelką cenę. Potrafi dla nich odrobinę się zmienić, być bardziej do życia. Więcej się śmieje, jest bardziej przyjemny. To jest ten Ayato, który chciałby pokazać swoje prawdziwe uczucia, które skrywa głęboko, bardzo głęboko. Tam, gdzie nikt już ich nie zrani.
Wygląd: Ubrany jest najczęściej w szkolny mundurek a co za tym idzie - biała koszula, niemal cała rozpięta, czarna marynarka z emblematem, czarne spodnie (najczęściej zawija jedną nogawkę na wysokość kolana) i czerwony krawat, który nosi zawiązany na szyi (czyżby go też coś pogryzło i teraz się wstydzi?). Posiada również w uszach kolczyki, zazwyczaj są to dwie czarne kuleczki. Ayato jest średniego wzrostu i szczupłej budowy ciała. Trzeba też podkreślić, że  jest nawet bardzo urodziwy. Jego oczy mają zróżnicowane odcienie zieleni, czerwone włoski natomiast jaśnieją przy końcach. Często na jego twarzy gości nieco sadystyczny uśmieszek, który może wzbudzić lęk.
Dodatkowe:
* jego ulubiony sport to koszykówka
* nie można też ukryć, że jest nieco (b a r d z o) zboczony, ale kto by na to patrzył…
* jego ulubionym daniem jest takoyaki
[color=red]Umiejętności:[/color]
* jest bardzo wysportowany, a po wypiciu krwi jego siła i wytrzymałość bardzo wzrastają
* potrafi się przemieszczać z miejsca na miejsce za pomocą "teleportacji"

Ostatnio edytowany przez Ayato Sakamaki (2013-09-29 17:52:57)


~ Ayato ~



Uracz mnie swoimi krzykami, gdy już będę w twojej szyji !

Offline

 

#2 2013-11-15 23:00:30

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania ślask