Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#16 2015-01-04 01:13:42

Ryoko

seme

47802145
Skąd: Japan,Tokio.
Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 25
Punktów :   
Status: Seme.
Rasa: Człowiek.
Partner: Brak.
Znaki szczególne: Wszechobecne kolczyki.
Ekwipunek: Paczka papierosów musi być.

Re: Mieszkanie Makoto

Zobaczywszy ogłoszenie w gazecie na temat wynajęcia pokoju postanowił zgłosić się pod wyznaczony adres, mieszkał wcześniej w wynajętym mieszkaniu ale współlokator zerwał umowę. Niedługo stał pod drzwiami, lekko zapukał i poczekał aż ktoś mu je otworzy.


“Zanim zdecydujesz się być z kimś, naucz się być sam. Umieć być samemu, znaczy stać się kimś emocjonalnie niezależnym.”

~Ryoko zaprasza

Offline

#17 2015-01-04 01:15:35

 Heki

uke

39044050
Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 55
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Zielono morskie oczy
Ekwipunek: Plecak

Re: Mieszkanie Makoto

- Makoto, po prostu ubierz mnie w coś, co według Ciebie wygląda dobrze na mnie. - Oznajmił i zaczął się rozbierać. Po chwili już był w samych szerokich bokserkach i skarpetkach. Stanął z rozsuniętymi nogami trzymając ręce wyprostowane na boki. - Tylko się pośpiesz proszę bo zimno. - Plecy Hekiego zdobione były licznymi bliznami. Jedne w kształcie ciętych linii, inne wyglądały jak oparzenia. Nagle zdało się słychać lekkie pukanie do drzwi.

Ostatnio edytowany przez Heki (2015-01-04 01:25:40)

Offline

#18 2015-01-04 01:24:09

 Makoto

uke

44087893
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 45
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Aktualnie brak
Znaki szczególne: Niebieska grzywka
Ekwipunek: Torba

Re: Mieszkanie Makoto

Zaczął szperać  w szafie. Udało mu się znaleźć odpowiednie ubrania. Była to szeroka, błękitna koszulka, jeansy oraz szara bluza. - No.. Mam nadzieje, że teraz będzie Ci cieplej.- Spojrzał mu w oczy z uśmiechem. Nie chciał dopytywać o rany chłopaka, wiedział, że to nie jest przyjemny temat. Nagle usłyszał pukanie do drzwi. - Przepraszam na chwilę.- Posłał mu uśmiech i wyszedł z pomieszczenia kierując się do drzwi frontowych. Otworzył je i zmarszczył lekko brwi, nie wiedział kto to ponieważ nie dostał żadnej informacji wcześniej. Westchnął cicho i delikatnie się uśmiechnął. - Słucham? - Zapytał unosząc lekko głowę do góry, no cóż.. Niestety, czy też stety, kolejny był od niego wyższy. 


" Tracąc kontrolę nad naszymi uczuciami
Wszyscy musimy śnic o tym życiu daleko stąd
W tak zimnym świecie"

~Makoto

*Mieszkanko*

Offline

#19 2015-01-04 01:32:19

Ryoko

seme

47802145
Skąd: Japan,Tokio.
Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 25
Punktów :   
Status: Seme.
Rasa: Człowiek.
Partner: Brak.
Znaki szczególne: Wszechobecne kolczyki.
Ekwipunek: Paczka papierosów musi być.

Re: Mieszkanie Makoto

- Przepraszam za najście, przeczytałem ogłoszenie na temat wynajmu, i tak się tu znalazłem. Wyszczerzony szeroko patrzył na chłopaka o niebieskiej grzywce. Mógł sprawiać trochę dziwne pierwsze wrażenie ponieważ prawie cala jego twarz byla pokryta kolczykami, przeczesał włosy zaczesując je lekko do tyłu. - Oferta nadal aktualna? Zapytał spoglądając 'z góry', mimo pogody mial tylko podkoszulek i dresowe luźne spodnie. Był wręcz pewien że usłyszy jedynie odmowę.


“Zanim zdecydujesz się być z kimś, naucz się być sam. Umieć być samemu, znaczy stać się kimś emocjonalnie niezależnym.”

~Ryoko zaprasza

Offline

#20 2015-01-04 01:39:55

 Heki

uke

39044050
Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 55
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Zielono morskie oczy
Ekwipunek: Plecak

Re: Mieszkanie Makoto

Heki poprawiając pożyczone ubrania, złapał za bluzę i zaczął ją dokładnie obwąchiwać. Cała pachniała jak Makoto. Chłopak się rozmarzył przez chwilę lecz usłyszał, że właściciel mieszkania z kimś rozmawia przy drzwiach wejściowych. Szybko wybiegł do przedpokoju. Gdy ujrzał młodego, z mnóstwem kolczyków faceta w drzwiach trochę się przeraził. - Dźdździeń dobry! - Szybko wydukał i pobiegł do salonu siadając podobnie jak wczesniej przy swojej porcji ciasta.

Offline

#21 2015-01-04 01:46:14

 Makoto

uke

44087893
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 45
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Aktualnie brak
Znaki szczególne: Niebieska grzywka
Ekwipunek: Torba

Re: Mieszkanie Makoto

- Ach tak, rozumiem.- Uśmiechnął się i cofnął parę kroków by wpuścić chłopaka do środka. Nie należał raczej do osób, które oceniają po wyglądzie. Zaraz potem usłyszał głos Hekiego, więc spojrzał w tam stronę. - Cóż.. Mam nadzieje, ze nie będzie Ci przeszkadzać iż będziesz miał dwóch współlokatorów, jeśli tylko spodoba Ci się pokój, który Ci zaoferuję.- Uśmiechnął się życzliwie patrząc w jego oczy. - Jeśli tak to chodź za mną. - Odwrócił się na pięcie i poszedł do salonu, spojrzał na chłopaka, który siedział na kanapie.- To Heki, a ja mam na imię Makoto.


" Tracąc kontrolę nad naszymi uczuciami
Wszyscy musimy śnic o tym życiu daleko stąd
W tak zimnym świecie"

~Makoto

*Mieszkanko*

Offline

#22 2015-01-04 01:54:32

Ryoko

seme

47802145
Skąd: Japan,Tokio.
Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 25
Punktów :   
Status: Seme.
Rasa: Człowiek.
Partner: Brak.
Znaki szczególne: Wszechobecne kolczyki.
Ekwipunek: Paczka papierosów musi być.

Re: Mieszkanie Makoto

Wszedł za nim i gdy byli już w salonie spojrzał na obu. - Tym bardziej nie będzie. Zaśmiał się cicho i spojrzał na obu. - Jestem Ryoko. Miło mi was poznać. Stanął w lekkim rozkroku i spojrzał znowu lekko się uśmiechając. Było można się w końcu przyzwyczaić do tych jego zachowań mimo wszystko więszość osób już na początku go przez nie skreślała. Włożył rękę do kieszeni i wyczuł paczkę papierosów. Szybko sobie przypomnial o co miał jeszcze zapytać. - Jeszcze jedno, nie będzie wam przeszkadzał tu palacz,prawda? Spojrzał z szerszym uśmiechem.


“Zanim zdecydujesz się być z kimś, naucz się być sam. Umieć być samemu, znaczy stać się kimś emocjonalnie niezależnym.”

~Ryoko zaprasza

Offline

#23 2015-01-04 02:05:05

 Makoto

uke

44087893
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 45
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Aktualnie brak
Znaki szczególne: Niebieska grzywka
Ekwipunek: Torba

Re: Mieszkanie Makoto

- Miło Cię poznać. - Odparł i odgarnął włosy do tyłu. - Mi nie przeszkadza, ale nie wiem jak naszemu koledze. - Zaśmiał się cicho i spojrzał na Hekiego wyczekująco. - No dobrze, więc chodźmy, pokażę Ci pokój. - Skinął lekko i poszedł wąskim korytarzykiem, naprzeciwko wyjścia do salonu były ciemne, dębowe drzwi. Otworzył je i wszedł do środka. To był drugi z kolei największy pokój. Łóżko stało pod oknem, szafa była praktycznie naprzeciwko. - Jeśli będziesz chciał to możesz sobie przemeblować pokój. - Spojrzał w jego kierunku i delikatnie się uśmiechnął. - Na biurku masz kluczyk od pokoju.- Dodał i spojrzał w kierunku okna znów.- Widok z niego  jest chyba najlepszy nocą. - Podrapał się lekko policzku. - No cóż.. Nic innego mi chyba nie zostało jak zapytanie się, czy Ci pod pasował.

Ostatnio edytowany przez Makoto (2015-01-04 02:19:51)


" Tracąc kontrolę nad naszymi uczuciami
Wszyscy musimy śnic o tym życiu daleko stąd
W tak zimnym świecie"

~Makoto

*Mieszkanko*

Offline

#24 2015-01-04 02:31:05

 Heki

uke

39044050
Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 55
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Zielono morskie oczy
Ekwipunek: Plecak

Re: Mieszkanie Makoto

- Jeżeli nie będziesz mi dmuchać dymem prosto w twarz to jakoś to zniosę, tylko proszę nie pal w kuchni przy jedzeniu. - Oznajmił wreszcie Heki. Podążył cichym krokiem za współlokatorami do pokoju Ryoko. Wtedy spostrzegł, że nowy mieszkaniec ich domu jest najwyższy, co go trochę zaniepokoiło. - Ja też mam ładny widok z okna. - Dodał z za pleców Mokoto wychylając się mu przez ramię. - Bardzo dużo zieleni bo na park mam widok. - Po tym podszedł do łózka Ryoko, usiadł na nim i zaczął się odbijać nogami od podłogi. - Ale fajne mięciutkie! A ja mam bardzo duże łóżko. Mokoto mówi, że jest jedno osobowe, ale z pewnością zmieściły by się trzy osoby! - Radośnie stwierdził i opadł całym tułowiem rozkładając ręce na boki.

Offline

#25 2015-01-04 02:48:24

Ryoko

seme

47802145
Skąd: Japan,Tokio.
Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 25
Punktów :   
Status: Seme.
Rasa: Człowiek.
Partner: Brak.
Znaki szczególne: Wszechobecne kolczyki.
Ekwipunek: Paczka papierosów musi być.

Re: Mieszkanie Makoto

Skinął głową na znak że rozumie i spojrzał na Hekiego z lekkim uśmiechem. - Widzę że jeden z moich współlokatorów jest bardzo energiczny. Pokręcił głową smiejąc sie cicho. Chwilę jeszcze patrzył na Hekiego po czym przeniósł wzrok na Makoto odpalając papierosa. Zupełnie znów zapomniał zapytać czy może.. Oparł się o ścianę spoglądając na Makoto. - Nie napisałeś ile chcesz za wynajem więc nadal nie wiem jak będzie. Zaśmiał się znowu.


“Zanim zdecydujesz się być z kimś, naucz się być sam. Umieć być samemu, znaczy stać się kimś emocjonalnie niezależnym.”

~Ryoko zaprasza

Offline

#26 2015-01-04 02:53:26

 Makoto

uke

44087893
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 45
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Aktualnie brak
Znaki szczególne: Niebieska grzywka
Ekwipunek: Torba

Re: Mieszkanie Makoto

- Nie oczekuje wiele, chcę po prostu abyś dorzucał się do rachunku, tak jak Heki.- Delikatnie się uśmiechnął po czym cicho westchnął i znów odgarnął włosy z oczu. Jak zwykle zaczął haczyć kolczykami o zęby co musiało śmiesznie wyglądać, zaraz potem spojrzał na nich. - To jak.. Może być?- Zerknął na chłopaka kątem oka.


" Tracąc kontrolę nad naszymi uczuciami
Wszyscy musimy śnic o tym życiu daleko stąd
W tak zimnym świecie"

~Makoto

*Mieszkanko*

Offline

#27 2015-01-04 02:58:35

 Heki

uke

39044050
Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 55
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Zielono morskie oczy
Ekwipunek: Plecak

Re: Mieszkanie Makoto

Leżąc tak bezwładnie przekręcił głowę i powąchał łóżko Ryoko. - Wiecie co? Wszędzie czuję zapach Makoto. - Wypaplał lekko lekceważąc domowników. - Wracając do zapłaty, mi pasuje. Tylko Makuś jak możesz to przypominaj mi o płatnościach. - Uśmiechnął się i zamknął oczy z myślą, że mógłby już zasnąć.

Offline

#28 2015-01-04 03:03:42

Ryoko

seme

47802145
Skąd: Japan,Tokio.
Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 25
Punktów :   
Status: Seme.
Rasa: Człowiek.
Partner: Brak.
Znaki szczególne: Wszechobecne kolczyki.
Ekwipunek: Paczka papierosów musi być.

Re: Mieszkanie Makoto

- Pasuje mi. Uśmiechnął się lekko i zajął się papierosem na krótką chwilę. - Rzeczywiście ładnie tu pachnie. Pokręcił głową rozbawiony i wyjrzał przez okno uchylajac je lekko, wyrzucil papierosa.


“Zanim zdecydujesz się być z kimś, naucz się być sam. Umieć być samemu, znaczy stać się kimś emocjonalnie niezależnym.”

~Ryoko zaprasza

Offline

#29 2015-01-04 03:07:09

 Makoto

uke

44087893
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 45
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Aktualnie brak
Znaki szczególne: Niebieska grzywka
Ekwipunek: Torba

Re: Mieszkanie Makoto

Pokiwał głową z delikatnym uśmiechem. - To ja idę do salonu.- Oznajmił po czym opuścił pokój i wrócił do głównego pomieszczenia w całym domu. Przysiadł na kanapie po turecku i wziął kubek w zimne dłonie, niestety, ale miał słabe krążenie. Upił trochę już letniej herbaty po czym włączył telewizor.


" Tracąc kontrolę nad naszymi uczuciami
Wszyscy musimy śnic o tym życiu daleko stąd
W tak zimnym świecie"

~Makoto

*Mieszkanko*

Offline

#30 2015-01-04 11:12:26

 Heki

uke

39044050
Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 55
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Zielono morskie oczy
Ekwipunek: Plecak

Re: Mieszkanie Makoto

Heki chwilę jeszcze leżał na łóżku w pokoju Ryoko. Otworzył oczy. - Chodźmy do salonu. - Oznajmił, po czym wstał i poszedł w ślady Makoto. Usiadł przy swoim talerzu z ciastem, a następnie zaczął je ochoczo pochłaniać. - Mmmmm! Ale dobre! - Wymamrotał mlaskając przy tym głośno. - Makuś, sam piekłeś? - Zadając to pytanie kierował swoje spojrzenie w stronę Makoto. Poczuł przy tym jak na jego brodzie przesuwa się kawałek ciasta. Wysunął język zlizując słodycze ze swojej brody. Dopiero teraz zrozumiał, że mogło to wyglądać dość dziwnie co spowodowało pojawienie się lekkiego uśmiechu na jego twarzy.

Ostatnio edytowany przez Heki (2015-01-04 11:12:49)

Offline

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yaoi-no-ai.pun.pl