Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2014-02-05 13:33:28

 Elias

seme

Skąd: Szukaj.
Zarejestrowany: 2014-02-05
Posty: 60
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Baw się, żyj.
Znaki szczególne: Dwie blizny na lędźwiach.
Ekwipunek: Papierosy, gumy.

dobry.

Imię: Elias
Nazwisko: Doolb
Status: Seme.
Rasa: Człowiek.
Miejsce zamieszkania: Wystarczy dobrze poszukać.
Wiek: 26
Para: Papierosy jego miłość.


Wygląd: Rzadko uśmiecha się w sposób "czuły". Uśmiech u niego ukazuję bardziej w typie nonszalanckiego, chamskiego czy cwaniackiego. Jego ubiór to nic niezwykłego, choć w życiu nie ubrałby jaskrawych kolorowych. Trzyma się bardziej przy ciemny oraz bieli. Włosy jego przeżyły już wiele kolorów, aczkolwiek od roku trzyma się przy jednym kolorze. Jego ciało- jego świętość. Nigdy w życiu się nie zapuścił. Mięśnie, kilka tatuaży.
Charakter: Cham, prostak. Nigdy nie owija w bawełnę, zawsze mówi co przyjdzie mu do głowy. Po co kłamać? Lubi dostawać to co chcę. Leniwiec jakich mało.
Historia postaci: Rozpieszczony przez mało inteligentnych, lecz bogatych rodziców. W wieku dwudziestu lat wyprowadził się na swoje mając dość rodziny. Nie pracuję. Po co? Pieniędzy ma jak lodu, aczkolwiek nie rozrzuca ich na byle co. Nie jest szczeniakiem.
Umiejętności: Granie na nerwach, gra w nogę wraz z koszem.
Dodatkowe informacje: Bałaganiarz. Jego dom jest jego świętością. Cholernie podobają mu się małe słodziaki. Lubi żreć, wręcz kocha.

Offline

 

#2 2014-02-05 17:31:52

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com