Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2015-04-05 17:59:11

Jun Yukimura

seke

Zarejestrowany: 2015-04-05
Posty: 32
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Tymczasowy Brak
Znaki szczególne: Czerwone włosy i oczy, duh!
Ekwipunek: Telefon, portfel i pierścień.

Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Apartament z dużym balkonem i pięknym widokiem na miasto. Przez drzwi wejściowe wchodzi się od razu do dużego, nowocześnie urządzonego salonu z miodową kanapą i trzema fotelami w podobnym odcieniu co kanapa. Znajduje się tam też biały stolik do kawy, telewizor na ścianie i różne zdjęcia widoczków zrobionych przez gospodarza. Jest też dość nietypowy biały dywan wyglądający jak skóra niedźwiedzia. Z salonu można wejść do kuchni tudzież korytarza.W kuchni są różne potrzebne sprzęty takie jak kuchenka, piekarnik, lodówka itd. Ale gospodarz używa tylko mikrofali i ekspresu do kawy z powodów wszystkim znanych. Jest też wysepka z trzema krzesłami barowymi gdzie Jun spożywa posiłki takie jak zupki chińskie i kawa. Z korytarzyka zaś można wejść do łazienki, małego biura i sypialni.Łazienka jest pokryta białymi i niebieskimi kafelkami. Stoi tam wanna, pralka, wielkie lustro i zlew łazienkowy. Brak okien. Biuro jest ciemnym pokojem ze średnim oknem. Znajdziemy tam krzesło biurowe, biurko, komputer, papiery i ciąg dalszy zdjęć krajobrazów. Sypialnia zaś jest ogromna. W rogu stoi wielkie, wygodne łoże godne księcia Norwegi odziane w pościel koloru purpury i tonę poduszek. Między nimi wala się gdzieś jego pluszak z dzieciństwa. Króliczek z guzikami zamiast oczu. Martin. Jest też szezlong gdzie pod poduszką znajdziemy szkicownik. Znajdziemy tu też szafę z ubraniami i stolik nocny z lampką, budzikiem i innymi pierdołami. Z sypialni wychodzi się na balkon, który w dużej mierze jest pusty. Jest tam fotel i schowana pod nim popielniczka. Czasem Jun palił gdy był bardzo zestresowany i ogarniały go niepożądane myśli, ale robił to rzadko.


~Karta postaci

Nie gryzę...mocno. ;P

Offline

#2 2015-04-05 18:47:27

 MizutanYoshido

seme

21541418
Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2015-04-03
Posty: 33
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Brak
Ekwipunek: Słuchawki, przepis na słodycz

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Gdy wracałem z księgarni, idąc wąskim chodniczkiem wokół alejki jakiś agresywny duży pies przyczepił się do mnie, a że boję się psów to zwiewałem ile tylko sił w nogach. Co chwilę ze strachu odwracałem się za siebie, nawet krzyczałem a ludzie tylko się na mnie patrzyli, niektórzy sami się odsuwali, chowając za drzewami i budynkami, a ja co miałem zrobić? Wspiąć się na drzewo? Jeszcze bym się zsunął i pożarłby mnie ten pies! Biegłem aż na dzielnicę mieszkalną, widząc otwartą furtkę w jednym bloku z apartamentami, szybko tam wbiegłem i zamknąłem bramę by wściekły zwierz się tu nie dostał. -Odejdź stąd! GRRR! -krzyknąłem a po tym wydałem imitację warczenia by go odpędzić. Tupałem też nogą, ale wciąż byłem roztrzęsiony. Z pewnością nie ruszę się stąd bo ten pies może grasować wszędzie i zaatakuje mnie w najmniej spodziewanym momencie. Po chwili wziąłem badyla, który leżał obok i pacnąłem bezpańskiego sierściucha po pysku. Zapiszczał i poleciał. Wtedy mogłem odsapnąć. -Zakichane kundle! a pfu! wyklinałem pod nosem, usiadłem koło krzaka z kwiatami i popatrzyłem się na blok. Miałem nadzieję, że nikt nie wyjdzie i mnie stąd nie przegoni, cały się telepie. Skuliłem się i schowałem za krzakiem by odpocząć.

Ostatnio edytowany przez MizutanYoshido (2015-04-05 18:52:45)

Offline

#3 2015-04-05 18:57:44

Jun Yukimura

seke

Zarejestrowany: 2015-04-05
Posty: 32
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Tymczasowy Brak
Znaki szczególne: Czerwone włosy i oczy, duh!
Ekwipunek: Telefon, portfel i pierścień.

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Gdy wracałem ze spaceru, przebiegł koło mnie jakiś pies. Zignorowałem to i wszedłem na teren kompleksu apartamentowców. Składało się na niego 10 takich budynków mieszkalnych. Naciągnąłem rękawy na wychudzone palce i ruszyłem do swojego bloku. Numer 4. Zauważyłem jak coś trzęsie się w krzakach. Menel? Tutaj? przeszło mi przez myśl. Kucnąłem więc i przyjrzałem się osobnikowi z uniesioną brwią. Był mniej więcej w moim wieku.
-Wszystko w porządku?-zapytałem nie ruszając się z miejsca , w którym kucałem.


~Karta postaci

Nie gryzę...mocno. ;P

Offline

#4 2015-04-05 19:52:40

 MizutanYoshido

seme

21541418
Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2015-04-03
Posty: 33
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Brak
Ekwipunek: Słuchawki, przepis na słodycz

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

-uueeuu! podskoczyłem gdy usłyszałem głos chłopaka, który wlepił we mnie swój wzrok. -Ouh! z-zabłądziłem, pfy wciąż się cały telepałem ze strachu i jeszcze byłem cały czerwony i spocony. Strasznie bolały mnie nogi. Postanowiłem przybrać surowy wyraz twarzy, bo patrzył się na mnie jak na idiotę. Nie chciałem się bardziej upokorzyć a pewnie upokorzył bym się gdybym się jeszcze rozpłakał ze strachu bo zaatakował mnie pies. Mógł też sobie pomyśleć, że jestem jakiś dziwny, no bo, siedzieć w krzakach...co jak co, ale w krzakach siedzą menele albo ci, którzy chcą sobie ulżyć w pęcherz lub w... no. Poprawiłem swoją kurtkę i ściągnąłem buta żeby wyciągnąć kamienia, który kuł mnie w stopę. -Aha, i nie jestem menelem. Mizutan Yoshido, student grafiki komputerowej na ASP.

Ostatnio edytowany przez MizutanYoshido (2015-04-05 19:56:35)

Offline

#5 2015-04-05 20:00:26

Jun Yukimura

seke

Zarejestrowany: 2015-04-05
Posty: 32
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Tymczasowy Brak
Znaki szczególne: Czerwone włosy i oczy, duh!
Ekwipunek: Telefon, portfel i pierścień.

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Zaśmiałem się lekko słysząc co mówi. Urocze to było. -Yukimura Jun. Studia prawnicze. Lat 20. Na menela mi nie wyglądasz.-uśmiechnąłem się do niego , po czym złapałem go za rękę wyciągając z tych krzaków. -Więc co robisz w miejscu takim jak to trzęsąc się jak chihuahua na wietrze bez sweterka?-uniosłem brew strzepując z jego kurtki liście krzaka , w którym był przed chwilą.


~Karta postaci

Nie gryzę...mocno. ;P

Offline

#6 2015-04-05 20:21:44

 MizutanYoshido

seme

21541418
Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2015-04-03
Posty: 33
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Brak
Ekwipunek: Słuchawki, przepis na słodycz

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Chwyciłem się chłopaka i wstałem wtedy. Zakładałem buta, skacząc i chwiejąc się. *założył i stanął już normalnie* - Miło mi, Jun. Em, mam kynofobię i na dodatek zaatakował mnie jakiś bezpański sierściuch jak wracałem z księgarni. Miał wściekliznę bo piana sączyła mu się z pyska. A po tym łatwo rozpoznać czy psiur ma wściekliznę. Pacnąłem go badylem i zwiał w cholerę. Cud, że była tu otwarta brama bo pewnie by mnie poharatał i... miałbym spory problem później. Wytłumaczyłem, wzdychając ciężko i przecierając trzęsące się dłonie o rękaw bluzy. Ładna dzielnica, ja mieszkam w domku, kilka ulic dalej. Będę wracał z niepokojem... Ej, mógłbym skorzystać z kibelka u ciebie? -odezwałem się po chwili.

Ostatnio edytowany przez MizutanYoshido (2015-04-05 20:33:04)

Offline

#7 2015-04-10 23:30:42

Jun Yukimura

seke

Zarejestrowany: 2015-04-05
Posty: 32
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Tymczasowy Brak
Znaki szczególne: Czerwone włosy i oczy, duh!
Ekwipunek: Telefon, portfel i pierścień.

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

-Nie ma sprawy-uśmiechnąłem się serdecznie w jego stronę. W zakrytą rękawem dłoń złapałem jego nadgarstek i pociągnąłem go w stronę mojego bloku. W drugiej ręce już szykowałem klucze żeby otworzyć klatkę schodową. Gdy już to zrobiłem, ruszyłem dość szybkim tempem do swojego apartamentu. Zero windy, tylko cztery piętra w górę. Rodzina zawsze mi mówiła by nie być zbyt ufnym w stosunku do nieznajomych. Ale ten cały Mizutan wyglądał znajomo. Byłem prawie pewien, że gdzieś go już widziałem w tej okolicy... Zamyśliłem się trochę nadal go ciągnąc do drzwi wejściowych apartamentu.

Ostatnio edytowany przez Jun Yukimura (2015-04-11 20:41:42)


~Karta postaci

Nie gryzę...mocno. ;P

Offline

#8 2015-04-11 20:39:35

 MizutanYoshido

seme

21541418
Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2015-04-03
Posty: 33
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Brak
Ekwipunek: Słuchawki, przepis na słodycz

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Gdy mnie złapał za nadgarstek spojrzałem na niego od góry do dołu gdy nie patrzył. [/i]Niezła dupcia z niego. [/i] Pomyślałem. Nic nie mówiłem, czasem patrzyłem się na uroczego pana kątem oka a raz na okolicę. Nagle zacząłem wąchać bo do mojego nosa doleciał cudowny zapach grillowanej kiełbasy. -Mmm...grillowana kiełbacha...delicious, muah! -powiedziałem przeciągle rozkoszując się tym zacnym zapachem.

Offline

#9 2015-04-11 20:44:16

Jun Yukimura

seke

Zarejestrowany: 2015-04-05
Posty: 32
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Tymczasowy Brak
Znaki szczególne: Czerwone włosy i oczy, duh!
Ekwipunek: Telefon, portfel i pierścień.

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Zaśmiałem się. Otworzyłem drzwi do swojego apartamentu i ległem się na swojej kanapie. Przypomniałem sobie o jego obecności i wstałem.
-Łazienka jest na końcu korytarza za tymi drzwiami-wskazałem na nie dłonią.


~Karta postaci

Nie gryzę...mocno. ;P

Offline

#10 2015-04-11 20:49:47

 MizutanYoshido

seme

21541418
Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2015-04-03
Posty: 33
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Brak
Ekwipunek: Słuchawki, przepis na słodycz

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Wszedłem do toalety, nie zamykałem się. Załatwiłem szybko swoją potrzebę, umylwm ręce a po tym schłodziłem twarz w zimnej wodzie. Oblałem trochę podkoszulek ale to nie celowo. A później z zamkniętymi oczami szukałem ręcznika macając po ścianach. cholera, gdzieś musi być pomyślałem.

Offline

#11 2015-04-11 20:55:40

Jun Yukimura

seke

Zarejestrowany: 2015-04-05
Posty: 32
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Tymczasowy Brak
Znaki szczególne: Czerwone włosy i oczy, duh!
Ekwipunek: Telefon, portfel i pierścień.

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Drgnąłem słysząc jak coś w łazience upada. Zasłabł? Nie miałem seledynowego pojęcia. Pobiegłem czym prędzej do owego pomieszczenia. Zastałem tam Mizutana macającego ścianę i umywalkę w poszukiwaniu ręcznika. Uśmiechnąłem się lekko. Złapałem ręcznik, który wysiał koło prysznico-wanny po czym poklepałem go dłonią w ramię.
-Dobrze się czujesz?-pochyliłem się w jego stronę.


~Karta postaci

Nie gryzę...mocno. ;P

Offline

#12 2015-04-11 20:57:46

 MizutanYoshido

seme

21541418
Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2015-04-03
Posty: 33
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Brak
Ekwipunek: Słuchawki, przepis na słodycz

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Nagle wszedł do toalety. Trochę się wzdrygnąłem bo pociągnięcie za klamkę było gwałtowne. Stanąłem w miejscu i starałem się otworzyć oko ale kropla wody zaraz mi wleciała i musiałem znowu zamknąć. Heh...j-jest  ręcznik? uśmiechnąłem się niezręcznie. To było troszkę niegrzeczne tak wchodzić bez pukania. A co by było gdybym robił siku w tym momencie. Oh nawet nie chcę myśleć.

Offline

#13 2015-04-11 21:00:44

Jun Yukimura

seke

Zarejestrowany: 2015-04-05
Posty: 32
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Tymczasowy Brak
Znaki szczególne: Czerwone włosy i oczy, duh!
Ekwipunek: Telefon, portfel i pierścień.

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Zaśmiałem się widząc jego kwaśną minę. Podałem mu ręcznik do reki. - Proszę...przepraszam ze wszedłem ale usłyszałem, że coś spadło i przyszedłem sprawdzić czy jest wszystko z tobą w porządku...-wymamrotał i spojrzałem w bok rumieniąc się. Romantyk się przejmuje...!!!


~Karta postaci

Nie gryzę...mocno. ;P

Offline

#14 2015-04-11 21:04:39

 MizutanYoshido

seme

21541418
Skąd: Japonia
Zarejestrowany: 2015-04-03
Posty: 33
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Brak
Ekwipunek: Słuchawki, przepis na słodycz

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

-dziękuję powiedziałem i szybko wytarłem twarz i ręce. Uśmiechnąłem się od niego od ucha do ucha bo tak się niewinnie na mnie patrzył. Nawet z lekkim rumieńcem, którego wcześniej nie miał. Zaśmiałem się cicho pod nosem i niemocno nacisnąłem palcem na jego policzek O, proszę się nie przejmować, zaraz pójdę, nie będę tutaj niechcianych rumieńców panu stwarzać
swoim zacnym wyglądem
Powiedziałem dość śmiesznym niskim głosem i wyszedłem z toalety. Ale przedtem mrugnąłem do niego oczkiem.

Offline

#15 2015-04-11 21:06:35

Jun Yukimura

seke

Zarejestrowany: 2015-04-05
Posty: 32
Punktów :   
Status: Seke
Rasa: Człowiek
Partner: Tymczasowy Brak
Znaki szczególne: Czerwone włosy i oczy, duh!
Ekwipunek: Telefon, portfel i pierścień.

Re: Apartament Jun'a a.k.a. jaskinia diabła

Moje oczy się rozszerzyły. Ten lekki dotyk na policzku sprawił, że przeszedł mnie dreszcz. Moja skora była bardzo wrażliwa na dotyk. Nie żebym był zboczony...Może i jestem, ale co ja poradzę, że moje ciało jest jednym wielkim słabym punktem?! Gwałtownie ruszyłem za nim wciąż z rumieńcem.


~Karta postaci

Nie gryzę...mocno. ;P

Offline

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjewrocław.pl/