Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-01-19 04:58:47

Aoi Tsuyoki

seme

Skąd: Tokio, rzecz jasna !
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 29
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: szukam ukesia
Znaki szczególne: kolczyki w języku i pępku
Ekwipunek: paczka fajek

Karta Aoi'ego

Imię: Aoi
Nazwisko: Tsuyoki
Wiek: 17-18
Miejsce zamieszkania: Tokio
Rasa: człowiek
Status: seme
Para: szukam uke


Wygląd:


Wysoki chłopak o bystrych oczach. Wysoki i odpowiednio zbudowany. Szczupły, ale nie chudy. Jego krótkie, postrzępione włosy są koloru brązowego, ale sprawiają wrażenie lekko bordowych. A może odwrotnie ? Są bordowe i sprawiają wrażenie brązowych ? Ale mniejsza o to. Zawsze chodzi w jeans'ach. Nie zobaczycie go, ubranego w inne spodnie. Do tego zakłada luźne lub dopasowane, kolorowe lub ciemne koszulki. Zależy od kaprysu.


Charakter:


Aoi pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Nie przywiązuje jednak wagi do pieniędzy. Praktycznie rozdaje je po kątach. Przez to nie jest pewny swoich przyjaciół. Wątpi w ich szczerość. Z charakteru jest strasznie kapryśny i zadufany w sobie. Klasyczny, oślepiony własnym blaskiem synalek. Pragnie zawsze znajdować się w centrum uwagi i nawet mu to wychodzi. Jest uwielbiany wszędzie, gdzie tylko zechce mu się pojawić. Z natury patentowy leń, któremu nic zasadniczo się nie chce. Typowe.


Zdolności:


Nie wiem czy to się liczy, ale mimo wzrostu jest bardzo zwinny i wszędzie się wciśnie (ale bez skojarzeń o,O).


Dodatkowe:


Lubi palić, podejrzewano u niego również i narkotyki, ale skoro nawet on sam o tym nie pamięta, to.... no wiadomo.

Ostatnio edytowany przez Aoi Tsuyoki (2013-08-06 00:38:43)


aoi
Chętnie przygarnę:
Małego, słodkiego chłopca.
Albo kotka.
Nie... jednak chłopca.

http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2011/358/1/e/reto___no_soy_gay_by_jazyuzumaki-d4k5702.png

Offline

 

#2 2013-01-19 05:03:49

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Re: Karta Aoi'ego

~Akcept.

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world Проживание Краков-ам-Зе