Ogłoszenie
Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo

#1 2013-01-27 21:59:04

 Grell Sutcliffe

postać specjalna ★

Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2013-01-27
Posty: 11
Punktów :   
Status: uke
Rasa: Shinigami
Partner: trudno wybrać jednego! ;-;
Znaki szczególne: ostre zęby, czerwień
Ekwipunek: te cholerne, małe nożyczki >.<

Karta Grella

Imię: Grell
Nazwisko: Sutcliffe
Wiek: 120 (wygląda na 21)
Miejsce zamieszkania: zarząd >.<
Rasa: Shinigami
Status: uke
Para: William T. Spears
Wygląd: Jako lokaj Madame Red, Grell ubrany był w ciemny garnitur i czarne buty. Nosił białą koszulę z wysokim kołnierzem, związanym biało-czerwoną kokardę. Jego oczy były koloru zielonego, a przyozdabiały je okrągłe okulary oraz długie. Mógł się pochwalić długimi, brązowymi  włosami które zawsze wiązał koniecznie czerwoną wstążką. Natomiast jako Shinigami Grell jest właścicielem żółto-zielonych oczy, które zdobią czerwone okulary z trupimi czaszkami przy łańcuszku. Równie długie, ale tym razem czerwone włosy są porozrzucane we wszystkie strony, tworząc na głowie artystyczny nieład. Żniwiarz ubrany jest w białą koszulę z wysokim kołnierzem z biało-czerwoną kokardą. Prawe ramię ma związane brązowym paskiem. Najczęściej zakłada brązową kamizelkę i czerwony płaszcz z tyłu zawiązywany czarną kokardą. Spodnie ma czarne, a jego buty, koniecznie na wysokim obcasie są czerwone z czarnymi elementami. Prócz tego mężczyzna nosi jeszcze czarne rękawiczki oraz ozdobę, w postaci łańcuszka, przyczepionego do spodni.  A...i jeszcze jedno. Radzę się nie dziwić, jeśli wyjdzie na ulicę w damskich ubraniach. Czasami mu się zdarza  ; )
Charakter: Grell jest jednym z Bogów Śmierci, zwanym Shinigami. Bardziej po ludzku byśmy go nazwali... Ponurym Żniwiarzem. Jest jednak, poza wyglądem oczywiście, jedna różnica, która oddziela go od zakapturzonych postaci odzianych w czerń. Otóż Grell zamiast tradycyjnej kosy posiada niesankcjonowaną piłę mechaniczną, którą sam przerobił. Przetnie ona wszystko, a tylko ten, kto ją stworzył może się nią posługiwać. Żniwiarz bardzo lubi się wyróżniać i być oryginalnym. Nosi przy sobie również księgę, w której posiada informacje o wszystkich ludziach, którzy mają umrzeć w najbliższym czasie. Grell wprost uwielbia kolor czerwony. A szczególnie jeśli chodzi o krew. Jako żniwiarz spisuje się całkiem nieźle, chociaż wolałby pewnie robić znacznie inne rzeczy. Oczywiście...mówiąc nieźle, mam na myśli samo zbieranie dusz, bo chociaż na egzaminie zaliczył wszystko na A, to jednak były to tylko praktyczne ćwiczenia. W rzeczywistości Grell zawsze się spóźnia, nie uważa na swoje ważne okulary i w ogóle łamie wszelkie zasady żniwiarzy. Coś jeszcze? Ach tak...jest homoseksualistą i transwestytą w jednym. Czasami da się zaobserwować u niego także skłonności masochistyczne. Pała miłością do Sebastiana, uczuciem obdarzył też Madame Red. Jednak nic z tego nie wyszło, gdy kobieta okazała się taka, jak każda inna. On widział w niej tylko swoją ukochaną czerwień. Jeśli kobieta miałaby wzbudzić u niego zainteresowanie, musiałaby się nie lada natrudzić. Oprócz tego Grell ma jeszcze jakieś pojedyncze miłostki. Bardzo szybko się zakochuje, a gdy już to zrobi, potrafi męczyć swojego 'wybrańca' do granic wytrzymałości. Nawet wtedy, gdy widzi, że tamtemu wyraźnie to przeszkadza. Wiadomo...tradycyjne ochy i achy. By zbliżyć się do Sebastiana i wcielić w życie plan Kuby Rozpruwacza, Grell udawał niezdarnego i ciapowatego lokaja Madame Red, któremu nic nigdy nie wychodzi i który ma talent do odstawiania prób samobójstwa. No...to tyle. Mimo wszystko jednak nie życzę Ci, abyś spotkał go na swojej drodze. Żniwiarz może cię rozciąć swoją nowoczesną kosą.
Zdolności: makijaż !
Dodatkowe: w chwilach kiedy nie pracuje (czyli ciągle) popija czerwone wino i pali francuskie cygara ^^

Ostatnio edytowany przez Grell Sutcliffe (2013-01-27 22:14:47)


~ Jestem taki podniecony!
Spójrz, Sebastianku, moja kosa płonie! ~

http://oi43.tinypic.com/2s9ou3a.jpg
Oto najpiękniejszy shinigami! DEATH~!

Offline

 

#2 2013-01-27 23:30:38

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Re: Karta Grella

~ Akcept.

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
choinki sztuczne hurt