Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-02-16 16:02:02

William T. Spears

postać specjalna ★

Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 10
Punktów :   
Status: seme
Rasa: shinigami
Znaki szczególne: wiecznie opadające okulary
Ekwipunek: kosa śmierci

Karta Williama

Imię: William T.
Nazwisko: Spears
Wiek: em..
Miejsce zamieszkania: Biblioteka
Rasa: Shinigami
Status: seme
Para: Grell Sutcliffe
Wygląd: William jest wysokim, atrakcyjnym mężczyzną. Ma krótkie, ciemne, zawsze starannie ułożone włosy, jasną karnację i zielono-żółte oczy. Na co dzień nosi czarny garnitur, czarne pantofle, białą koszulę, czarny krawat, czarne rękawiczki. Prócz tego ma okulary w ciemnej oprawce, których nigdy nie ściąga. Jego atrybutem jest sekator, który jednocześnie jest jego kosą śmierci oraz gruba księga reguł shinigami. Zazwyczaj ma poważny wyraz twarzy.
Charakter: Will jest bardzo obowiązkową osobą. Nie widzi usprawiedliwienia dla łamania reguł. Sztywno trzyma się regulaminu oraz dba o to, by i inni shinigami go przestrzegali. Mimo szczerej niechęci i obrzydzenia do demonów, potrafił współpracować z Sebastianem, co świadczy o jego profesjonalizmie oraz tolerancji. Gdy był jeszcze praktykantem sprawiał wrażenie kogoś zdolnego odczuwać empatię, zdolnego docenić sztukę oraz ludzi. Wszak to jego pomysłem było, by dać Thomasowi czas na wykazanie się. Jak się później okazało, nie był wcale tak wrażliwy, jakby się mogło wydawać.
Zdolności: Organizację doprowadził do doskonałości
Dodatkowe: mimo, że nie jest najstarszym shinigami, to jest zarządcą całego wydziału

Ostatnio edytowany przez William T. Spears (2013-02-16 16:11:03)

Offline

 

#2 2013-02-21 20:29:57

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Re: Karta Williama

~ Akcept.

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rowery opolska kraków krowodrza