Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-08-27 16:25:02

 Izaya Orihara

uke

48344182
Call me!
Skąd: Ikebukuro/ Shinjuku
Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 15
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek... chyba XD
Partner: kocham wszystkich ludzi!
Znaki szczególne: krwistoczerwone oczy
Ekwipunek: bluza z futerkiem, nóż,telefon
WWW

Izaya - miejska legenda

Imię: Izaya
Nazwisko: Orihara
Wiek: 20 lat
Urodziny: 4 maja
Grupa krwi: 0
Hobby: Obserwacja ludzi
Rasa: Człowiek..... chyba XD
Zawód: Informator
Status: Uke
Miejsce zamieszkania: apartamentowiec w Shinjuku
Para: brak
Rodzina: Siostry bliźniaczki -Mairu i Kururi. Kontakt z dalszą rodziną zaniedbał.
Największy wróg: Shizuo Heiwajima
Przezwiska: pchła, menda, pijawka, kleszcz.

Wygląd: Izaya na pierwszy rzut oka nie wygląda zbyt ufnie. Jest jedną z miejskich legend Ikebukuro i Shinjuku to też jak inni ma swój własny image. Zawsze i wszędzie nosi swoją ukochaną czarną kurtkę, której rękawy, kaptur i dół jest obszyty biało-kremowym futerkiem. Kolejną rzucającą się w oczy rzeczą są właśnie jego oczy. Tęczówki są krwisto czerwone i zawsze pełne ciekawości. Ma krótkie, kruczoczarne włosy. Nie są jakoś wybitnie ułożone, bo jedyne, co z nimi robi, to od czasu do czasu przeczesanie palcami i czochranie każdego ranka. Pod czcigodną kurtką zazwyczaj chowa się czarna lub szara bluzka z dekoltem w serek. Dalszą część jego garderoby stanowią czarne rurki i tak samo czarne buty. Na jego plecach widnieje duża blizna przechodząca od lewego ramienia do prawego biodra. Powstała na skutek mocnego uderzenia batem, ale o tym potem. Przy sobie zawsze nosi swój ukochany nóż sprężynowy, telefon oraz trochę ostrzy, którymi rzuca, zazwyczaj w Shizuo. Z budowy nie wygląda na zbytnio silnego. Polega raczej na sprycie i zwinności, gdyż jest szczupły i dość niski. Ma zaledwie 175 cm wzrostu i waży 58 kg.

Charakter: Izaya jest pokręconą osobą. Kocha wszystkich ludzi na świecie, poza Shizo Heiwajimą,którego ze względu na nadludzką siłę nienawidzi i twierdzi,że jest potworem. Swoją miłość do ludzi okazuje wpakowując ich w sytuacje kryzysowe, by zobaczyć ich miny, uczucia i posunięcia. Jest członkiem gangu internetowego Dollars i ukrywa się w nim pod nickiem Kanra, udając dziewczynę. Jest dość bogaty, ponieważ, jako informator, sprzedaje informacje za pokaźną sumę, ma wielu klientów ze względu na to ,że ZAWSZE ma informacje mogące zachęcić. Jest dość ekscentryczny, jednym z kolejnych jego hobby jest konwersacja z samobójcami. Szuka osób chcących się zabić i pomaga im podjąć decyzje. Sam nie potrafi zabić człowieka, ale stara się im udowodnić, że jako jednostka nie są wyjątkowi, tylko jako całość. Mówi, że   "nie jestem wystarczająco miły, by zatrzymać kogoś kto chce umrzeć". Twierdzi, że skoro kocha mrowisko, to nic się nie stanie jeśli zdepcze kilka mrówek. Już w liceum współpracował z różnymi gangami. Od tamtej pory coraz bardziej rozkręcał się w swojej branży. Ale, tak jak inni, jest człowiekiem i jak oni, ma swoje fobie... Boi się rybich oczu i ma klaustrofobię. Bliznę na plecach zawdzięcza jednemu z gangów, który porwał go i torturował dla informacji o Shizuo Heiwajimie. Informator uciekł stamtąd, a informacje dalej ma przy sobie.   Są jedynymi, których nikomu nie ma zamiaru sprzedawać. Jego żywiołem jest bieganie i parkur. Przydaje się podczas uciekania przed Shizuo i gangami z którymi ma na pieńku. Nie znosi słodyczy i jest ateistą. Ma kompleks boga i połączył szachy i inne 2 gry. Na trójkątnej planszy co jakiś czas zmienia pionki zależnie od tego co zrobią ludzie, których obserwuje. Każda osoba to inny pionek, a sam uważa się za jokera patrzącego na wszystko z góry. Jest często określany mianem socjopaty, mimo to, kocha swoje siostry i jest zdolny do miłości. Nikogo nigdy nie kochał, prócz rodziny i jest zbyt nieufny by zaufać komuś. Sądzi, że w jego zawodzie nie ma miejsca na czułości, a te jedynie go pogrążą. Ma łaskotki i lekki sen.

Dodatkowo:
- Jabłka to jego ulubione owoce
- Biegle mówi po rosyjsku
- Nie wykazuje najmniejszego zainteresowania modą
- Często nazywa Shizuo określeniem Shizu-chan. Wkrótce dowiadujemy się, że kiedy jeszcze go nie znał, powiedziała o nim tak jedna ze szkolnych koleżanek, dlatego Izaya pomyślał, że Heiwajima to dziewczyna. Mimo przekonania się o prawdzie, przezwisko pozostało.
- Pije dużo kawy
- Uwielbia otoroo


To tyle mam nadzieje, że moja postać jest w miare ok ;3

Ostatnio edytowany przez Izaya Orihara (2013-08-27 20:37:28)


Kocham wszystkich ludzi. Kocham za ich emocje ,które pokazują mi na codzień. Nienawidze tylko jednej osoby. Nie jest człowiekiem tylko potworem. Nie jestem wystarczająco miły by zatrzymać kogoś kto chce umrzeć. I kocham mrowisko nie przejmując sie ,że zdepcze mrówke 

~Karta postaci

Offline

 

#2 2013-08-27 23:38:04

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Re: Izaya - miejska legenda

http://oi39.tinypic.com/16hlzqd.jpg

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
tytanes.pl