Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-01-22 23:24:08

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Offline

#2 2013-10-22 22:17:27

Logan de Villiers

przelotny czytelnik

Re: Pokój B

Mężczyzna wszedł do motelu. Był cały przemoczony a czarny t-shirt idealnie przylegał do jego ciała podkreślając i uwydatniając tym samym jego dobrze wyrzeźbioną sylwetkę.  Szedł od pewnym krokiem, a każdy kolejny odbijał się pustym echem od ścian korytarza. Szybkim ruchem otworzył drzwi od pokoju a pierwsze co rzuciło mu się w oczy to aparycja nieznanego osobnika, którą lustrował dokładnie swoim chłodnym spojrzeniem. 
- Nie ładnie to tak bazgrać po parapecie, nie sądzisz? - zapytał głębokim głosem, przerywając jednocześnie czynność, którą właśnie wykonywał chłopak. Palcami dłoni przeczesał białe kosmyki włosów, które niesfornie opadały mu na czoło.
- Czy ten pokój nie należy do mnei? - zapytał retorycznie wchodząc w głąb pokoju, nie fatygując się nawet by zdjąć przemoczone buty, zostawiać przez to za sobą mokre ślady.
- A może to ja pomyliłem pokoje. - dodał po chwili, a na jego twarzy gościł niebezpieczny uśmieszek.

#3 2013-10-23 21:04:54

Logan de Villiers

przelotny czytelnik

Re: Pokój B

- Spokojnie, nigdzie się nie wybieram - mężczyzna uniósł prawą brew ku górze, omiatając wzrokiem całą sylwetkę stworzenia. W żadnym wypadku nie był on zdziwiony, ani tym bardziej zszokowany, faktem iż ma przed sobą przedstawiciela rasy jakim jest omab. Przez całe swoje długie życie widział on naprawdę wiele przeróżnych ras wszelakiego pochodzenia, które były tak szalonymi krzyżówkami, że spokojnie można było by je wrzucić do szuflady z napisem "bestie" i zamykając ją na cztery spusty, tak by nigdy nie została otwarta.
- a przynajmniej na razie - dodał po chwili i bez żadnej krępacji zaczął zdejmować z siebie koszulkę, obnażając swoje umięśnione ciało, zdobione masą blizn. Ubranie było tak skrajnie przemoczone, że materiał już nie zdołał wchłonąć całej deszczówki, zostawiając tym samym na torsie mężczyzny kilkadziesiąt kropel wody, które spływały swobodnie po jego ciele, zostawiając za sobą wilgotny ślad po to by zostać na koniec wchłoniętym przez nisko zapięty materiał paska.
Pozostając tylko w czarnych, skórzanych spodniach, jakie nosili motocykliści, rzucił niedbale w bliżej nieokreślone miejsce kawałek materiału. Przez ten czas obserwował mimikę chłopaka. Był ciekawy jego reakcji. Nie ukrywając wyraźnie intrygował go zielonowłosy, dlatego poszedł. Stał on teraz blisko, niebezpiecznie blisko. Odległość między nimi była tak mała, że chłopak bez większych problemów mógł poczuć nieludzkie ciepło, które emanowało wręcz od białowłosego. W końcu jest on synem upałego, a w końcu dla ras upadłych no normalne.
- Widzę, że byłeś niegrzecznym chłopcem - zauważył bliznę na jego twarzy i złapał go za podbródek, podnosząc jego twarz pod takim kontem, by mógł przyjrzeć się dokładnie 'pamiątce', która zdobiła jego oblicze. Teraz stał jeszcze bliżej. Brakował tylko jeden krok by dotknął go swoim ciałem

Ostatnio edytowany przez Logan de Villiers (2013-10-23 21:05:09)

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs,hi8,minidv,betacam,magnetof przegrywanie kaset vhs mokotów