Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#1 2013-12-14 00:27:16

Udou

seme

Zarejestrowany: 2013-12-13
Posty: 8
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: człowiek
Partner: Miki

Udou

Imię Udou
Nazwisko: -----
Wiek: 18 lat
Status: seme
Skąd: Japonia
Rasa: człowiek
Para: Miki


Wygląd: Chłopak, którego poznaje każdy. Wysoki, dobrze zbudowany, zawsze skory do pomocy. Wyróżnia się niezwykle głęboki spojrzeniem ciemnogranatowych oczu. Wystarczająco przystojny, by przyciągać uwagę sporego grona płci przeciwnej (i nie tylko). Oprócz wzrostu wyróżnia się pociągła twarzą o ostrych rysach i ciemnobrązowymi, niemal czarnymi włosami zaczesanymi na bok. Ubrany jest zazwyczaj w szkolny mundurek, jednak "po domu" woli dużo luźniejsze ubrania (albo ich brak)
Charakter: Tajemniczy, nieco zamknięty w sobie chłopak, o którym trudno powiedzieć coś po za jednym słowem - miły. Niemal nikomu nie pokazuje swojej prawdziwej natury. Dla wszystkich jest po prostu bardzo miłym i uczynnym chłopakiem ze starszej klasy - po prostu Udou. jednak przed Mikim pokazał swojej prawdziwe "ja", które już nie było takie grzeczne i wzorcowe. Okazuje się, ze bywa porywczy i nieznośnie wręcz zazdrosny. Oczywiście stara się trzymać emocje na wodzy, jednak nie zawsze mu to wychodzi. Czasem bywa wręcz brutalny, by podkreślić swoja pozycje. Cóż...lepiej do takiego bez kija nie podchodzić. A może raczej do Mikiego...
Dodatkowe
* jego ulubiony sport to koszykówka
* nie cierpi swojego brata

Ostatnio edytowany przez Udou (2013-12-14 00:27:43)


~ Udou ~



If you want me to listen, whisper
If you want me to run, just walk
Wrap your name in lace and leather
I can hear you, you don't need to talk

Let us make thousand mistakes
Cause we will never learn

You're my obsession
My fetish, my religion
My confusion,my confession
The one I want tonight
You're my obsession
The question and conclusion
You are, you are, you are
My fetish you are


http://i40.tinypic.com/xlbbf4.jpg

Offline

 

#2 2013-12-14 09:46:15

Kyosukei

`forumowa przyzwoitka

33774595
Skąd: Hiroshima
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 384
Status: uke
Rasa: człowiek
Partner: należę do Pana
Znaki szczególne: siniaki na ciele
Ekwipunek: krzesiwo dziadka

Offline

 
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder