Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#31 2013-08-02 22:25:46

 Len

uke

13135050
Zarejestrowany: 2013-07-12
Posty: 117
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Wszystko co jest mi potrzebne

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- Powiedziałem, że innym nie wmówisz, że potrafisz posługiwać się telekinezą dzięki bardziej rozwiniętemu mózgu. Powiedziałem tak, bo widocznie tego mózgu ci brakuje, zboczony, niewyżyty dupku o elfich mocach. Jak myślisz, że książek nie czytam to się mylisz, bucu.
Spojrzałem mu w oczy twardo, aż zachciało mi się plunąć mu w twarz, ale się powstrzymywałem. Coś czułem, że jeszcze go powyzywam, ale to za chwilę, na razie poczekam na jego kolejne światłe opinie.

Ostatnio edytowany przez Len (2013-08-02 22:29:51)

Offline

#32 2013-08-02 22:30:45

Toshio Meishu

przelotny czytelnik

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- Uuh - skrzywiłem się teatralnie. - Odkryłeś mą naturę, o nie! Co ja teraz pocznę z świadomością, że jestem zboczonym, niewyżytym dupkiem? Hm.... - zastanowiłem się. - Wiem! Dalej będę zboczonym, niewyżytym dupkiem, skoro do tej pory tak mi się to podobało! Zastanawia mnie, co ty brałeś, że w elfy wierzysz - mruknąłem na koniec tego jakże wzniosłego nabijania się. - Ale nie trafiłeś, jestem Wróżką Zębuszką.

#33 2013-08-02 22:37:06

 Len

uke

13135050
Zarejestrowany: 2013-07-12
Posty: 117
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Wszystko co jest mi potrzebne

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- Chrzanisz, a niby co chowasz pod słuchawkami?
Prychnąłem i zmierzyłem go od góry do dołu. Może i był ode mnie wyższy i starszy, ale na pewno nie mądrzejszy. Poprawiłem swoje słuchawki, które nadal i nieprzerwanie wisiały mi na szyi. Nie odrywałem od niego wzroku, muszę być w końcu twardy, jak spotkam w życiu więcej takich debili, to muszę wiedzieć co robić i mimo głodu, od tego buca nauczę się, jak pozbyć się podobnego natręta.

Offline

#34 2013-08-02 22:43:26

Toshio Meishu

przelotny czytelnik

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- Nie lubię chrzanu, wolę pieprzyć - zagryzłem wargę, czując, że zaraz mi popłyną łzy śmiechu. - Co chowam pod słuchawkami? Tak jak ty w spodniach, nic - parsknąłem szyderczym śmiechem.
Jednak dobrze, że mam takiego sąsiada. No czyż on nie jest idealnym materiałem do wypróbowywania ludzkich zachowań wstydu i wkurwienia? No i tak słodko się denerwuje... Chwila, co?

#35 2013-08-02 22:52:31

 Len

uke

13135050
Zarejestrowany: 2013-07-12
Posty: 117
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Wszystko co jest mi potrzebne

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

No pięknie, nie ma to jak poszydzić ze słabszego i niższego sąsiada, tak o sobie mówię. Spojrzałem na niego z żalem i spróbowałem strzelić mu plaska, tak po prostu zasadzić liścia z paznokciami mi się zachciało, miałem nadzieję, że przy okazji zwalę te jego głupie słuchawki. Czułem jak łzy znów napływają mi do oczu, powstrzymywałem je ostatkiem sił, nie chciałem się już do końca wkopać u tego debila.

Offline

#36 2013-08-02 23:17:01

Toshio Meishu

przelotny czytelnik

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

Poczułem ostre pieczenie, gdy blondyn wymierzył mi cios z otwartej dłoni w policzek. Syknąłem, jednakże chłopak niezbyt dobrze wymierzył - jego palce zahaczyły o moją słuchawkę, przekrzywiając sprzęt na mojej głowie i zsuwając je lekko z prawego ucha. Przestraszyłem się i niemal z sekundowym opóźnieniem zabrałem się do poprawiania kamuflażu.

#37 2013-08-02 23:21:56

 Len

uke

13135050
Zarejestrowany: 2013-07-12
Posty: 117
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Wszystko co jest mi potrzebne

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- Jednak miałem rację!
Wrzasnąłem szczerząc się wrednie. Jednak nie miał pod słuchawkami takiego nic. Niestety nie spełniłem planu zarycia mu w twarz paznokciami, ale trudno się mówi, ważne że odkryłem jego prawdziwą tożsamość, jednak nie był tym, za kogo się podawał, wyszło na moje.

Offline

#38 2013-08-02 23:24:53

Toshio Meishu

przelotny czytelnik

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- Gówno miałeś rację, nic o mnie nie wiesz - warknąłem nieprzyjemnie. Teraz cały pozytywny nastrój ze mnie uleciał - nie wiedziałem, jak mam traktować osobę, która ma nie wiadomo jakie wyobrażenia na mój temat. Bo ile mógł wiedzieć człowiek o PRAWDZIWYCH elfach? Nic, dokładnie, poza tym czego się naczytał i naooglądał, czyli tego co stworzyli ludzie, którzy... No właśnie, nic nie wiedzieli o elfach.

#39 2013-08-02 23:32:05

 Len

uke

13135050
Zarejestrowany: 2013-07-12
Posty: 117
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Wszystko co jest mi potrzebne

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- Wiem tylko tyle, że jesteś dupkiem, którego nie obchodzi nikt inny poza tobą.
Tak, miałem do niego żal. Miałem też w głębokim poważaniu, że nic o nim nie wiem. Jakby nie był taki wrogi to pewnie chciałbym go poznać, ale nie, on od razu musi się z człowieka śmiać i doprowadzać prawie do łez. Zacząłem się nawet w końcu zastanawiać nad przeprowadzką.

Offline

#40 2013-08-02 23:35:46

Toshio Meishu

przelotny czytelnik

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- Na co mi inni? Ludzie są kłopotliwi na dłuższy dystans. Nigdy nie wiadomo, komu coś wygadają - obrzuciłem go podejrzliwym spojrzeniem. Miał postawę księżniczki strojącej fochy, co dwie minuty temu wydałoby mi się niesamowicie zabawne, jednakże teraz byłem zbyt przejęty sobą, by na to zwrócić uwagę.

#41 2013-08-02 23:45:48

 Len

uke

13135050
Zarejestrowany: 2013-07-12
Posty: 117
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Wszystko co jest mi potrzebne

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- Ignorancie i egoisto, myślisz że jak większość ludzi nie potrafi zachować tajemnic, to żaden nie potrafi. Otwórz się debilu to może się trochę zmienisz. A teraz wypuść mnie do domu, chcę w końcu coś zjeść, spiłować paznokcie i zobaczyć czy tym popychaniem po ścianach nie potłukłeś mi okularów.
Miałem już serdecznie dość jego humorów, zachowywał się trochę jak baba w ciąży, która nie dostała swoich ulubionych chipsów serowych z dżemem. A jak już mowa o jedzeniu, byłem głody i zmęczony psychicznie, chciałem odpocząć spokojnienie myśląc, czy ten debil będzie chciał mi zrobić coś jeszcze.

Offline

#42 2013-08-02 23:53:19

Toshio Meishu

przelotny czytelnik

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

Przechyliłem z zainteresowaniem głowę. Mądre słówka mądrej główki. Zmrużyłem oczy. Czyżby próbował mi zasugerować, że nic nikomu nie zdradzi? A gdzie tam będę ufał takiemu człowieczkowi. Dwulicowe to, kłamliwe bardziej ode mnie nawet. Nigdy gwarancji nie masz, że prawdę mówi, chyba, że... Ale czy warto mi by było wysilać się tak mocno dla jednego blond karzełka? Przecież po ostatnim sięgnięciu do ludzkiego umysłu było mi słabo przez tydzień... Podupadam na telepatycznym zdrowiu, jednakże nie jest mi to specjalnie potrzebne, chyba, że na właśnie takie sytuacje.
- Nie mogę cię wypuścić - mruknąłem.

#43 2013-08-03 00:00:30

 Len

uke

13135050
Zarejestrowany: 2013-07-12
Posty: 117
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Wszystko co jest mi potrzebne

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- Jak nie możesz to ugotuj mi obiad, bądź dobrym gospodarzem.
Westchnąłem ciężko i potargałem sobie lekko włosy. Co idiota z niego, na prawdę, już myślałem, że coś mu w głowie zaświtało, ale gdzie miało jak on mózgu przecież nie ma.
- Wiesz co? Pierwszy raz widzę takiego debila jak ty, żeby człowiekowi bez rodziny i przyjaciół nie ufać w sprawie dochowania sekretu, toć to idiotyczne.
Odwróciłem od niego wzrok, nie miałem zamiaru patrzeć na niego kiedy mówiłem o takich sprawach.

Offline

#44 2013-08-03 00:10:12

Toshio Meishu

przelotny czytelnik

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- Ludziom nie można ufać, tak żyjemy, ludzie chcą nas wykorzystać, tak żyjemy, ludzie są gorsi, tak żyjemy, ludzie nie znają tajników życia, tak żyjemy, pamiętajmy, jak żyjemy - wyrecytowałem z lekkim zaśpiewem, przypominając sobie dawne lekcje. Podczas gdy jedną częścią umysłu próbowałem wyciągnąć zaklinowany w skrzynce klucz, drugą zacząłem wyciągać z szafek w kuchni różne rzeczy i robić temu kurduplowi coś do jedzenia. Może urośnie, a może chociaż się zamknie. - Hałasy w kuchni to ja - dodałem, żeby się nie przestraszył.

#45 2013-08-03 00:16:03

 Len

uke

13135050
Zarejestrowany: 2013-07-12
Posty: 117
Punktów :   
Status: Uke
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Ekwipunek: Wszystko co jest mi potrzebne

Re: Wietrzne mieszkanko na dziesiątym piętrze. Mieszka tu Toshio Meishu.

- W tym bloku jest pewnie więcej duchów niż w twojej głowie zwojów mózgowych.
Prychnąłem i oparłem się o ścianę, zakładając ręce na piersi. Chociaż zabrał się debil za gotowanie.
- Gorszy to na razie jesteś ty, brutal, który takiego chłopaka jak ja prześladuje, nie każdy chciałby was wykorzystać, a jak ci się nie podobają ludzie, to wracaj skąd przyszedłeś.
Miałem dosyć jego pieprzenia jaki to on wspaniały, a jaki jak, człowiek oczywiście, denny, dwulicowy i nieszczery. Najchętniej to wyszedłbym stąd z drzwiami, ale niestety, aż tak silny to ja nie jestem. A w odniesieniu do tej jego mantry, to po co mi znać tajniki życia skoro nie jestem nieśmiertelny, mogę umrzeć w kilka sekund, nawet mogę nie zauważyć, że umieram, więc po co mi znać tajniki życia jak mam tak ulotne życie, oto jest pytanie, czuję się jak drugi Hamlet.

Offline

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yaoi-no-ai.pun.pl