Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#16 2015-01-11 01:16:21

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Tony także uśmiechnął się nieśmiało w kierunku Tsuki'ego. Gdy zaczęło padać, nie mógł uwierzyć we własne szczęście. Ten dobry człowiek oferuje mu schronienie. Gdyby nie on, marzłby teraz na dworze, sam jak palec. Pewnie rozchorowałby się... - Naprawdę mogę? - chciał się upewnić. Nie wierzył w to, co usłyszał.
Gdy ten skończył swoją porcję. Tony wkładał do ust ostatni kęs kanapki. - Dziękuję, nie trzeba... - nie czuł się jeszcze w pełni najedzony, ale nie ośmielił się prosić o więcej. Ten człowiek już i tak tyle dla niego zrobił. Spojrzał jedynie na pusty talerz i uśmiechnął się niepewnie. W tym samym czasie jego brzuch wydał głośne burknięcie. Niezbyt dobrze... Chyba był jeszcze troszkę głodny. W końcu od tygodnia żywił się jedynie jakimiś resztkami ze śmietnika. Nie wspominając już o ciepłym posiłku.

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-11 01:22:10)

Offline

#17 2015-01-11 01:27:23

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

- Oczywiście, że możesz. Nie wypuściłbym Cię dobrowolnie na tak deszcz. - Odparł z szerszym uśmiechem, a słysząc jego brzuszek, cicho się zaśmiał.- Chyba jesteś jeszcze głodny, więc zrobię Ci omlety, hm? A potem się wykąpiesz. Dam Ci coś na przebranie, a Twoje ubranie... - Uciął i spojrzał na chłopaka. - Na razie wypiorę.- Dodał po chwili, gdy zaczął przygotowywać omlety dla chłopaka. Nie zajęło mu to dużo czasu, zaledwie parę minut, a przed chłopakiem znów stał pełen talerz z dwoma, dość dużymi omletami. - Chcesz coś do tego?- Zapytał patrząc na niego przez ramię, aktualnie mył naczynia, bo powoli zaczęło się ich trochę zbierać. 

Offline

#18 2015-01-11 01:36:26

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

- Bardzo dziękuję... - powiedział i także się uśmiechnął. Trochę pewniej niż przedtem.
Teraz miał chwilę, aby przyjrzeć się wnętrzu. Kiedyś marzył, że znajdzie się w jakimś przytulnym domu, ale w najśmielszych marzeniach, nie przyszło mu do głowy, że znajdzie się w tak niesamowitym miejscu.
Teraz stał przed nim talerz z omletami. - Dziękuję, nie trzeba - Nie mógł przestać dziękować. Był wdzięczny za wszystko, czego dzisiaj doświadczył. Chłopiec szybko pochłoną wszystkie omlety. Gdy skończył jeść, wszystkie naczynia zostały już umyte. Zaniósł więc swój talerz i wsadził go do zlewu. Teraz był już całkowicie najedzony.

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-11 01:42:14)

Offline

#19 2015-01-11 01:44:14

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

- Teraz już chyba jesteś najedzony, więc chodź. - Odparł i zaprowadził go do łazienki, a żeby tam dotrzeć musieli przejść przez salon. Podszedł do wanny i napuścił wody, dodał płynu do kąpieli o zapachu truskawki po czym spojrzał na niego. - Poczekaj chwilę.- Powiedział i szybko ulotnił się z pomieszczenia, popędził do swojego pokoju aby poszukać dla niego czegoś na przebranie, wszystko było dla niego za wielkie.. Ale końcem końców wziął dresy i jakąś bluzkę po czym wrócił do chłopaka. - Proszę. - Położył ubrania niedaleko wanny, wraz z czystym ręcznikiem. - Jakbyś czegoś potrzebował to mnie zawołaj, będę w salonie. A i szampon masz tutaj. - Pokazał na największą buteleczkę po czym znów opuścił pomieszczenie.

Offline

#20 2015-01-11 01:56:01

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Posłusznie poszedł za mężczyzną. Przechodząc przez salon, zaciekawiony krążył wzrokiem po ścianach i meblach. Oglądał dom.
Weszli do dużej łazienki. Znajdowała się tam ogromna wanna. Do której spokojnie weszłyby dwie osoby. Czuć było jakiś bardzo przyjemny zapach. Tyny nie mógł sobie przypomnieć, gdzie czuł coś takiego. Nie mógłby powiedzieć, jaki to zapach, ale był on niezwykle miły. - Dobrze - Mężczyzna wyszedł z łazienki, zostawiając Tony'ego samego, ale po chwili wrócił niosąc ręcznik i czyste ubranie.
Gdy znowu wyszedł Tony zdjął ubrania i wszedł do wanny. Wyszorował się szybko i dokładnie, oszczędzając wodę. Tak jak uczono go w sierocińcu. Umył także włosy i osuszył się ręcznikiem. Ubranie było na niego za duże, ale gdy podwinął rękawy i nogawki, mógł się swobodnie poruszać. Był przyzwyczajony do chodzenia z niepasujących na niego rzeczach.
Wyszedł z łazienki i rozejrzał się. Tsuki siedział na kanapie.

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-11 02:01:37)

Offline

#21 2015-01-11 02:01:58

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

Przez cały czas Tsu siedział na kanapie z zamkniętymi oczami. Nie miał on raczej za grzecznych myśli, więc uśmiechał się pod nosem. Gdy usłyszał otwierające się drzwi, szybko spojrzał w tamtym kierunku. - Jesteś zmęczony? - Zapytał od razu przeciągając się i wstając z kanapy, podszedł do niego i lekko się nad nim pochylił, przeczesał jego włosy, które były teraz miłe w dotyku. - Od razu lepiej, co?- Zaśmiał się cicho.

Offline

#22 2015-01-11 02:09:50

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

- Trochę - spuścił wzrok, nie bardzo wiedząc, co ze sobą zrobić. Po chwili poczuł na swojej głowie rękę. Była dosyć duża i miła. Tak przynajmniej wydawało się chłopcu. Po plecach przebiegł go dreszcz. Mężczyzna był blisko. Czuł jego zapach. Jednocześnie wiedział, że on sam nim pachnie. Jego ubrania, jego szampon. Mimo tego wszystkiego nie czuł się niekomfortowo. Był jedynie lekko skrępowany tym, że nadużywa czyjejś gościnności. - Lepiej - powiedział, unosząc głowę do góry i patrząc na twarz mężczyzny. Był od niego zdecydowanie wyższy.

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-11 02:12:51)

Offline

#23 2015-01-11 02:16:14

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

Uśmiechnął się szeroko do chłopaka. - Rozchmurz się. - Złapał jego rękę i zaprowadził do swojej sypialni po czym podprowadził go do łóżka. - Skoro jesteś zmęczony, to się prześpij. - Puścił mu perskie oczko i się wyprostował. Jak zwykle ilustrował jego twarz, wyglądał dość uroczo w za dużych ubraniach, a gdyby się jeszcze tak zarumienił... -" Przestań." - Skarcił się w myślach i cicho westchnął. - Na pewno nie jesteś już głodny? - Usiadł na drugim końcu łóżka.

Offline

#24 2015-01-11 02:27:29

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Nie mógł nie odwzajemnić uśmiechu. Podreptał za mężczyzną, który zaprowadził go do sypialni. Było tam duże łóżko, gigantyczne po prostu. - Dziękuję - po raz setny wyraził swoją wdzięczność. Najpierw nieśmiało usiadł na łóżku, a potem zwinnie wsunął się pod kołdrę. - A pan gdzie będzie spał? - zapytał, rumieniąc się. Siedział po turecku, kolana przykrywając pościelą. Znowu mężczyzna przyglądał mu się. Usłyszał ciche westchnienie - Zrobiłem coś nie tak? - zaczął się zastanawiać. - Dawno nie byłem tak najedzony.

Offline

#25 2015-01-11 14:16:11

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

Zaśmiał się cicho i pokręcił głową. - Nie,nie. Ja dzisiaj nie śpię, mam coś do zrobienia.- Odparł i się przeciągnął. - Dobrze, że nie jesteś już głodny.- Dodał mierzwiąc mu włosy. Widząc rumieniec chłopca, od razu szerzej się uśmiechnął. - Uroczo się rumienisz.- Powiedział jakby nigdy nic, ciekaw był jak zareaguje na taki komplement, zapewne zarumieni się jeszcze mocniej. - Zresztą.. Mówiłem Ci, że nie masz mi za co dziękować.

Offline

#26 2015-01-11 16:45:05

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

- Jest pan pewny? - upewnił się. Nie chciał zabierać mężczyźnie łóżka. Ziewnął.
Ręka Tsuki'ego znów znalazła się na jego głowie. Tony zamknął oczy. Nie pamięta, kiedy ostatni raz ktoś się nim przejmował. Dawno też nikt nie okazywał mu tyle czułości, co dzisiaj. Ten dotyk sprawił mu niewyobrażalną przyjemność. Uroczo się rumieni? Nigdy nie przypuszczał, że jego rumieniec jest uroczy. Zawsze było raczej powodem kpin innych chłopaków. Rumienienie się jest takie... niemęskie! Reakcją na ten niespodziewany komplement było spuszczenie wzroku, a jego policzki i uszy stały się jeszcze bardziej czerwone. - Zachowuję się, jak baba - pomyślał.
- Wiem... Ale... Jest pan dla mnie taki dobry. A ja nie mam kompletnie nic, aby się panu odwdzięczyć...

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-11 16:45:42)

Offline

#27 2015-01-11 17:02:50

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

- Wydaje mi się, że masz.. Zresztą nic od Ciebie nie chcę. - Zaśmiał się, a na jego ustach pojawił się tajemniczy uśmiech.  - " Jak na razie.." - Dokończył w myślach patrząc na jego zakłopotaną twarzyczkę. Ogólnie lubił obserwować osoby, z którymi przebywał. Tak poznawał ich zachowanie i jakąś część charakteru, a innym to na ogół nie przeszkadzało. - Wyśpij się, a jutro coś mi o sobie powiesz.- Podniósł się z łóżka i spojrzał na chłopaka przez ramię.- Miłych snów.- Dodał i poszedł w stronę drzwi.

Offline

#28 2015-01-11 17:21:02

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

On chłopak bez grosza przy duszy, bez rodziny, przyjaciół może się jakoś odwdzięczyć...? Nie miał przecież kompletnie nic! Ale nie powiedział tego na głos. Był zbyt zmęczony, aby dochodzić, co takiego mógłby oferować. Pomoc w sprzątaniu, gotowanie (nie umiał gotować), a może coś innego... Na chwilę obecną nie mógł nic więcej wymyślić.
Znowu ziewnął. Położył się więc na łóżku i przykrył kołdrą po sam czubek nosa. - Dobranoc - rzucił. -  Tak tu ciepło i przytulnie - przyszło mu na myśl. Zasnął wyjątkowo szybko. Dawno tak dobrze mu się nie spało. Uśmiechał się przez sen.

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-11 17:25:57)

Offline

#29 2015-01-11 17:43:32

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

Tsu całą noc siedział nad nową piosenką. Zdążył w tym czasie wypalić całą paczkę papierosów i wypić co najmniej z osiem kubków kawy. Co jakiś czas zaglądał do chłopaka by upewnić się czy śpi.
Udało mu się stworzyć coś.. Nietypowego. Skończył o piątej nad ranem, a że nie opłacało mu się kłaść spać to wstawił pranie, wrzucił tam pluszowego misia i brudne ubrania Anthony'ego( ? Nie wiem czy tak się to odmienia).
W końcu około szóstej-siódmej rano zaczął przygotowywać śniadanie. Wymyślił sobie, że zrobi tosty lub zapiekanki, a iż nie mógł się zdecydować to zrobił, to i to. Stół był już nakryty, tosty zrobione, kubki z gorącą herbatą stały obok talerzy. Czekał jeszcze na zapiekanki, które miały być gotowe za pięć minut, potem miał obudzić chłopaka.

Offline

#30 2015-01-11 18:11:56

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Tony przespał spokojnie całą noc. Rano gdy się obudził, coś mu nie pasowało... Był w obcym łóżku, w obcym pokoju, w dodatku miał na sobie czyjeś ubrania. Szybko przypomniał sobie wszystko, co wydarzyło się wczoraj wieczorem. Przetarł dłonią oczy i poszukał wzrokiem swojego misia.
Nie było go, ani na łóżku, ani pod łóżkiem. Nie było go na szafkach. Co się z nim wczoraj stało? Od chwili gdy znalazł się w domu nie poświęcił mu zbyt wiele uwagi... Gdzie teraz był. Podszedł do drzwi i przyłożył do nich ucho. Ktoś krzątał już się po domu. Niepewnie uchylił drzwi i wyjrzał przez nie. Następnie otworzył je szerzej i wszedł do salonu. Rozglądał się szukając misia, ale nigdzie nie mógł go wypatrzeć. Był lekko zdenerwowany. W sierocińcu nie raz obrywał za przywiązanie do niego, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby go zgubił... Był jego jedynym przyjacielem, a teraz po prostu rozpłynął się w powietrzu.

Offline

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
różne wylewki etykiety kartonowe