Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#106 2015-01-21 22:01:47

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

- Ale ja mogę sam! - nie jest przecież małym dzieckiem, które potrzebuje pomocy przy krojeniu. Chociaż ta troska jest nawet na swój sposób miła. Uśmiechnął się do siebie. - Eeee... Nie wiem... Chyba to wystarczy. - wskazał na warzywa leżące przy desce. - Tak, tak może być. - odparł. - Ale ja sam mogę wszystko przygotować. W końcu przegrałem zakład. - dodał, widząc jak zabiera się za krojenie.
Przygotował kromki, położył na nich szynkę i zabrał się do krojenia cebuli.

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-28 22:22:27)

Offline

#107 2015-01-23 23:40:41

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

Uśmiechnął się sam do siebie i przeczesał delikatnie jego włoski.- Mogę Ci spiąć włoski? Chciałbym zobaczyć jak będziesz wyglądać.- Wyszczerzył się patrząc na chłopaka, oparł się o blat szukając po kieszeniach wsuwek. Nosił je bo czasem przydawały się do otwierania czegoś. - Tylko uważaj.- Upomniał go znów widząc, jak prawie przeciął sobie palca.

Offline

#108 2015-01-23 23:54:51

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Szło mu całkiem sprawnie, dopóki mężczyzna nie podszedł. Mimo delikatności z jaką spinał chłopakowi włosy, ten nie mógł skupić cię na krojeniu. Ręka zaczęła mu drżeć, a kiedy poczuł oddech na swoim karku, omal nie odkroił sobie palca. Ech... Dlaczego w takich momentach musi być taki niezdarny? - Dziękuję.

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-28 22:21:39)

Offline

#109 2015-01-24 20:53:14

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

Ujął jego dłoń i dokładnie obejrzał, aby się upewnić czy na pewno nic mu nie jest.- Na szczęście nic sobie nie zrobiłeś.- Uśmiechnął się i pobawił się chwilę jego kosmykiem włosów po czym odsunął aby mu nie przeszkadzać. - To ja może zrobię nam herbat, hm? - Zaproponował stając przy szafce z kubkami. 

Offline

#110 2015-01-25 11:23:30

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Dokończenie posiłku,  nie zajęło zbyt dużo czasu. Po chwili stos kanapek leżał na talerzu. Tony stanął przy piekarniku wpatrując się w niego. Zmrużył oczy, zastanawiając się, jak go włączyć. Całe szczęście, że został wyręczony w obsłudze urządzenia, bo rozpracowanie, jak działa pewnie zajęłaby mu sporo czasu. Nie zna się zbytnio na elektronice. Po kilku minutach zajadali już gorące zapiekanki, popijając herbatą.

Offline

#111 2015-01-26 19:38:37

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

- Przyznam, że wyszły Ci przepyszne! - Zaśmiał się cicho i spojrzał mu głęboko w oczy. - Chyba pozwolę Ci częściej robić kolacje.- Wyszczerzył się sięgając po przedostatnią zapiekankę. Po chwili ze smakiem zaczął ją zajadać patrząc ciągle na chłopaka. Ciekawiło go o czym tak właściwie teraz myśli.

Offline

#112 2015-01-28 22:20:38

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

- Dziękuję. Cieszę się, że smakują. - chłopiec cieszył się w głębi serca, że w końcu był do czegoś przydatny. - Bardzo chętnie. - przygotowywanie kolacji sprawiło mu dużą przyjemność. I to uczucie, że zrobił coś pożytecznego, było takie przyjemne. Miał wrażenie, że w końcu jest komuś potrzebny. Czując na sobie ten przenikliwy wzrok zawstydził się. Dlaczego za każdym razem, gdy mężczyzna tak na niego patrzy, coś w środku niego sprawia, że się denerwuje. Uśmiechnął się jednak promiennie, starając ukryć emocje, i podparł ręką podbródek. - Dziękuję. Dziękuję za wszystko.

Offline

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs,minidv,hi8,filmów 8mm