Ogłoszenie




Forum opiera się na wątkach yaoi (miłość pomiędzy chłopakami), więc jeśli taka tematyka Ci nie odpowiada, radzę skierować się na inne zakątki internetów. A całą resztę witam z szeroko otwartymi łapkami! Mam nadzieję, że będzie Wam się tu dobrze grało i miło spędzało czas, zarywając nocki dla erpienia swoim chłoptasiem. A tak z mojej strony: jeżeli najdą Was jakieś wątpliwości co do funkcjonowania forum albo jeśli napotkacie jakiś kłopot, śmiało możecie pisać na numer gg: 33774595. Pamiętajcie, że administrator to też człowiek, więc spokojnie jak na wojnie. Na ogół jestem grzeczny i nie gryzę... no chyba, że jakiś przystojny seme by sobie tego zażyczył. ~ Kyo





#61 2015-01-13 20:20:23

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

- Możesz, możesz.- Skinął głową i podał mu odpowiednią rozmiarówkę.- Przymierz i zobacz cy są dobre, jeśli tak to też je kupimy. - Usiadł na pufie i zaczesał włosy do tyłu. Gdy usłyszał, ze są dobre to się podniósł.- Nie zdejmuj ich, zostaw je już na nogach. Zresztą idealnie pasują do twojego ubioru teraz.- Zaśmiał się i poszedł do kasy. Zapłacił za wybrane obuwie i wyszedł z chłopakiem ze sklepy. Taszczył ze sobą wszystkie torby z zakupami, co musiało wyglądać nieco śmiesznie.- To lody?

Offline

#62 2015-01-13 20:28:55

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Czuł się tak dobrze. Wyglądał niesamowicie. Miał ochotę skakać i tańczyć z radości. Jednak czując jeszcze trochę wstyd po spontanicznym okazaniu uczuć w przebieralni, starał się trochę hamować. Jednak mimo tego, z jego twarzy można było bez problemu, odczytać wszystkie pozytywne emocje. Przez całą tą euforię nie pomyślał nawet, aby pomóc nieść torby. A delikatnie rzecz ujmując było ich dosyć dużo.
- Na lody! - klasnął uradowany w ręce.

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-13 20:29:30)

Offline

#63 2015-01-13 20:33:46

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

-"Jak nie wiele trzeba żeby go uszczęśliwić.." - Pomyślał z uśmiechem na ustach i cicho westchnął. Poszli na schody ruchome i pojechali na ostatnie piętro. Stamtąd prosto już do kawiarni, przy wolnym stoliku poustawiał torby tak, aby zajęły dość mało miejsca i podał mu kartę menu. - Wybierz sobie co chcesz, a ja to zamówię.- Dodał patrząc mu przy tym głęboko w oczy. Sobie wybrał lody o smaku cynamonowym i karmelowym, do tego bita śmietana i jakaś polewa.

Offline

#64 2015-01-13 21:01:54

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Gdy dostał kartę do ręki, nie miał pojęcia, na co się zdecydować. Każdy deser brzmiał smakowicie. W dodatku to spojrzenie. Co ono miało oznaczać...?
Wokół unosił się przyjemny zapach słodkości. Było tak przyjemnie. Chłopak rozsiadł się wygodnie na fotelu, udając, że intensywnie wczytuje się w opisy dań. Hmm... Co wybrać? Jednak tak naprawdę chciał ukryć swoje zakłopotanie. Dłuższą chwilę zastanawiał się, na co ma ochotę. W końcu zdecydował się na waniliowe lody z polewą toffi i posypką czekoladową.

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-13 21:44:10)

Offline

#65 2015-01-14 19:34:55

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

Skinął głową i podszedł do lady. Złożył zamówienie, do tego kupując im koktajle waniliowe i z nimi wrócił do stolika. Siadł na przeciwko chłopaka podając mu koktajl. - Zaraz przyniosą nam zamówienie.- Oznajmił z szerokim uśmiechem.- Nie wiedziałem jaki smak wziąć, więc mam nadzieje, że Ci posmakuje.- Dodał jeszcze przeczesując włosy do tyłu. Oparł się wygodnie i cicho westchnął.- Powiesz mi, co lubisz najbardziej robić?- Starał się znaleźć jakiś temat, aby nie siedzieć w ciszy, której tak nie lubił.

Ostatnio edytowany przez Tsuki (2015-01-14 19:36:20)

Offline

#66 2015-01-14 20:32:41

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Patrzył na plecy podchodzącego do kasy mężczyzny. Ta koszulka tak dobrze podkreśla jego silne ramiona. W chwili, gdy stanął przed kasjerką, ta momentalnie się ożywiła. Wcześniejsze znudzenie znikło z jej twarzy na rzecz pogodnego uśmiechu. To tak Tsuki działa na kobiety? Ciekawe, czy ma dziewczynę. Ktoś taki jak on na pewno nie jest samotny. Ciekawe jaka ona jest... Ładna? Na pewno. Ktoś taki jak on może mieć każdą. Dlaczego on sam czuje teraz coś niezbyt przyjemnego? To zazdrość? Dlaczego?
Tony nie zauważył nawet, jak podchodzi do stolika i kładzie przed nim wielki koktajl. Dopiero pytanie o zainteresowania wyrwało go z zamyślenia. Co lubi? - Hmm... Lubię noce... Lubię myśleć w nocy. - Gdy był w domu dziecka najbardziej lubił noce. Nikt mu wtedy nie dokuczał. Ale chyba nie o to chodziło. - Lubię też rysować - poprawił się więc szybko. - Ale to babskie zajęcie... Tak przynajmniej mówili w sierocińcu. Zresztą myślenie chyba też... - zasępił się. Nie chciał wyjść na mięczaka. Choć pewnie trochę taki był.

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-14 20:39:56)

Offline

#67 2015-01-14 20:48:56

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

Słuchał go uważnie i wpatrywał w chłopaka, upił koktajlu i odstawił go na bok.- To teraz mnie posłuchaj. - Nagle spoważniał. - Nie pozwól sobie podcinać skrzydeł bo nikt nie przeżyje życia za Ciebie. Ludzie są różni, a w tych czasach patrzą jak tylko kogoś wykorzystać. To, że lubisz rysować czy myśleć, co w tym złego? Nikogo przecież nie krzywdzisz, więc słuchanie jakiś imbecyli, których inteligencja wynosi równe zero nie jest dobre. Widocznie się od nich wyróżniałeś i chcieli Cię tak samo ogłupić, aby nikt nie uważał Ciebie za lepszego od nich. Przecież nikt nie lubi czuć się gorszy, prawda? - Odparł, przez cały czas gdy mówił, wpatrywał się w jego oczka. Chciał aby chłopak to zrozumiał i wytrwale dążył do wyznaczonego celu, nie mógł się tak łatwo poddawać. -Pamiętaj, że nie raz będą Ci rzucać kłody pod nogi i może być już tak cholernie źle, że możesz uważać iż z tego nie wybrniesz. Pamiętaj jednak, że wtedy może być tylko lepiej. - Dokończył właśnie zdanie, a kelnerka przyniosła im wcześniej zamówione lody.

Offline

#68 2015-01-14 21:06:45

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Nie wiedział, co się z nim dzieje. Ten wzrok... I w dodatku te słowa. Pierwszy raz ktoś powiedział mu coś takiego. Patrzył przed siebie oszołomiony. Sens słów nie docierał do niego jeszcze w pełni. Wiedział tylko, że były one niezwykłe i takie prawdziwe... Pokiwał głową. Nie mógł zdobyć się na nic innego. Poczuł ciepło w okolicy klatki piersiowej, które promieniowało do każdej komórki jego ciała.

Offline

#69 2015-01-14 21:11:50

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

Uśmiechnął się pod nosem i podsunął mu to co zamówił.- No to zajadaj.- Powiedział i sam wziął się za jedzenie swoich lodów. Miał jedynie nadzieje, że zrozumiał i weźmie to sobie do serca. Był bardzo sympatyczny, szkoda żeby ludzie go z niszczyli przez swoje egoistyczne myśli. - Właśnie.. Skoro lubisz rysować, to może po drodze zajdziemy jeszcze po blok rysunkowy, kredki, ołówek..? Po co masz się nudzić całymi dniami. - Wyszczerzył się lekko.

Offline

#70 2015-01-14 21:23:37

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Nadal nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Te słowa wywarły na nim wielkie wrażenie. Sięgnął posłusznie po lody. Jadł je w całkowitym milczeniu. Chciałby zatrzymać czas. Chciałby zapisać te wszystkie słowa, aby żadne nie wyleciało mu z pamięci. Choć pewnie z czasem zapomni poszczególne słowa, to ich przesłanie głęboko zakorzeniło się w jego sercu.
Pokiwał głową. To dobry pomysł. Będzie mógł rysować, nie narażając się na kpiny. To miłe.

Offline

#71 2015-01-14 21:39:24

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

- Powiedziałem coś nie tak?- Zerknął na chłopaka upijając koktajlu. Odkąd skończył mówić, ten się nawet nie odezwał słowem, więc nie bardzo rozumiał o co mu chodzi.- Mam nadzieje, że zrozumiałeś to, co miałem na myśli. Jeśli tak, to obiecaj mi jedno. - Uniósł brew z szerokim uśmiechem na ustach.- Chwilę milczał, ale w końcu gdy chłopak spojrzał na niego z wymalowanym znakiem zapytania na twarzy, cicho się zaśmiał.- Nigdy więcej nie rezygnuj z tego, co kochasz, z tego co sprawia Ci przyjemność, dobrze? - Wyciągnął w jego kierunku rękę i odgarnął włosy chłopaka z jego oczu.- Chyba zainwestuję Ci w spinkę. - Roześmiał się.

Offline

#72 2015-01-14 21:59:07

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

- Ja... Ja nie wiem, co powiedzieć... Te słowa... - wydukał wreszcie. Nie wiedział do końca, co ma zamiar powiedzieć. - Dziękuję za nie... - spuścił wzrok. Nie mógł spojrzeć w jego kierunku. Oczywiście, że wszystko zrozumiał. - Dobrze, postaram się - uśmiechnął się, a w kąciku jego oka zaświeciła iskierka. Będzie się starał. Dla niego będzie coraz lepszy! Dzięki takiej motywacji będzie mógł góry przenosić. Zrobi wszystko o co tylko zostanie poproszony. - Nie chcę spinki... - powiedział cichutko. Chociaż prawda jest taka, że pewnie spinka załatwiłaby sprawę opadających na oczy włosów całkiem skutecznie. Ale tak naprawdę Anthony'emu podobało się, jak mężczyzna odgarnia niesforny kosmyk włosów z jego czoła. Podobało mu się, że jego ręka jest tak blisko.

Offline

#73 2015-01-14 22:08:34

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

- I ta odpowiedz mi się podoba.- Zaśmiał się cicho kiwając głową. - Nie? Czyli nie przeszkadzają Ci ? - Uniósł brew i ułożył jego włosy tak, jakby miały być spięte wsuwką. - Ale uroczo byś tak wyglądał.- Podparł podbródek na dłoni i zagryzł lekko słomkę, a potem napił się koktajlu. Mówił prawdę, chłopak serio wyglądałby uroczo ze spiętymi włoskami, wiedział jednak, że jak się upomni kilka razy to zapewne się zgodzi, chociażby na jeden dzień. Do tego może krótkie spodenki, zakolanówki, bluzka na krótki rękaw i... Potrząsnął głową, znów zaczął sobie wyobrażać za wiele, co mogło się dla niego trochę źle skończyć.

Offline

#74 2015-01-14 22:19:30

 Anthony

uke

Call me!
Skąd: Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-05
Posty: 99
Punktów :   
Status: uke
Rasa: człowiek
Znaki szczególne: blizna na klatce piersiowej
Ekwipunek: pluszowy misiek

Re: Skromne progi Tsu

Wzruszył ramionami - Przyzwyczaiłem się do opadających włosów... - szybko wymyślił jakąś wymówkę. Słysząc komplement zawstydził się. Choć powinien się już przyzwyczaić. W ciągu ostatniego dnia usłyszał tyle miłych rzeczy. Jednak takie słowa nadal wprawiały go w zakłopotanie. Co powiedzieć? Jak się zachować? Dotąd takie problemy go nie dotyczyły... To było wygodne. Jednak w gruncie rzeczy miłe słowa są naprawdę... miłe. I ten wzrok. Czuł się, jakby był prześwietlany na wylot... Krępujące, ale na swój sposób również przyjemne.
Wziął pucharek lodów i zjadał wszystko do końca - Pycha! - powiedział, oblizując przy tym usta językiem i mrużąc oczy.

Ostatnio edytowany przez Anthony (2015-01-14 22:22:03)

Offline

#75 2015-01-15 18:34:51

 Tsuki

seme

Skąd: Japonia, Tokio
Zarejestrowany: 2015-01-09
Posty: 100
Punktów :   
Status: Seme
Rasa: Człowiek
Partner: Brak
Znaki szczególne: Czerwone oczy
Ekwipunek: Paczka fajek

Re: Skromne progi Tsu

- Dobrze, że Ci smakuje.- Uśmiechnął się szeroko do chłopaka, jakby dwuznacznie. Siedzieli chwilę w milczeniu jedząc swoje "porcje", gdy nagle zauważył, że po brodzie chłopaka spływa lód. Podniósł się lekko i chwycił delikatnie jego podbródek. Nachylił się nad Anthony'm i oblizał usta, wziął serwetkę po czym wytarł jego brodę. - O i proszę.- Zaśmiał się i usiadł z powrotem na swoim miejscu. Przyglądał się mu przez chwilę po czym dokończył swój koktajl.   

Offline

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic


Vampire Knight Image and video hosting by TinyPic

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Sint Maartensvlotbrug PreĹĄov